Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: GELECEĞİMİZ,EVLİLİK Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
anamuur
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 53
Alıntı anamuur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Kasım-2019 Saat 18:22
Hocam keşke benimki de psikolojik olsa kiminle konuşsam elleri burunlarında artık erkek arkadaşım da bıkmış gibi eli burnunda yüz ifadesi değişiyor Allah hepimize acil şifalar verir inşallah
IP
mrve
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
Alıntı mrve Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Kasım-2019 Saat 21:28
Bu konuyu ben de çok düşündüm ve iyileşmeden gerçek bir evliliği bilemiyorum.
Ama bizim için mantıklı olan bana kalırsa “mantık” evliliği. İnsanların yatak odaları hakkında konuşmak oldukça gereksiz. Ama olmak zorunda değil. Bence bizim için mantıklı olanı yapmamız lazım. En azından iyileşene kadar.
IP
Güşta
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Güşta Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Kasım-2019 Saat 15:14
Elifsuya katılıyorum neden olmasın ki ?bizi bizden başka kim anlar?
IP
wolfscream
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 23
Alıntı wolfscream Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Nisan-2020 Saat 02:58
İzmir'de ikamet eden hanımefendi varsa benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçebilir.
IP
Belinda
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 31
Alıntı Belinda Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Mayıs-2020 Saat 23:53
Çevremde birisi esinden bosandı ve sebebide ağzı kokuyomuş gercekten insanlar bu yuzden bosanabilio evlenirken karsinizdakine seffaf olun benim boyle bi sorunum var die kabul ederse evlenin ki bana kalırsa halitozis hastasi biriyle evlenmk ki mucadele ve anlayıs birlikte olsun.Yani ya bu deveyi güdecen yada bu diyardan gidecen ~ask evliligi yerine mantik evliligi yapmak; belki hayatı kolaylastırr
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Mayıs-2020 Saat 10:21
İstanbuldan konuşmak, dertleşmek isteyen olursa ben hazırım.
Evlilik olması gerekmiyor! Birbirimize katkımız olabilir, hastalığımızla ilgili bilgi alış verişi olabilir. Bir de insan daha rahat konuşabiliyor dertlerini, kendisi gibi aynı dertten muzdarip biriyle.
Ben yüzyüze de görüşebilirim. Dediğim gibi, benim amacım evlenmek değil, problemimiz konusunda yararlı olabilmek.
IP
Ahmetalp
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Ahmetalp Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Haziran-2020 Saat 13:07
Bende kendimize denk biriyle evlenmenin doğru olduğunu düşünüyorum. Ankara yaşayan arkadaşlar iletişime geçebilir.
IP
Selin51
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı Selin51 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Haziran-2020 Saat 20:20
Merhaba buraya yazmak için çok düşündüm emin olmak istedim kendimdn belki bir gün geçer dedim böyle bir şeye gerek yok ama şimdi çok kararlıym çünkü kokum geçse bile psikolojik olarak bu durumu kolay atlatıp normal biriyle evlenebilirmiyim sanmıyorum o yuzden benim gibi biri tercihim.25 yaşındayım hemşireyim nigdede yaşıyorm fakat bulunduğu yerin benim için önemi yok .nerdeyse orda yaşabilirim mesleğimden ötürü iş bulma sıkıntısı yaşacağımı sanmıyorum.Yalnız ricam 25 yaş altı kesinlikle yazmasn olgun biri ve buna gerçekten hazırsa tanışmk isterim.ve merak ediyorum burdan paylaşan arkadaşlar içinizde burdan tanışıp sevgili olan nişanlanan evlenen var mı sizin fikrinizi almak istiyorum
IP
sadecebiri
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sadecebiri Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Haziran-2020 Saat 23:40
Dikkatinizi bana verin ve bu yazıyı okuyun.

Sizin bu siteye girmenizin nedenini BİLİYORUM çünkü bende aynı problemi yaşıyorum. Sana bu SORUNU kabullen demiyorum fakat şunu bil:

BİR HASTALIIĞIN VARSA VE BU SENDEN BAĞIMSIZ ŞEKİLDE GELİŞTİYSE BUNUN İÇİN KENDİNİ HARAP ETME.

Evet bu sıkıntılar çok zor bunu biliyorum... Sosyal ortamlara girememek, sevgili hayallerini unutmak ve rahat olamamak...

Eğer SANA VERİLEN GÖREVLERİNİ YAPIYORSAN aklına şunu getir: EVET BEN KENDİME DÜŞENLERİ YAPIYORUM. BEN BİLİNÇLİ BİR KİŞİYİM. DÜNYADA ÇOK FARKLI SIKINTILAR OLABİLİR; BENİM YAŞADIĞIMDA BUNLARDAN SADECE BİR TANESİ. BENİM ÇEKTİĞİM SIKINTILARI ÇEKEN ÇOK İNSAN VAR BUNLARIDA BİLİYORUM. AMA BENİM FARKIM ŞUNU KENDİME DÜSTUR EDİNMEM : BENİM VÜCUDUMDA EĞER KENDİ İRADEM DIŞINDA BİR ŞEY OLUYORSA BUNUN İÇİN YAPMAM GEREKEN AĞLAMAK, SIZLAMAK VEYA KAHR OLMAK DEĞİL, ZAMANIN BANA VERDİĞİ ÖLÇÜDE GEREKENİ YAPMAKTIR. BİR ŞEYİ GEREKENDEN FAZLA TAKARSANIZ BU SORUN YARATMAYA BAŞLAR. ŞÖYLE BİR ÖRNEK VERMEK İSTERİM: 13 SAYISINA KARŞI BİR KORKUSU BULUNAN KİŞİ 13'ÜN BULUNDUĞU YERLERDE RAHAT HİSSETMİYECEKTİR (mesela 13 numaralı oda). FAKAT İNSANA BU SIKINTIYI YARATAN 13 SAYISI MIDIR ? YOKSA KENDİSİNİN 13 SAYISINA OLAN YANLIŞ İNANCI MIDIR ?
İŞTE AYNEN BÖYLE ARKADAŞLAR.

HEPİMİZ AYNI ŞEYİ YAŞIYORUZ VE SIKINTISINI ÇEKİYORUZ. DİŞLERİNİZİ DOĞRU FIRÇALIYORSANIZ, DOKTORA GÖRÜNDÜYSENİZ VE ZİHİN OLARAK BERRAKSANIZ ARTIK SADECE DOĞRU ÇÖZÜMÜ ARAYIN. BUNU YAPARKEN İSE REHAVETE KAPILMAYIN. SİZİN VEYA BENİM ÇEKTİĞİM SIKINTILARIN 100 KATINI DAHA BETER ÇEKENLER VAR. KİMİ AÇLIKTAN ÖLÜYOR, KİMİ KATLEDİLİYOR KİMİ KİMİ KİMİ... ANLATMAYA GEREK YOK BU KONULARI

'''
Zihnini bedeninden daha güçlü kılarsan
Bedeninde zihnin kadar güçlü olmaya çalışıcak
'''

SABIR VE FİİL BU İŞİN ÇÖZÜMÜ
Yanlış bir şey yazdıysam özür dilerim
saygılar, sevgiler
IP
Umt0
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Umt0 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Haziran-2020 Saat 16:23
Ben de kendime uygun birisiyle olmak isterim.
IP
hakan001
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı hakan001 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Haziran-2020 Saat 20:38
Özelden yazdım bakabılırsenız sevinirim
IP
hakan001
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı hakan001 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Haziran-2020 Saat 11:33
Ben de uzun zamandır bu konuyu düşünüyordum. Önceleri iyileşirim ümidi sonraları da aman ne olacak tek yaşarım boşvermişliği vardı. Ancak yaş ilerledikçe insan birisi ile olmak istiyor. 92 doğumluyum kamu görevlisiyim. İlla evlilik olacak diye birşey yok dertleşmek konuşmak için bile yazabilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler dilerim.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2020 Saat 15:40
Arkadaşlar merhaba
Diyelim ki buradan iki arkadaş tanışıp evlendiler.
Ve birkaç ay, ya da yıl sonra eşlerden biri iyileşti.
Ağzı kokmaya devam eden eşini boşamaz mı?
Ya da eşinin bu durumuna dayanma iradesi gösterir mi?
Yoksa ne olursa olsun yola devam mı der?
Aklıma geldi paylaştım ihtimalleri, ne dersiniz, yanlış ihtimaller mi?
IP
Notsniw
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 21
Alıntı Notsniw Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-2020 Saat 16:03
19 yaşındayım adım can antalyada yaşıyorum konuşmak dertleşmek isterseniz yazabilirsiniz..
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ekim-2020 Saat 06:52
Çöpçatan sitesi gibi olduk :-)
Bu işi özelden halledin mümkünse
IP
Anonim
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Alıntı Anonim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ekim-2020 Saat 22:46
Bende Ankaradanım. Fakat artık ne evlilik ne okul hevesim kalmadı her an bunu düşünmekten bıktım. Çok yorulmuş hissediyorum. Bilmiyorum bir gün kurtulur muyuz:((
IP
Umt0
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Umt0 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ekim-2020 Saat 15:35
Bu savaşı daha ne zamana kadar verceğimi bilmiyorum bir gün kurtulcağım ve artık hayatıma devam edeceğim dememin üstünden yıllar geçti ama benim sorunum geçmedi geçen tek şey zaman oldu daha ne kadar bekleyeceğiz daha ne kadar zamanımızı vereceğiz daha ne kadar bir çok şeyden vazgeçeceğiz .hocam demişiniz özelden halledin ama ben kimseyi tanımıyorum kime ne diyebiliriz başka nereye yazabiliriz :(
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ekim-2020 Saat 19:39
Orjinalini yazan: Umt0

.....hocam demişiniz özelden halledin ama ben kimseyi....(

Kız arkadaş bulma işini özelden halledin dedim
Ağız kokusu üzerine yazışmanızı özelden halledin demedim
IP
Bitsin artık
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 14
Alıntı Bitsin artık Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Kasım-2020 Saat 23:29
Arkadaşlar gecenin bir vakti yazıyorum bunları çünkü yine yeni yeniden çok umutsuz hissediyorum ve içimi dökebildiğim tek yer burası.. Merak ediyorum açıkçası özel hayatınız nasıl? Sevgiliniz var mı varsa nasıl bu sorun varken yürütebiliyorsunuz? Veya evli iseniz eşinizle aranızda problem olmuyor mu çünkü gerçekten biz bile katlanamıyoruz bu kokuya. Kusura bakmayın lütfen kimsenin özel hayatını sorgulamak bana kalmaz tabii ama ben şuan erken olsada ilerisini düşünmeden edemiyorum şuan bu sorunum olmasaydı konuşmak istediğim ve bana da ilgisi olan insanlar var ama yok yani bu şekilde yürütemeyeceğimi de çok iyi biliyorum çünkü bendeki koku hafife alınacak bir koku değil bu yüzden hep istesem bile reddediyorum.Bu konuda fikrinizi belirtirseniz çok sevinirim çünkü daha gencim ve belki sizin fikirleriniz kafamdaki bazı düşünceleri değiştirir ve bana yol gösterir.. Sağlıcakla kalın.
IP
Hope24
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Hope24 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ocak-2021 Saat 20:33
20 yaşında olmamam rağmen çok sosyal bir çevrem var işimde de gayet iyiyim ama insanlarla konuşurken,işimi yaparken bile sürekli bir çekingenim koku bana da geliyor, ve bu beni rahatsız ediyorsa çevremi nasıl etmez ki?
İşim gereği konuşkan ve girişken olmam gerekiyor ama yer yer bu bana engel oluyor
İstanbul da oturan arkadaşlarım varsa yazabilirler dertleşmek konuşmak isterim bizi anca bizden olan anlar..
Umutsuz vaka
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu