Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: GELECEĞİMİZ,EVLİLİK Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
bıkkınnn
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 17
Alıntı bıkkınnn Cevaplabullet Konu: GELECEĞİMİZ,EVLİLİK
    Gönderim Zamanı: 16-Mart-2015 Saat 16:29
Merhaba ben şunu çok merak ediyorum. Daha erken,ama genel olarak;
Ya! Biz şu ağız kokusu olanlar,ve hiçbir çözüme ulaşmayanlar ve belki de hiçbir zaman ulaşamayacak olanlar. Geçiciden bahsetmiyorum ama her zaman,her daim ağzı kokan ve yanına yaklaşmaya çalıştığı herkesi olumsuz etkileyenlerden. Yani gerçekten hastalık olan ağzı her zaman iğrenç kokanlardan,benim gibi;bizler gibi.
Evet merak ettiğim şey şu:
Biz hiçbir zaman evlenemeyeceğiz bence. Yanlış anlamayın yani normal olarak insanlar yanımıza yaklaşamıyor,kim çeksin bu iğrençliği bi ömür,kim göze alsın? Sevgi,aşk da bu konuda bir yere kadar bence. Bizler bile dayanamazken başka birinin ağız kokusuna çekmeyen,bilmeyen bir karşı cins hiç anlamaz diye düşünüyorum. Ya da çok seviyorsa koku özelliğini tamamen kaybetmek için ameliyat olur,öyle evlenir. Öyle değil mi? Başka oluru yoktur herhalde bence bunun ya.
Ya da soruyorum: Dediğim gibi sürekli ağız kokusu çeken ama evli olan evliliğini sürdürebilen var mı?
Buna dayanabilecek böyle bir melek var mıdır bu dünyada?...
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Mart-2015 Saat 20:50
Turkiyede sanirim 1 evli cift agiz kokusu yuzunden bosanmislar googledan bakablirsiniz...

herkes bu sorunnuna cozum bulacak biliyorum ha 1 ayda ha 1 senede ama bulacak herkes...
IP
compor
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 42
Alıntı compor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Mart-2015 Saat 21:55
Bence ilk izlenim hem biz hem karşı taraf için çok önemlidir. İlk görüşmede kötü kokan ve kendine güvenmeyen bir insanla gelecek düşünüleceğini sanmıyorum.

Uzun yıllar mutlu bir evlilik sürdürdükten sonra karısı veya kocası geçmeyen ağız kokusuna sahip olan çiftler var. Kimisi bunu kabullenip devam ediyor, kimisi dayanamayıp ayrılıyor.

Demek istediğim şu, ilk buluşmalara ultra hijyen ile kokuyu yok ederek gitmek iki taraf için de önemli. Bu bir hile değildir, sadece gerçekte kim olduğunuzu gösteriyorsunuz. Nasıl olsa kısa bir zaman sonra kokuyu farkedip ona göre kararını verecektir.
IP
delux
Üye
Üye

Gönderilenler: 44
Alıntı delux Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Mart-2015 Saat 11:42
senin koku midedenmi geliyor Bikkinn ?
IP
bıkkınnn
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bıkkınnn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Mart-2015 Saat 20:18
nasıl bulunacak o çözüm ki? ne bir yılı ne bir ayı her yolu denedik. bir çözümü olsa; şunu şunu uygula,geçiyor diye. her şeyi yapmaya hazırım. ama yapabilecegim hicbir sey yok inanıb. ben de bıktım herkes tarafından koarca muamelesi görmekten. pis gözüyle bakılmaktan.
keske bir caresi olsa da hayatımız değişse,ama yok.
inşallah bir gün bizlerin de yüzü güler
IP
bıkkınnn
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bıkkınnn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Mart-2015 Saat 20:19
hiç bilmiyorum ki, bir bilsem bir anlasam nedenini. ama bence ikisi de olabilir
IP
aysel
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 25
Alıntı aysel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mart-2015 Saat 22:31
Bence bu sorunu paylaşan iki insan birbirini anlar. Diğer türlü iki taraf içinde evlilik dayanılmaz olur diye düşünüyorum. Tabi kokunun şiddeti de önemli.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mart-2015 Saat 20:47
Şu limon sarımsak kürünü bi deneyin ne kaybedersinizki?
Bir kişiye iyi gelse,iyileşse ne mutlu.
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 35
Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mart-2015 Saat 20:04
Orjinalini yazan: bıkkınnn

Melek kelimesi yanlış olmuş burda. sen, kokun ile bi başkasını rahatsız etmek ister misin ki karşındaki sana meleklik yapsın ? Yani, bizim mutlu olmamız için melek bulmamız değil sorunumuza çözüm bulmamız lazım.
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 35
Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mart-2015 Saat 20:36
Orjinalini yazan: mahoni

Şu limon sarımsak kürünü bi deneyin ne kaybedersinizki?
Bir kişiye iyi gelse,iyileşse ne mutlu.

aradım ama forumda bulamadım, bu kür tam olarak nedir ?
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mart-2015 Saat 22:10
2 lt limon suyuna 40 diş sarımsak ezip atıyorsun icine ve 25 gun kapalı bi alanda bekletiyorsun.Ama hergun de bi 10 saniye calkalıyorsun bunu.
25 gunun sonunda hergun sabahları kahvaltıdan bir saat once bir kahve fincanı iciyorsun.Ve koku gidiyor.Yani bende yok oldu ama belkide bende işe yaradı! Yinede hemen hayale kapılmayınki kırıklık olmasın uzulurum.Bi deneyin
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mart-2015 Saat 22:12
Forumda Cuma adlı bir arkadas ta kullanmıstı ve cok iyi geldigini soylemişti.Zaten bende onun yazısından ogrenmiştim bu kürü...
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 07:16
Orjinalini yazan: mahoni

2 lt limon suyuna 40 diş sarımsak ezip atıyorsun icine ve 25 gun kapalı bi alanda bekletiyorsun.Ama hergun de bi 10 saniye calkalıyorsun bunu. 25 gunun sonunda hergun sabahları kahvaltıdan bir saat once bir kahve fincanı iciyorsun.Ve koku gidiyor.Yani bende yok oldu ama belkide bende işe yaradı! Yinede hemen hayale kapılmayınki kırıklık olmasın uzulurum.Bi deneyin

Değerli arkadaşlar genellikle böyle sohbetlerinizi bölmüyorum ama bu defa çok şaşırdığım için araya girmek istedim. Bu karışım sitrik asit içinde dialilsülfit tir ve kendisi bizzat kokuludur, saatler boyu kalıcı koku yapar. Nasıl oluyor da bunu uygulayınca koku kayboluyor? Acaba daha kötü kokmaya başlayınca eski kokuyu almaz mı oluyor burun?

Mahoni kardeşim bu reçeteyi ilk aldığınız kaynak kimdir? nedir? Sakın dalga geçmek anlamında size bunu vermiş olmasın? Suikast gibi veya şaka gibi falan vermiş olmasın?
-M

IP
bıkkınnn
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bıkkınnn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 09:43
Orjinalini yazan: Gemi

Orjinalini yazan: bıkkınnn

Melek kelimesi yanlış olmuş burda. sen, kokun ile bi başkasını rahatsız etmek ister misin ki karşındaki sana meleklik yapsın ? Yani, bizim mutlu olmamız için melek bulmamız değil sorunumuza çözüm bulmamız lazım.

Haklısın bak. Ama diğer kişiler de böyle mi düşünüyordur acaba çevremizdekiler? Ne de olsa hiçbir zaman bizim yaşadıklarımızı anlamayacaklar...
IP
Aleho
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 98
Alıntı Aleho Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 10:53
Murat hocam banada bu kürü bi İBS hastası önermişti midende fazla helico vardır diye o koku olayınıda sordum 28 gün bekleyince Limon sarımsağın kokusunu kesiyormuş asidik özellik taşıdığı için
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 11:49
Gerçekten !! Sorunumun kaynağı burun tıkanıklığı..sadece sağlıklı için bile sarımsak yemek istiyorum ama kokusu 2 gün geçmediği için yanına bile yaklaşmıyorum. Siz nasıl bunu içip dışarı çıkıyorsunuz arkadaşlar

ibrahim gökçek'in limon sarmısak karşımı ürünü var ondan yapmışsınız sanırım. Ama ev ortamında böyle bir karışım hazırlamak biraz riskli bence. Karışım bozulabilir sizi daha da hasta edebilir. Dikkat edin.

@Murat Hocam bu tarif internette her sitede yazar nerdeyse. Çok kişi de uyguluyor.

IP
latte
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 64
Alıntı latte Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 14:06
youtube da bunun videosu var hocam, ender saraç tı sanırım tam emin değilim şu diyetisyen doktor anlatmıştı bu karışımı.
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 17:39
Sarımsak kokuyu baskı yapıyor bence.Koku hala var ama sarımsak kokuyordur onuda almıyorsunuzdur.Nasıl soğan yedimi soğan kokuyoruz buda böyle bir sey sanmam etkisi var . Genellikle yaşlı insanlar ağızı kokuyor çünkü sabahlar sarımsak yedigi için kolesterolu düsmesi amaçlı her gün yaptıgı bir faaliyettir.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 19:41
Bu karışım (bekletilmiş limon+sarımsak) zayıflamak için uygulanıyormuş.
-M
IP
aysel
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 25
Alıntı aysel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 19:54
Murat hocam bu karışım için midedeki bakterınin helikobakterin kesin tedavisini yaptığı yazıyor. Yani sorunu bundan kaynaklanan arkadaslara çözüm olmuş bakteriyi öldürmüş olamz mi
IP
latte
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 64
Alıntı latte Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mart-2015 Saat 20:27
cuma sen kürü bitirmiştin merak ettim kilo da verdin mi??
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mart-2015 Saat 19:03
Sayın Murat Hocam
Bu kürü,burada birkac arkadasın dedigi gibi tv ve internet ortamında zaten dolasıyor.Ayrıca ben bu kürü kullanan komsularımdan almıstım cok onceleri.Ama Cuma kardesimde denedigini yazınca bende uygulamaya basladım.Bu arada hadi diyelimki benim koku yetim arızalı,ama ev halkı da mı almıyor bu kokuyu!? Kac kişiye kokuyu sordum,bir nebze bile yok.Ama olsaydı da kullanırdım cunku ben bu kürü damarların etrafındaki yaglanmamıdır plaklanma mıdır,bu olumsuzlukları bertaraf ettigini soyledikleri icin iciyorum.Sanırım Aleho kardesimin dedigi gibi limon sarımsagın kokusunu kestigi icin koku kesinlikle yok oluyor.Saygılarımla
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mart-2015 Saat 19:47
Değerli arkadaşlar
Sarımsak Allah'ın bizlere sunduğu bir mucizedir. Damar ve dolaşımı düzenleyen önemli üstün etkileri vardır. Dolaşımı artırarak impotanstan tutunuz saç dökülmesine, kalp hastalıklarından tutunuz kan lipitlerini gidermeye varıncaya kadar sayısız faydaları vardı. Sarımsağı yeyin için. Afiyet olsun. Mide ve bağırsaktaki bazı bakteriler üzerine engelleyici etkisi de bulunabilir. Bunlar ispatlanmış iddialardır.

2-3 hafta asitte beklettiğiniz zaman ağız kokusunu engeller dedikleri zaman bilgiyi akıl süzgecinden geçirmemiz lazım. Ben şüpheli karşılarım. Fakat siz fayda gördüğünüzü ifade ettiğinize göre denemek zararlı olmayabilir.
-M

IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mart-2015 Saat 22:45
Ben de bu karışımın kokuya faydası olmadığına inananlardanım. Helicobacteri öldürmesi ise oldukça zor bence. Doktorlar helipak setini bile yazmak istemiyor " çoğu kişide h. pylori var, ülkemizde yaygın, ilaçlara karşı direnç kazandı" gibi görüşler var. Limonla sarımsakla ölecek olsa en başta doktorlar önerir bu yöntemi. Koku geçtiyse bile belki başka sebeplerden geçmiş olabilir.

Diğer başlıklara da baktım göremedim bu formülü kim hangi sitede öneriyor ?
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2015 Saat 14:47
Hadislerde de evlenmek niyetinde olanların karşı tarafı araştırırken yada görmek niyetiyle gittiğinde ağız kokusuna dikkat edilmesi gerektiği buyuruluyor.

Yani zaten aksini düşünmek mantık dışıdır da... Kendi kokumuza dayanamazken bir başkasının buna dayanmasını beklemek büyük bir haksızlıktır. Adriana Lima gelse evlilik teklif etse ağzı çok kötü koksa nasıl evleneceksin ki? :)

Allah kurtulmayı nasip etsin...
IP
Elifsu97
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Alıntı Elifsu97 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Kasım-2019 Saat 15:29
Burdaki herkesin nasıl sevgilim olcak nasıl evlencem bu kokuyla kim kabul eder diye düşündüğünü biliyorum kulağa çok deliice gelcek belki ama benim gibi olmayan biriyle evlendiğimde ömür boyu stres içinde olcağımı biliyorum buyüzden bana göre olan kendim gibi ağız koku mucadelesi veren biriyle evlenmek istiyorum siz ne düşünüyorsunuz bu kokunuz varken evlenebilirmisiniz mutlu olurmusunuz?
IP
Elifsu97
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Elifsu97 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Kasım-2019 Saat 15:36
Burası evlilik proğramı değil bunun farkındayım ama Uzaktan takip ettiğime göre en güvenilir en ciddi gördüğüm forum bu olduğu için size yazmak istedim murat hocam buyuzden onaylarsanız çok mutlu olcağım
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Kasım-2019 Saat 17:10
Orjinalini yazan: Elifsu97

Burası evlilik proğramı değil bunun farkındayım ama Uzaktan takip ettiğime göre en güvenilir en ciddi gördüğüm forum bu olduğu için size yazmak istedim murat hocam buyuzden onaylarsanız çok mutlu olcağım

Bir gün burada tanışarak arkadaş olan bir çift gelmişti bana. Yakışmışlardı.

Elifsu hanım rahat olun. Amacına uygun kullanıldığı süre boyunca burası evlilik programı olsa olmasa fark etmez.

-M
IP
Elifsu97
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Elifsu97 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Kasım-2019 Saat 17:21
Teşekkür ederim iyi ki varsınız🙏🏻
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Kasım-2019 Saat 18:05
Herkes böyle cesaretli bir şekilde mesaj atmaz diye düşünüyorum!
Tebrik ederim sizi Elifsu hanım 🙏🏾
Kesinlikle mesajınıza katılıyorum. İnsanlar burada tanışıp evlenebilir.
Zaten dert aşağı yukarı aynı dert. Bir de az çok yazılarımızdan da birbirimizi tanıyoruz. Murat hocama da yaklaşımı için teşekkür ederim.
IP
Elifsu97
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Elifsu97 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Kasım-2019 Saat 21:39
@mahoni teşekkür ederim herkesin benim gibi net olmasını diliyorum
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Kasım-2019 Saat 06:22
Müsaade ederseniz fikrimi söylemek istiyorum:

Ağız kokusu ayıplı kokular grubundandır. Yani sigara kokusu gibi değildir. Libidoyu baskılayan bir kokudur. Cinselliği engelleyebilir. Eşi iter.

Sizde ne kadar ağız kokusu bulunursa bulunsun, karşınızdaki kişinin ağız kokusu itici olmaya devam eder.

Örneğin sigara içen birisi eşindeki sigara kokusunu duymaz, tolere eder, duysa bile itici bulmaz. Ama ağız kokusu itici olmaya devam edebilir.

Böyle çiftler gördüm. Birbirleri ile dans bile etmek istemediklerini söylüyorlardı
-M
IP
Elifsu97
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Elifsu97 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Kasım-2019 Saat 07:58
Doğru söylüyosunuz hocam benim ağzım nekadar koksa bile arkadaşımın ağzının kokması beni çok ciddi rahatsız ediyor zaten bunu düşündüğümde ben bile rahatsız oluyosam diyorum ağzı kokmayan biriyle olarak ona bu haksızlığı kendimede bu stresi yapamam diyorum
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Kasım-2019 Saat 13:22
Dedikleriniz de gerçek.
Peki ağzı kolan insanlar ne yapsın?
Ağzı kokmayan biriyle mi evlensin?
Bence ağzı kokan iki evlinin boşanma ihtimali,
çok düşüktür, evlilerden tek birinin ağzı kokması ile kıyaslanırsa!
Aynı dertten muzdarip olan iki birey, kokuyu tolere edebilir diye düşünüyorum.
IP
şorti
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
Alıntı şorti Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Kasım-2019 Saat 18:35
bana bu mantıklı gelmedi açıkçası yani neden haksızlık olsun ki evlilik bir kabul meselesi
bu forum da olan ve tek tarafta bu sıkıntıyı yaşayan çok kişi var evlilik nasip meselesi karşısındaki kişiyi eksik yada kusurları ilede kabul edebilir bir insan yada onun da başka bir kusuru olabilir bu tamamı ile bir kabul meselesi
aynı dertten muzdarip iki kişide evlenebilir tabi ki de fakat herkes için bir değil bu kadar kısıtlı bakmamak gerekir
ben bir bayan olarak bu gibi bir kusuru olmayan beni olduğum gibi kabul eden bir insanla karşılaştım ve benimle evlenmekte istedi fakat ben başka bir özel sebeble istemedim yani istemeyen ben oldum bu tip genel kanı oluşturmak hatalı olabilir evlilik bir nasip meselesi insanlar birlerini kusurları ile kabulde edebilir etmeyede bilir her iki seçenekte mümkün fakat kendimizi de bu kadar soyutlayıp kısıtlamalıyız bu herkes için genel bir kanı oluşturmamalı
evlilik bir kabul bir tercih meselesi bazen
IP
şorti
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
Alıntı şorti Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Kasım-2019 Saat 18:48
o boşanma meselesine gelince evliliklerin bitmesinin bir çok nedeni var biz bu evliklik içerisindeki gerçek nedenini bilemeyiz bu sadece bir çok farklı nedenin içerisinden biride olabilir ve karşı tarafı özellikle incitmek üzmek ve basit bir intikam şeklide olabilir bunu bilemeyiz yoksa boşanmak için uygunca yazılacak ve hukuken kabul görecek çok sebeb var
ayrıca karısı kanser olunca sevgili yapıp sevgilisinide başka sevgili ile aldatanda var karısı hamileyken onun bu geçiçi durumunda şikayet edip aldatanda boşayanda yani bizim gibi kusura sahip bir insanın evliliği illaki boşanma ile sonuçlanacak diye birşey yok
elbetteki bu durum evlilik içi zor bir durum ciddi boşanma sebebide olabilir fakat herkesinde nasibi ayrı bunuda değerlendirmek lazım
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Kasım-2019 Saat 20:33
Mesela ben;
Şuan çok sevdiğim biri var ve empati kurdum. Yani ağzı koksaydı, kesinlikle umurumda olmazdı. Hatta bazen, keşke koksa’ diyorum.
Sonra, ‘ yok yok, buna hakkım yok’ diyorum.
Ama şunu biliyorum, okadar seviyorumki ağzı koksa umurumda olmaz.
Belki ikimizin de ağzı koksaydı ortak bulmuş gibi sevinirdim.
Sanırım aşk herşeyi ya hafifletiyor ya da siliyor tamamen!
Şiddetine kalıyor işte aşkın bana göre🙏🏾
IP
wolfscream
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 23
Alıntı wolfscream Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Kasım-2019 Saat 00:06
İzmir'li hanımefendi varsa özel mesaj atabilir.
IP
anamuur
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 53
Alıntı anamuur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Kasım-2019 Saat 22:36
Benim 7 yıllık erkek arkadaşım var bugün de görüştük eli burnundan gitmiyor. Arkadaşlar kendinizi iyice yalnızlığa itmeyin hayat sevince güzel bu denli hayatınızı her şeyden soyutlamayın bazen diyorum konuşsun insanlar pis desinler bana diyorum sonuçta ben elimden gelenin fazlasını yaptım bu konuda tek başıma aile desteğim olmadan. Ne yapalım biz ister miydik böyle kokmayı bugün kötü oldum ağlayasım geldi erkek arkadaşımın yanında ama ne yapayım geçmiyor koku. Evlilik konusuna gelince maşallah arkadaşım istiyor ben biraz daha bekleyelim diyorum ama evlendikten sonra benim psikolojim ne olur bilemedim :( mersinde olan özellikle bayan arkadaşımız varsa görüşmek isterim
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Kasım-2019 Saat 11:59
Psikojenik ağız kokularının neredeyse tamamına yakın bölümü nü bekar-dul-ayrı yaşayanlarda görüyorum.

Evlenince psikojenik ağız kokuları kayboluyor
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu