Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Pharamol Zn nefes kokusunu önlenebilir mi? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
chocalate
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 68
Alıntı chocalate Cevaplabullet Konu: Pharamol Zn nefes kokusunu önlenebilir mi?
    Gönderim Zamanı: 27-Kasım-2014 Saat 10:46
Hocam biliyoruzki pharamol zn nerdeyse tüm ağız kokularına etkili.peki bu gargara tip 2 nefes kokusunu önleyebilir mi?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Kasım-2014 Saat 16:42
Yok hayır. Burun boşluğuna ulaşmıyor ki kokuyu engellesin. Ancak ulaşabildiği yerdeki kokuyu engeller.

Ter ve ayak kokusunu bile engellediği söyleniyor.
-M
IP
chocalate
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 68
Alıntı chocalate Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Kasım-2014 Saat 19:47
Hocam sanki forumda birisi geniz akıntısıda nefes kokusu yapıyor demişti .bende ondan yola çıkarak bu soruyu sordum hani pharamol znyi iyice boğazıma götürüp gargara yapsam geçermi diye ama cevabımı aldım sağolun
IP
hamza171
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 45
Alıntı hamza171 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-2016 Saat 18:13
Merhabalar hocam acaba Pharmol Zn'nin anında etki ettiği lakin dil pasını geçirmediği ancak 5-6 saat boyunca sadece aç kaldığımda kokunun geldiği bir durumda hangi tip kokudan şüphelenilmeli.
Bu koku mide veya bağırsaktan gelebilir mi yoksa direk tip1 yani diş ve dilden kaynaklı mıdır sizce tekrar nereye yönelmeliyim gömülü olan 4 tane 20lik dişlere mi ?
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 146
Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2016 Saat 15:40
Hamza gomuluden kastin yani dis etinin altinda ameliyatlami aldircan 20 likleri benimde iki 20 lik disim etin altinda ama ameliyatla aldirmiorum kokunun tamamen gtceni bilsem yarin aldiririm
IP
north
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 12
Alıntı north Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2017 Saat 17:46
Arkadaşlar pazartesi günü aldım pharmol'u. Ellerim titreye titreye dualar eşliğinde. Dişimi fırçaladım, dilimi fırçaladım 7-8 saat etki etti. Bu surede yemek bile yedim. Yemek yiyene kadar aç bekledim. Koku oluşmadı. Ertesi gün de yine beni idare etti. Ama çarşamba günü sabah dilimi doğru düzgün fırçalayamadan evden çıkmak zorunda kaldım etkisi daha az oldu gibi. Ve dünyam başıma yıkıldı. Ağlamaktan heba oldum. Ama yılmıyorum. Dün yine kullandım ortalama 5 saat ciddi anlamda idare etti beni. Etkisi geçicince geri gelen koku da hiç kotu bir koku olmadı ams yine de aldığım ufacık bir koku bile beni çok üzüyor. Pharmol'u kullananlardan tavsiye istiyorum. Ortalama kaç saatte bir kullanmalıyım? Size etkileri nasıl oldu? Kendim hakkında bilgi vereyim dilimde pas oluyor. Sabahlar ağız kokum daha yoğun. Dil temizliği yapınca pharmol'u kullanmadan önce de ferahlıyordum. Ama yine de tip1 in yanında başka bir şey daha olabilir mi diye endişeleniyorum. Desteğinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var. Ve murat hocam size bize bu imkanı sağladığınız için milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Bakmayın öyle dediğime 4-5 saatlik ferahlama bile dünyanın en güzel şeylerinden biri benim için...n
IP
north
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 12
Alıntı north Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2017 Saat 17:51
Ve ara sıra yutkunurken hissettiğim kötü tat var tabii. Bunun da yine dil arkasından kaynaklandığını düşünüyorum.. Dilimi fırçalayınca biraz geçiyor ama zamanla geri geliyor gibi.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2017 Saat 21:24
PharmolZn doğru kullanımı geneli ilgilendirdiği için "bunları biliyor muydunuz" forumunda PHARMOLZN Nasıl kullanılır başlığında ayrıca anlattım
-M
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu