Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Yardım lütfen Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ogomen
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı ogomen Cevaplabullet Konu: Yardım lütfen
    Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-2015 Saat 18:04
Merhaba,

Yaklaşık 5 senedir ağız kokusu çekiyorum. İki ayrı dişçiye gittim onlar ağız kokusuna sebep olacak birşey bulamadılar. KBB uzmanına gittim ve akıntı, sinüs iltihabı vs gibi şeyleri kontrol etti ancak her hangi bir şey bulamadı. Bundan sonra gastroent. uzmanına gitmeyi planlıyorum. Muhtemelen endoskopi isteyecek diye tahmin ediyorum. Ama oradan da birşey çıkmazsa ne yapacağım bilmiyorum.

Sonuç olarak kokunun kaynağını tespit edecek bilimsel bir yöntem, cihaz vs. yok mudur? Bu konuda uzmanlaşmış bir doktor/klinik var mıdır? Bu problem oldukça can sıkıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Saygılarımla.
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Gönderilenler: 42
Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-2015 Saat 20:23
Murat hocanın yanına git bende gitmeyi düşünüyorum. O biraz daha fazla yardımcı olur diye düşünüyorum öbür arkadaşlardan duyduklarıma göre
IP
zeynep
Üye
Üye

Gönderilenler: 64
Alıntı zeynep Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-2015 Saat 10:43
evet bende murat hocaya gitmeni tavsiye ederim
IP
blanche
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 22
Alıntı blanche Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Temmuz-2015 Saat 00:55
Kesinlikle..
IP
maslak
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 20
Alıntı maslak Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Temmuz-2015 Saat 14:34
Hocam benim kokum boğazdan geliyor burunda koku yok aynı zamanda sabah boğazdan gelen çok çok berbat koku ve bazen burun akıntısı var yani geniz akıntısı herkesde yok mu ama neden koku o kadar insanda ben de var yani ben de ters giden şey ne lütfennn cevap verin
IP
emre
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı emre Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Mayıs-2017 Saat 18:03
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mayıs-2017 Saat 11:37
unutmayın ağız kokunuzun kaynağı her neyse Stres onu 2 katına çıkartan bir etmen Stres her hastalığı 2 katına çıkartır tek bunun için değil , stres öyle birşeyki tıka basa yemek yeseniz sizi dakikalar içinde acıktırabilir , stres öyle birşeyki başlı başına sadece stres ile birçok deri zührevi hastalıklarına yakalanabilirsiniz Strese dikkat edin , diceksinizki yerimde olda stres yapma lafmı sennikide bende çok stres yaptım ama ne fayda etti hiçbirşey sorununuz ne onu bulmaya uğraşın bağırsak mantarına falan girerseniz işiniz zor söylüyüm çünkü tıp bununla ilgilenmiyor tıp bunu önemsemiyor doktorların ilgi alanı değil hastalık olarak görülmüyor bile kendinizi delirtirsiniz dikkat ediniz
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Doksandort
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Doksandort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Mayıs-2017 Saat 19:37
AĞZIMDA Kİ KOKULARDAN BİR TÜRLÜ KURTULAMIYORUM. BURUNDAKİ KONKALARDAN OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM. AMELİYAT OLUP ALDIRDIM AMA HALA GEÇMEDİ. NE YAPMAM GEREKİYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
:(((
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Mayıs-2017 Saat 23:03
Orjinalini yazan: Doksandort

AĞZIMDA Kİ KOKULARDAN BİR TÜRLÜ KURTULAMIYORUM. BURUNDAKİ KONKALARDAN OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM. AMELİYAT OLUP ALDIRDIM AMA HALA GEÇMEDİ. NE YAPMAM GEREKİYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

bir sürü konu var incele

makale var yine sitede oku zaten bir fikrin olacak.

yinede burun kaynaklı değil ise dişçiye git. sonra genel cerraha git mide için. dahiliye git şeker hastalığın var mı diye baktır.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu