Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Dil arkasi beyazligi olanlar gelsin. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   3 Sonraki >>
Yazar Mesaj
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 162
Alıntı ncort Cevaplabullet Konu: Dil arkasi beyazligi olanlar gelsin.
    Gönderim Zamanı: 19-Nisan-2015 Saat 17:12
Murat hocam lutfen cevap verin. Bir kiz alerjik sprey ile agiz kokusundan kurtulmus. Bu ilaclarin iceriginde de kortikosteroidler var. Ben bu ilaci kullandigimda agiz kokumda azalma, dil arkasi beyazlikta azalma oluyor. Ayrica dilimin arkasindaki hafif siskinlikte gidiyor. Sanki daha iyi yutkunuyorum ve agzimin icinde bir ferahlik varmis gibi hissediyorum.

Kullanilan ilacin etkisi agiz kokusuna neden olan sebebi bulmaya yardimci olur demistiniz. Peki simdi benim sorunum nedir? Problem nefes alip vermeyle alakali olsaydi Otrivine kullandigimda dil arkasi beyazligin gitmesi, agiz kokumda azalma gorulurdu. Yani sorun nefes alamama ile ilgili degil.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2373
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Nisan-2015 Saat 09:51
Bilmiyorum
-M
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Nisan-2015 Saat 20:34
ncort alerjik bünyelerimiz olduğunu bende düşünüyorum. Ama bu tedaviye nasıl ve ne şekilde başlayabiliriz bilmiyorum. Sarmısak kürü alerjiye iyi geliyormuş.
Bir ara homeopatiye sarmıştım. Ama ilaçların içindeki maddeleri okuyunca beynim yandı resmen.
o sevdadan vazgeçtim.

Anatomik açıdan bakarsak, dilimde derin kesikler var boğazımda bir sürü küçük tepecik var:)) alınan bademciklerimden geriye kalanlar sanırım. ve bu yapı bol bakteri tutan bir ortam galiba. dilimin bir tarafı garip bir şekilde tümsek. foto yükleyemedim. becerebilirsem dilimin fotosunu yükleyeceğim.
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2015 Saat 16:01
Benimde dilimin arkasi hafif sisik gibi ama belli olmuyor pek. Hani baksan normal bir dil dersin ama biraz sisik iste. Tabi normal derken dilimin arkasi bembeyaz :(
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2015 Saat 20:25
Murat Hocamın daha önce bahsettiği ve Rusya'da uygulanan lazer tedavisini çok istemiştim bu yüzden. Boğazda bakteri oluşmasını en aza indiriyordu sanırım. Ama izin verilmiyor tedavi olmamıza. Tedavi ülkemize getirilemiyor. Sağlık sistemimiz benim durumumdan daha hasta.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2015 Saat 23:53
ilacin adi nedir soyler misiniz sprey,in yani
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2015 Saat 16:25
N cort veya risonel. Bi 5 10 gun kullan bakayim oyle hemen etki etmiyor gibi.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2015 Saat 12:50
Efect nedir bu rusyadaki lazer tedavisinin hikayesi?
Haberim yoktu bundan!
Biraz bilgi verirmisin?
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ocak-2016 Saat 19:28
Murat hocam konularim neden acilmiyor? Ozel mesajda gonderemedim buraya yazayim.

Arkadaslar ben karacigerimde bobregimde falan sorun olmadigini dusunuyorum artik. Cunku benim dilimin tam bogaza bakan kisminda beyazlik ve koku var. Diliniz agzinizin icinde durdugu sirada bogaza bakan kisim....

Bu da ic organlarimda bir sorun oldugu fikrini cok azaltti bende. Ya bogazimda birsey olmali ya da burun! Bence sorun burundan kaynaklaniyor. Geniz akintim yok ama burnumda egrilik ve konka sismesi var. Ozelliklede sol burnumda. Sol burnumun ici de bir tuhaf kokuyor gibi.

Murat hocam siz daha tecrubelisiniz. Koku muhtemelen tek burun yuzunden kaynaklaniyor. Acaba bunu kesinlestirmek icin yapabilecegim birsey var mi? Ornegin o burnu kapatsam gun boyu? Artik sorunun burun olduguna %99 emin gibiyim. Cunku tam bogaza bakan kisimda koku var. Neyseki sorunu bulduguma seviniyorum.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2373
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Ocak-2016 Saat 16:50
Daha önce açılmış konu başlığında yazdığınız için mesajınızı ilgili konuya taşıyorum. Böylece arayan şahıslar için daha derli toplu bir arşiv oluşuyor.

Burnunuzda sorun olduğundan %99 emin iseniz o halde probleminizi çözdünüz demektir.
-M
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Ocak-2016 Saat 18:10
Emin olma nedenim bence mantikli. Dedigim gibi neden bogaza bakan kismindan sonra koku var ki sadece? Hem de dilimin tam bogaza bakan kismi ile on tarafinin uzeri farkli. On tarafi saglikli arka tarafi sagliksiz gorunuyor.

Bogazda boyle yapabilecek birsey oldugunu sanmiyorum. Geriye burun kaliyor. Ve su da iddiami guclendiriyor.

Bir tanidigimin da agzinda diski kokusu var. Burnundan koku gelmiyor. Cok yakinina girmezsen anlasilmiyor. Ve onunda burnunda sorun var! Diline bakayim diyemedim ama.

Geriye birsey kaliyor. Simdi burunda sorun olduguna emin gibiyiz. Peki burnumda ne olabilir? Bunu su yuzden soruyorum. Siz daha tecrubelisiniz ve doktora gidecegim. Benim icin dedikleriniz onemli ve doktora full bilgiyle gitmek istiyorum. Bir ameliyatla isi bitirmek istiyorum cunku.

Mesela burnu ile ilgili sorunu olanlar "neyi" denerse gecici olarak agiz kokusundan kurtulabilir?
IP
Naci
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Alıntı Naci Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Şubat-2016 Saat 13:46
Ncort dediklerin bende de var. Dil kökü kokusu ve beyazlığı. Yutkunmam çok iyi değil. Sesim boğuk çıkıyor zaman. Burnumda tıkanıklık hissi oluşuyor. Sabahları ağzımın tadı çok kötü ve hiç iştahım yok. Burun deliklerimin birinde eğrilik var ve geceleri horluyorum. Reflüm var. Kbb ye gittim risonel ilacını verdi burnumu açmak için. Ve oradaki etleri küçültmek için. Dün ilaca başladım. Sonucunu söylerim.
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Şubat-2016 Saat 17:04
Orjinalini yazan: Naci

Ncort dediklerin bende de var. Dil kökü kokusu ve beyazlığı. Yutkunmam çok iyi değil. Sesim boğuk çıkıyor zaman. Burnumda tıkanıklık hissi oluşuyor. Sabahları ağzımın tadı çok kötü ve hiç iştahım yok. Burun deliklerimin birinde eğrilik var ve geceleri horluyorum. Reflüm var. Kbb ye gittim risonel ilacını verdi burnumu açmak için. Ve oradaki etleri küçültmek için. Dün ilaca başladım. Sonucunu söylerim.

Aynen! Midem hassas gibi benimde. Yutkunmam kotu ve o beyazligin orasi sisik degil mi? Dilini cikarinca on taraflar duz ilerlerken arka tarafta tumsek var sanki biraz. Ve o ilaclar ne kadar konka sisikligine iyi gelsede tam kuculmuyor.

Bize kisa sureligine burundaki konkayi kucultecek birsey lazim. Cok zararli da olsa bir kere denemekten zarar gelmez saniyorum.
IP
hamza171
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 45
Alıntı hamza171 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Aralık-2016 Saat 21:41
Hocam elimi 20lik diş ve salyama sürdüğümde hiç kokmuyor lakin dilimin üstü çok kötü kokuyor 1-2 kere zaten şikayet aldım dilim bembeyaz sabahları dilsil ile siliyorum şu aralar ve beni 6-7 saat idare ediyor.
Dilden kaynaklanan kokunun kalıcı olarak tedavisi yok mu bu bakteri kitlesi mantarlardan kaynaklanıyorsa nasıl hallederiz yardımcı olursanız sevinirim.
-Spor yapınca koku azalıyor
-Diş fırçası ve dil bakımı sonrası uzun süre bana koku gelmiyor ama normalzamanda var.
Sabah koku çok yoğun.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2017 Saat 20:42
Hamza171 dil üstü pas için birçok herbalist bağırsak mantari diyor. Açıkçası ben de bağırsak mantari olabilecegine inanıyorum.
IP
denizedogru
Üye
Üye

Gönderilenler: 74
Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2017 Saat 22:23
Çürük dişler diş tartarları plaklar vs. dil pası yapar. Geniz akıntısının da dil kökünde pas yaptığını okumuştum.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2017 Saat 10:42
Dil pasinin nedeni birçok şey olabilir. Ye iz akintisi, mantarlar, parazitler, dislerin yeterli trmizlenmemesi. Ancak bu bizi sonuca götürmez. Çünkü dil pası olan çok insan var ağzı kokmayan.
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2017 Saat 11:40
denize doğru kardeşim çürük dişim yok diş tartarlarımda yok sarılık var sadece doktor öyle söylüyor dil pasım var ama
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ocak-2017 Saat 00:39
Dil pası yapan bir çok sebep var evet ama forumda bir çok kişide dil pası var.geniz akıntısı olup dil pası olmayan da var.sebep çok ama asıl sebep ne önemli olan onu bulmak lazım. Ve bide dil pası olsa da olmasa da sizde de o yapışkan tükürük gibi sıvı var mı ?
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ocak-2017 Saat 21:02
Vallahi ben herkeste dil pası var diye biliyorum :)) Yanlışım var demekki. Ama kimi görsem dil pasından şikayetçi burada.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ocak-2017 Saat 02:32
Dil pasını yok etsek şu dilimiz diğer insanlarınki gibi olsa koku kalmaz muzdarip :)
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2017 Saat 21:02
Orjinalini yazan: Venüs

Dil pası yapan bir çok sebep var evet ama forumda bir çok kişide dil pası var.geniz akıntısı olup dil pası olmayan da var.sebep çok ama asıl sebep ne önemli olan onu bulmak lazım. Ve bide dil pası olsa da olmasa da sizde de o yapışkan tükürük gibi sıvı var mı ?

Yapişkan sivi felaket bir sey. O kadar yapiskan ki(cogu zaman renksiz) lavobaya tukurdugum zaman muslugu acinca, su ile bile kolay kolay gitmiyor. Gidere ip gibi yapisiyor sanki ortadan kesmek lazim gibi.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 02:00
Aynen öyle yumurta akı gibi dil üstünde sürekli var. Renksiz..ama özellikle dil temizleyince felaket şekilde artıyor ortaya çıkıyor.dili koruyan bi tabaka gibi iğrenç bişey
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 61
Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 13:39
Aynen ya o lanet yapışkan sıvı hiç bitmiyor sürekli geliyo ağzım ferah olmuyo Dişlerimi fırçalasam macun bile yapışıyo boğaza dilimi çıkarıp fırçaladığım zaman o yapışkan sıvı hiç bitmek bilmeden geliyo önceden takip ettim bişekilde ağız kokum gittiğinde o yapışkanlıkta gidiyodu geçen haftalarda başka nedenlerden bunalıma girdim hayattan soğudum anlamadığım şekilde ağız kokum 2 gün geçti ağzım suluydu tükürüğü su gibi hissettim ağzımda ona sevindim moralim düzeldi sonrasında gene geldi nasıl bişeyle sınanıyorum bilmiyorum Allah'ım sabır ver şaşırdım artık.
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 17:45
amazon bende muzdaribim kardeşim daha demin metro yedim çikolata ağzım kötü kokuyor :'(
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 18:24
Aynen öyle amazon. Bu yapışkan sividan kurtulabilirsek dil ustundeki bakteriler de savunmasiz kalır ve ölürler..ama bitmiyor ki siliyorum kaziyorum yine nüks ediyor bitmiyor
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2017 Saat 01:56
Sorunumuzun kaynağı bu arkadaşlar o yapışkan sıvı! İlk zamanlar ağzım fazla kokmazdı o zaman yapışkan sıvıda fazla yoktu bu arttı kokuda arttı şimdi bişey yesem içsem ağzımda kötü kokuyo e bu ağız kokusu ve o yapışkan sıvı bende Biteral kullanınca geçti Bu antibiyotik havasız ortamda yaşayan bakterileri öldürüyor Nidazol FLAGLY felan aynı etkiye sahip bu bakterilerin kaynağı neresi nasıl bir bakteride bu sürekli yapışkan sıvı oluyor? bu bakteriler Şeker ve Süt ürünlerinden besleniyor kaynağı neresi bunun merak ediyorum doğrusu geniz akıntısı felan olsa temizlersin boğazı biter ama bu fırçalarken sürekli geliyo sanki dilin arka dibinde bi oyuk var ordan geliyo sürekli anlamadım gitti arkadaş acaba bol su içip şekeri ve süt ürünlerini kesip ekşi limonu felan tüketsek gidermi bu yapışkanlık deniycem ben bunu
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2017 Saat 11:52
Dil pası için limon oneriyorlar zaten amazon o yüzden denenebilir
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2017 Saat 15:52
amazon onu denesen sana söylüyüm hiç bi anlamı olmuyacaktır dediğin gibi süt ürünleri ve şekerli ürünlerde yada karbonhidratı bol ürünlerde ya aslında neredeyse tüm ürünlerdede bunlarda daha azdırıcı koku artışı oluyor , valla ben şekeri ve sütü bırakmak istemiyorum ağız kokusunu bırakmak istiyorum :'(
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2017 Saat 17:11
Ben şeker ekmek vs kullanmadigin ve cok sağlıklı beslendiğim spor yaptığım halde ağzım kokuyor :) o yüzden şeker bırakmak bir çözüm olmayacaktır kendimden biliyorum
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Ocak-2017 Saat 13:47
O zaman bu tükürüğü nasıl berrak yapabiliriz onu bulmamız lazım bu yapışkan sıvı mahvediyor herşeyi dilin arkasında bişey var ben sürekli boğaz temizliyorum yediklerim boğazıma yapışıyo bu şey Hiçmi bitmez anlamıyorum dilimi iyice çıkarıncada tuhaf kötü bir koku var çözebilene helal olsun :)
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Ocak-2017 Saat 22:08
Amazon arkadaşım ekstrem gelebilir ama muzdarip96 nickli arkadaşımız iyilesmis. Ben onun tavsiyesiyle onun tedavisine başladım önümüzdeki hafta sonucu da paylasirim. Bence bi dene kaybedecek bişey yok. Herşeyi deniyoruz bunuda deneyelim.benim şu an bile ağız kokum hafifledi eskisi gibi değil. Eskiden dil üzerinden hastalıklar tespit edilirmis. Çin de hala uygulanan bir yöntem. Dil rahatsizliklari bağırsak mide rahatsızlıklarından kaynaklanır diyorlar. Biz sürekli beyin fırtınası yapıyor arastiriyoruz. Bi dene derim sende yaptığımız tedaviyi.'iyilestim mutlu son 'basliginda var amazon.kokusuz günlere :)
IP
Tirza1984
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
Alıntı Tirza1984 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Şubat-2017 Saat 19:29
Selam öncelikle dil pası şikayetlerim şppheli ilişki sonrası başladı.dil pasını ilk fark ettiğimde üre ve kreatininde azıcık yükselme fark ettim.yani bizde üre yüksekliği başlangıcı olduğu için dil pası ve dilde acılık var diye düşünüyorum.yalnız her hastanede bu üre çıkmıyor fakat hastane testlerine güvenmemek gerek bazıları yanlış çıkıyor
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Şubat-2017 Saat 00:02
üre yüksekliği nasıl giderilir kötü bişeymidir nedir bu neden oluşur bilen varmı
IP
Magdurum
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 24
Alıntı Magdurum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Şubat-2017 Saat 02:02
Arkadaşlar kokudan Kurtulmuş biri olarak söylüyorum benimde dilde pas vardı be çok kötü kokardi dilim. Ama suan kokudan kurtuldugum tamamen iyilestigim halde dilde pas hala var ve bu pas koku yapmıyor.ilginc olan şu.eskiden kokuyu bu pastan ve dilden bilirdim. Şimdi iyilestigim halde pas hala var fakat koku yok. Demek ki dil pası koku yapmaz. Yapıyor olsa bile bizi bu foruma getirecek kadar koku yapmaz. Sorun sindirim sistemimizde arkadaşlar bi yolu tedavisi var.hepinizi 'iyilestim mutlu son ' başlığına davet ediyorum. Iyilestigim gibi sizlerinde iyilesmesi için forumdayim bir süre daha. Konuyu inceleyip denemenizi fikirlerinizi belirtmenizi rica ederim :)
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Şubat-2017 Saat 15:51
arkadaşlar dudaklarım kuruyor dilimde kuruluk yutkunurken yutkunacak tükürük sıvı bişey bulamaz gibi oluyorum ve genelde böyle anlarda ağzımdan açlık ağız kokusu tarzı koku oluyor bunu nasıl yenebilirim yahu yemek yiyorum zaten ama aradan 1 2 saat geçmeye yaklaşsın hemen bu oluyor :'( off
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Şubat-2017 Saat 11:24
yaa arkadaş bune ya foruma bakıyorum hep 40 tane misafir 2 3 kişi online eskisi gibi giren çıkanda yok tartışıp konuşan yardım edende yok ben bu yüzden watsap grubu falana karşıydım hocam busefer benim telefonum yok gencim olsada ne bileyim bu ortam güzeldi şimdi :'( soracağım sorular çok öğrenmek istediim şeyler çok iyileşmek istiyorum herşeyden önce ama nasıllllllllll
IP
İlyaha
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15
Alıntı İlyaha Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Şubat-2017 Saat 15:16
Bende de dudak kurulugu var. Dudaklarimin susuz kaldigini hissediyorum. Bazen bir peceteyi islatip dudaklarima suruyorum surekli. Asiri derecedeki bu kuruluk dudaklarimin kenarlarinda sık sık catlamalara yariklara sebep oluyor. Buna sebep nedir bilmiyorum. Belki vitamin eksikligi filandir.
IP
denizedogru
Üye
Üye

Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Şubat-2017 Saat 18:54
Bize net bilgiler lazım. Bademciklerini aldırıp iyileşenler ve iyileşemeyenler sonuçları düzgün aktarsa burun ameliyatı olanlar düzgün aktarsa helicobakter olanlar düzgün aktarsa sorun kalmayacak.
IP
denizedogru
Üye
Üye

Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Şubat-2017 Saat 16:57
Hocam kronik orta kulak iltihabı koku sebebi midir? Bilginiz varsa açıklayın lütfen.
IP
Sayfa   3 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu