Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Ağız kokum yok oldu sıra nefes kokusunda Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Mağdur42
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 42
Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Konu: Ağız kokum yok oldu sıra nefes kokusunda
    Gönderim Zamanı: 26-Mayıs-2015 Saat 14:52
Merhaba arkadaşlar. Ben bazı sebeplerden dolayı ağız kokusundan kurtuldum. Kullandığım şeyleri söyleyim hangisinin etkisi olduğunu bilmiyorum. Önce 3 paket falan nidazol kullandım. Tabi etkisi geçti. Sonra kudret narı propolis kullandım ondan da 4 paket. Ardından sirkeyi denedim. Sonra sarımsak limon kürünü yaptm. Yanlız bunlardan hangisi faydalı oldu hiç bilmiyorum. Belki zararı da olmuştur ama ağız kokum geçti. Belki de yediklerime içtiklerime dikkat ettiğimden olabilir. Gelelim asıl meseleye nasıl anladn kokunun geçtiğini kokuyu zaten biz hissedemiyoruz derseniz, ben normalde ağzımı hohladığım zaman kokuyu alıyordum. Siz alıyor musunuz bilmiyorum.
Nefes kokusu var mıydı yeni mi oldu bilmiyorum ama kokum hiçbir zaman geçmedi. Ağız kokusu bitti şimdi nefes kokusu var. Bunu da dilimi kbb ye gittiğimizde bağdemciklere bakan doktorun tahta çubuğu bastırıdğı gibi dilimi baya bi öne doğru açıyorum. O zaman hohladığımda daha garip bir koku geliyor. Hocam sizce bu mide bağırsakla alakalı olabilir mi ya da başka birşey söleyebilir msiniz. Bir an evvel bundan da kurtulmak istiyorum.
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Mayıs-2015 Saat 16:26
Birde ekleyim dilimdeki beyaz tabaka çok az.. Hocam birşey söyleyebilir misiniz
IP
Aleho
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 98
Alıntı Aleho Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mayıs-2015 Saat 10:55
Mağdur kardeşim tavsiyem bida antibiyotik kullanma bakteri hem direnç kazanır hemde faydalı bakterileri kaybedersn ibs olursun propolis olayına gelince daha önce biyere yazmıştım bunların antibakteriyel özellikleri var bakteri duvarını parçalıyomuş arılar konularının güvenliği için üretiyolarmış bide sen sarımsak kürü vs eklemişsin birde Bu arı ürünleriyle Halsizlik ten kurtulan konuştuğum kişi var
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mayıs-2015 Saat 14:00
Kardeşim peki benim skntım mide veya bağırsak mı dersin ?
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2017 Saat 23:27
Bana kalırsa bağırsaklardan kaynaklı. Mide olsa en azından gastrit vs olması gerekmezmiydi?
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu