Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Kokudan kurtuldum anlatiyorum... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Ekim-2016 Saat 10:32
bengeldim reis sırayla sorularıma yanıt verirsen hem forumdakilere hem bana yardımcı olmuş olursun teşekkürler

1) çabuk acıkma varmıydı ve ameliyattan sonra geçtimi
2) dil üzerinde birikinti mi desem beyazlıkmı desem varmıydı veyada halen varsada kokuya bi etkisi yokmu ve ameliyat sonrası geçtimi
3) ağız kuruluğu vesaire varmıydı ve ameliyattan sonra geçtimi

aklıma daha çok soru geliyorda öğlen arası yazmak istedim bukadar geldi teşekkür ederim
IP
bengeldim
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 53
Alıntı bengeldim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Kasım-2016 Saat 18:51
dil pası vardı sarı bi tabaka olurdu çay kaşığı ile temizlerdim böyle bademcik amel.dan sonra kalmadı o

çabuk acıkma yoktu
dil pası vardı amel.dan sonra geçti
ağız kuruluğu yoktu

telini mesaj olarak atarsan teldende konuşabiliriz
asla pes etme
IP
ninewfs
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
Alıntı ninewfs Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Kasım-2016 Saat 13:57
Ben de bademcik ameliyati oldum ve cabuk acikma, agiz kurulugu ve dil kokundeki sarilik gecmedi. Dilimde cok fazla tabaka yoktu ama olan da gecmedi.
IP
ÇiLe3427
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
Alıntı ÇiLe3427 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Kasım-2016 Saat 09:48
Ben geldim kardes ameliyat korkutuyor beni bu badem yikama kitleri felan varmis yarari olurmu sence bendede bademcim ler şiş yırtıklar var ameliyat olup eger sorun oda degilse mahf eder beni peki bu saat yediden sonra yememe konusu benimde kafami kurcaliyo eger boyle bi sorundan kaynakliysa acken daha rahat olmamiz gerekir ama bende daha cok oluyo neden acaba
IP
ÇiLe3427
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
Alıntı ÇiLe3427 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Kasım-2016 Saat 09:54
Bide tamamen kurtulduguna kesin kanaat getirdinmi yani rahatmisin heryere rahat girip cikabiliyomusun aksam az yemek yeme ve bademcik ameliyati olmaksa sikinti hemen olurum yani
Biktim nedir bu nalet şey ben eskiden diyorum kral gibiydim arkadas cevrem felan yani sosyal hayatim cok iyidi psikolojimde cok bozuk bi yere girince ortamdaki adam larin ifadelerine bakiyorum acaba surati değişen varmi off cekip burnunu tutan varmi diye ne tuhaf duygular icerisine girdim bi bilsen ahhh ah senin dediklerini uygularsak duzelirmiyiz
IP
bengeldim
Üye
Üye
Simge

Alıntı bengeldim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Kasım-2016 Saat 21:02
çile önce senin sıkıntın neyden kaynaklanıyor onu bulman lazım bademcik ve b taşı ise hiç durma ol derim ama o yoksa olmanda gereksiz işini iyi bilen bir kbb uzmanına görün ben göründüğümde işini iyi bilen birine yarın gel hemen ameliyat edim demişti.eğer sıkıntı oysa ol.bi kbb uzmanına git.
asla pes etme
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Kasım-2016 Saat 13:21
hocam anlatmış nefeste dışkı kokusu parazit den olabilir diye sonra alt konuda hyploriden bahsetmiş peki ondada aynısısöz konusumu? bide bu bademcik taşı nefeste veya ağızda koku olarak dışkı kokusu veriyormu bengeldim hocam siz iyileşmiş birisi olarak size soruyorum
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Kasım-2016 Saat 19:11
Orjinalini yazan: bengeldim

çile önce senin sıkıntın neyden kaynaklanıyor onu bulman lazım bademcik ve b taşı ise hiç durma ol derim ama o yoksa olmanda gereksiz işini iyi bilen bir kbb uzmanına görün ben göründüğümde işini iyi bilen birine yarın gel hemen ameliyat edim demişti.eğer sıkıntı oysa ol.bi kbb uzmanına git.

başka bi konuda demişsiniz süt içince çok kötü koku o bendede oluyor dışkıya benzer nerdeyse yada dışkı değilde pis bi koku bu bademcik taşıyla ilgili olduğunumu gösterir yoksa her ağız kokusu olanlardamı bu olur hocam yardımcı olursan sevinirim
IP
joey55
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
Alıntı joey55 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2016 Saat 13:03
Bende bugün ameliyat oldum.Doktor once antibiyotik verdi ama bunlar geçici kesin çözüm bademcigi almak dedi. Ameliyattan çıkalı iki saat oldu yutkunmakta zorluk çekiyorum. Simdi sonuçları bekleyip gorcem inşallah kurtulurum
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2016 Saat 16:19
Orjinalini yazan: joey55

Bende bugün ameliyat oldum.Doktor once antibiyotik verdi ama bunlar geçici kesin çözüm bademcigi almak dedi. Ameliyattan çıkalı iki saat oldu yutkunmakta zorluk çekiyorum. Simdi sonuçları bekleyip gorcem inşallah kurtulurum

sizde problem tam olarak neydi hocam derince anlatırmısınız ve nasıl oldunuz bilgilendirirseniz sevinirim
IP
HKLP
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 9
Alıntı HKLP Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2016 Saat 17:17
Bendede süt ve süt ürünlerinde artıyor emin değilsen ameliyat olma hem bademcik hem deviasyon ameliyatı oldum sonuç SIFIR
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Kasım-2016 Saat 11:02
Orjinalini yazan: HKLP

Bendede süt ve süt ürünlerinde artıyor emin değilsen ameliyat olma hem bademcik hem deviasyon ameliyatı oldum sonuç SIFIR

emin olup olmadığımızı nasıl anlıcaz?
IP
sunset
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
Alıntı sunset Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Kasım-2016 Saat 13:33
Arkadaşlar konuyu bu başlığa yazmayı uygun gördüm. 3 gün önce başıma şöyle bir şey geldi. Yemek yerken dişime pirinçteki taş gibi bir şey geldi. Hemen elimi ağzıma attım ve bir de baktım ki dişimin küçücük bir parçası kırılmış. Hemen aynaya baktım o da ne? Sapasağlam olan azı dilerimden biri yandan kırılmış ama içinde grimsi bir tabaka var. Yani bembeyaz görünen dişim meğer içten içe çürükmüş !!! 3 gündür dişçiye gitmedim henüz, para durumu müsait olunca gidicem 1 haftaya kadar. Ama 3 gündür ağzımdaki acılık, koku falan inanılmaz azaldı. Demek ki kokunun kaynağı dıştan görülmeyen ama içten çürük olan azı dişimmiş. Muhtemelen diğer bazı dişlerimde de bu çürük olayı var. Aydın bey konunun uzmanı o daha iyi bilir tabi ki. Acaba diş içten çürüyorsa ve dıştan bir şey görünmüyorsa bizim göremediğimiz ince kılcal bir çatlak yol bulup dişteki bakteriler ağzımıza kötü kokunun kaynağı olan bir şeyler salgılıyor olabilirler mi?

Yani dişçiye gittim dişlerimde sorun yok demeyin. Çok çok çok iyi muayene edilmesi lazım tüm dişlerin. Özellikle azı dişlerinin. Bunun kesin bir yolu var mı bilmiyorum ama bence %95 imizin sorunu ağzımızdaki dıştan görülmeyen çürük dişlerimizin olması. Saygılar.
IP
joey55
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
Alıntı joey55 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Kasım-2016 Saat 19:02
Agiz kokusu problemim vardi ne yesem tadi agzimda kaliyodu dis fircalama gargara hepsini denedim etkisi 10-15 dakikayi gecmiyodu.yanimda biri varken nefes almaya cekiniyodum. Suan 3. Gün agiz bakimini tam yapamıyorum ama yinede herhangi bir koku yok. Kesin bisey demek icin erken 1-2 ay gecmesi lazim suan hersey yolunda ama
IP
Cekince
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33
Alıntı Cekince Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Kasım-2016 Saat 22:01
Hangi başlıktaydı bulamadım ama keçiboynuzu özünden biraz fayda gördüm arkadaşlar, tepkiler azaldı, paylaşmak istedim. Hem alerjik geniz akıntısına, hem mide rahatsızlıklarına hem boşaltım sistemine iyi geldiği söyleniyor zaten önümüz kış hiç bi işe yaramazsa hastalıklardan korur diyerek başlamıştım, çok şükür biraz olsun bana iyileşebileceğime dair umut verdi.
Bıktım
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Kasım-2016 Saat 17:39
bu keçiboynuzu özü olayı pekmezden farkı varmı pekmez kullandım ama sadece bell isaat vücudumu sıcak tutuodu onun haricinde bilmiyorum faydası varmıydı yada hissedemedim ben zihnimde
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 78
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Kasım-2016 Saat 19:31
Cekince Keciboynuzu ozu iyi gelmis sana tam olarak kokunun neyden kaynaklandigini biliyormusun
IP
Cekince
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33
Alıntı Cekince Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Kasım-2016 Saat 17:44
Tabiki bilemiyorum ve tabiki boğaz mide ve bağırsak tan sırasıyla şüpheleniyorum, bende ara ara çıkan bademcik taşı var ve eroziv antral gastrit, çoğunlukla da kabızlık sorunu. (Mide için yarın itibarıyla ilaç kullanmaya başlıyorum bu arada)
Bence şifalı bişey denemeye değer.
Bıktım
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Kasım-2016 Saat 11:07
Orjinalini yazan: sunset

Arkadaşlar konuyu bu başlığa yazmayı uygun gördüm. 3 gün önce başıma şöyle bir şey geldi. Yemek yerken dişime pirinçteki taş gibi bir şey geldi. Hemen elimi ağzıma attım ve bir de baktım ki dişimin küçücük bir parçası kırılmış. Hemen aynaya baktım o da ne? Sapasağlam olan azı dilerimden biri yandan kırılmış ama içinde grimsi bir tabaka var. Yani bembeyaz görünen dişim meğer içten içe çürükmüş !!! 3 gündür dişçiye gitmedim henüz, para durumu müsait olunca gidicem 1 haftaya kadar. Ama 3 gündür ağzımdaki acılık, koku falan inanılmaz azaldı. Demek ki kokunun kaynağı dıştan görülmeyen ama içten çürük olan azı dişimmiş. Muhtemelen diğer bazı dişlerimde de bu çürük olayı var. Aydın bey konunun uzmanı o daha iyi bilir tabi ki. Acaba diş içten çürüyorsa ve dıştan bir şey görünmüyorsa bizim göremediğimiz ince kılcal bir çatlak yol bulup dişteki bakteriler ağzımıza kötü kokunun kaynağı olan bir şeyler salgılıyor olabilirler mi?

Yani dişçiye gittim dişlerimde sorun yok demeyin. Çok çok çok iyi muayene edilmesi lazım tüm dişlerin. Özellikle azı dişlerinin. Bunun kesin bir yolu var mı bilmiyorum ama bence %95 imizin sorunu ağzımızdaki dıştan görülmeyen çürük dişlerimizin olması. Saygılar.

babamın öyle berbat ağız bakımı varki bakım denmez ağzına bkamıyor bile dişleri çürük ve eksik bile inanırmısınız dili pespembe koku sadece sigara içtiği için sigara kokusu var onuda yoğun içtiği için içmediğinde oda yok
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Kasım-2016 Saat 11:09
Orjinalini yazan: bengeldim

dil pası vardı sarı bi tabaka olurdu çay kaşığı ile temizlerdim böyle bademcik amel.dan sonra kalmadı o

çabuk acıkma yoktu
dil pası vardı amel.dan sonra geçti
ağız kuruluğu yoktu

telini mesaj olarak atarsan teldende konuşabiliriz

usta ben doktora gittim yok dedi ama pek ilgilenmedi gibi öğrenci gibi biriydi yada umurlarında değilmi bilmiyorum tatminde olamadım çok kısa sürdü , size sormak istediğim doktor yok dediyse yokmudur? bide bademcik dediğimiz o kırmızı yuvarlak şeyde ben hafif beyazlık görüyorum aşşağıları var onun galiba birde hani ona bağlı hafif doku varya et gibi mi desem nası tarif etçeğimi bilmiyorum o doku aşşağı doğru olan kısmında beyazlıklar var orta seviye yada fazla ama zor görüyorum az kısmını görüyorum aynadan baktığımda bademciğin kendisindeyse hafif beyazlık var bu ne anlama gelir sence?
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 61
Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Kasım-2016 Saat 19:07
Joey55 bende senle aynı durumdayım aldırcam bademciği son durum ne sende valla koku azalsa gene yeter.
IP
by_arda2
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 27
Alıntı by_arda2 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Aralık-2016 Saat 02:43
Selam arkadaşlar;
sayfa 1 de bademciklerimi aldırdığmı söylemiştim. Çok umutluydum. Fakat olmadı. Bir ay geçti ve aldığım tepkiler aynen devam. Bu arada ben koku almıyorum. benimle konuşurken ağzını kapatan yüzlerce insan olduğuna dayanarak söylüyorum ki ameliyatdan bir hafta sonra anneme sordum , "çok az biraz değişik koku var" dedi. Tarif et kokuyu dedim. Tarif edemedi, sadece kötü olduğunu söyledi.

Doktorların söylediğine göre sinüsler de sıkıntı yok (tedavi gördüm bir ay kbbden). Bademciklerim çok şişerdi ve büyüktü, aldırdık ve sonuç değişmedi. Dildeki pas ameliyatdan sonra pembeydi fakat şimdi az da olsa pas dediğiniz şey var. ama o da eskisi kadar yok. Geniz akıntısı ise tedaviye rağmen (fısfıslar + antibyotik) var.
Yani yutkunduğumda boğazda birşeyler olduğunu düşünüyorum

Şimdi odaklanmam gereken yeri bulamıyorum. Başa sardık. Parazite yoğunlaşacağım. Şimdi arkadaşlar bendeki sıkıntıları yazacağım, bunları yaşayan ve evet bunlar parazit sebebi olabilir diyecek var mıdır?
* Çabuk acıkma
* Dolayısıyla sık yeme isteği, fakat iştahsızlık olduğundan az yiyebilme
* Acıkınca olan, kan şekeri düşmesi gibi, hafif [bazen] göz kararması, [bazen]göz kısması, hafiften ellerin ayakların titremesi (ama çok hafif, yani düşüp bayılacak kadar değil)
* Parazite odaklandığım içinmidir bilmiyorum ama dışkıda 1 cm kadar büyüklüğündeki acaba kurt mu ki bu diyebileceğim bir şey görüyorum. haraket etmiyor. Bilenler var ise yazsın normalde dışkıda da olsa haraket edermi ?
*Burundan gelen fazlaca H2 gazı ne anlama gelir?
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Aralık-2016 Saat 17:37
Orjinalini yazan: by_arda2

Selam arkadaşlar;
sayfa 1 de bademciklerimi aldırdığmı söylemiştim. Çok umutluydum. Fakat olmadı. Bir ay geçti ve aldığım tepkiler aynen devam. Bu arada ben koku almıyorum. benimle konuşurken ağzını kapatan yüzlerce insan olduğuna dayanarak söylüyorum ki ameliyatdan bir hafta sonra anneme sordum , "çok az biraz değişik koku var" dedi. Tarif et kokuyu dedim. Tarif edemedi, sadece kötü olduğunu söyledi.

Doktorların söylediğine göre sinüsler de sıkıntı yok (tedavi gördüm bir ay kbbden). Bademciklerim çok şişerdi ve büyüktü, aldırdık ve sonuç değişmedi. Dildeki pas ameliyatdan sonra pembeydi fakat şimdi az da olsa pas dediğiniz şey var. ama o da eskisi kadar yok. Geniz akıntısı ise tedaviye rağmen (fısfıslar + antibyotik) var.
Yani yutkunduğumda boğazda birşeyler olduğunu düşünüyorum

Şimdi odaklanmam gereken yeri bulamıyorum. Başa sardık. Parazite yoğunlaşacağım. Şimdi arkadaşlar bendeki sıkıntıları yazacağım, bunları yaşayan ve evet bunlar parazit sebebi olabilir diyecek var mıdır?
* Çabuk acıkma
* Dolayısıyla sık yeme isteği, fakat iştahsızlık olduğundan az yiyebilme
* Acıkınca olan, kan şekeri düşmesi gibi, hafif [bazen] göz kararması, [bazen]göz kısması, hafiften ellerin ayakların titremesi (ama çok hafif, yani düşüp bayılacak kadar değil)
* Parazite odaklandığım içinmidir bilmiyorum ama dışkıda 1 cm kadar büyüklüğündeki acaba kurt mu ki bu diyebileceğim bir şey görüyorum. haraket etmiyor. Bilenler var ise yazsın normalde dışkıda da olsa haraket edermi ?
*Burundan gelen fazlaca H2 gazı ne anlama gelir?

ben bademcik ameliyatı olmadım ama o kısım hariç hemen hemen tüm belirtilerimiz aynı kardeşim bende parazit üstüne 4 5 farklı marka ilaç 1 2 yıldır kullandım yani 6 ayda 1 falan ama parazit varmı yokmu hiçbişey anlamadım dışkıda dökülen bişey görmedim ama çabuk acıkma oluyo ve bunla birlikte hemen dilim sarılaşıyo kötü koku meydana geliyo ve bu kokuyu bende boğazımdan geliyo gibi hissediyorum aynı zamanda boğazımda yanma gibi bişey oluyo
IP
denizedogru
Üye
Üye

Gönderilenler: 74
Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Aralık-2016 Saat 17:42
Arkadaşım kokuyu almaman cok daha kotu bir durum Allah sifa versin. Bu bahsettigin kurtlar icin eczanede ilaclar satiliyor ben rahatsiz oldugumda aliyorum. Ailecek kullanmak gerekiyormus vs. sorarsaniz bilgilendirirler ancak kokuya etkisi olur mu dersen pek umudum yok.
IP
bengeldim
Üye
Üye
Simge

Alıntı bengeldim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Aralık-2016 Saat 20:37
kardeşim hiç bekleme parazit testi yaptır dışkı örneği alıyorlar çok basit çıkmasa bile en azından şüpheden kurtulursun
asla pes etme
IP
nurka
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 68
Alıntı nurka Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Aralık-2016 Saat 05:35
bengeldim

kardeşim bademcik ameliyatını nerde oldun istanbuldaysan bana hastanenin adresini paylaşır mısın ??
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Aralık-2016 Saat 19:52
bademcik ameliyatı olmuş tüm forum üyelerine soruyorum bademcikleriniz şişmediği halde nasıl doktoru ikna ettiniz veya doktorlar hemen tamam yapalımmı diyorlar veya özel hastanedemi oldunuz biraz bilgilendirirseniz sevinirim
IP
İlyaha
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15
Alıntı İlyaha Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Aralık-2016 Saat 22:20
Uc hafta once gittigim doktora bademciklerimi aldirmak istedigimi soyledim. Bademciklerim saglikli oldugu icin bu zor ameliyata isteksizdi ama benim sagligim icindi yine. Once gargarayi deneyelim sonra gecmezse bakariz dedi. Gargara ile ben bu sorunumu cozdum. Simdi dua ediyorum doktora ameliyati kabul etmedigi icin. Gargara kullandigim surece bu sıkıntım olmuyor cok şükür.
IP
by_arda2
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 27
Alıntı by_arda2 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Aralık-2016 Saat 00:36
Özel hastanede aldırdım bademciklerimi. 250tl tuttu ssk kapsamında. Sigorta yoksa 1500 demişti doktor. Ama ben iyileşmedim koku yönünde. Tek artısı soğuk içecekleri içebiliyorum artık.

Koku almayan ve ağzının kokusundan şikâyet ci arkadaşlar bana özelden yazabilirlermi?
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Aralık-2016 Saat 21:26
Orjinalini yazan: İlyaha

Uc hafta once gittigim doktora bademciklerimi aldirmak istedigimi soyledim. Bademciklerim saglikli oldugu icin bu zor ameliyata isteksizdi ama benim sagligim icindi yine. Once gargarayi deneyelim sonra gecmezse bakariz dedi. Gargara ile ben bu sorunumu cozdum. Simdi dua ediyorum doktora ameliyati kabul etmedigi icin. Gargara kullandigim surece bu sıkıntım olmuyor cok şükür.

gargara ne verdi ve neye göre verdi
IP
denizedogru
Üye
Üye

Gönderilenler: 74
Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2016 Saat 16:05
Gargara ile geçiyorsa bence bademcik değil sorun
IP
İlyaha
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15
Alıntı İlyaha Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2016 Saat 18:19
Kloroben verdi doktor. Bunu kullandigim sure boyunca hic koku hissetmedim. Simdi de listerine zero kullaniyorum. Pharmol bulamadim eczanelerde. İnternetten siparis vericem. Listerine kloroben kadar etkili degil ama gunde iki kere kullanimda kokuyu engelliyor. Kullanmazsam tekrar koku ortaya cikiyor.
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2016 Saat 18:31
hocam size sormak istediğim şey var mesela sizin ölçüm testlerinizin %100 garantisi yok evet bunu biliyorum bunun bilincinde olarak soruyorum yani

merak ettiğim şey sizin testleriniz hangi hastalıklardan kaynaklı ise bu koku buluyor

yani mesela bademcikse eğer siz bunu anlıyabilirmisiniz hani ağzımızdan çıkan gazların türlerine göre anlıyorsunuz diye tahmin ediyorum örneğin bademciğe özel bi gaz türü veya parazit varsa ona özel bi gaz türü gibi şeyler varmı yani hani diyelim akciğerden geldiği vesaire gazlarla ortaya çıkar ama bu bademcik parazit veya karaciğer rahatsızlığı gibi durumlar nasıl anlaşılır merak ettim sadece saygılar pek açıklayıcı olmadı aslında anlattığım galiba karışık gelmiş olabilir
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Aralık-2016 Saat 15:40
Hipermetioninemi bu hastalık hakkında bilginiz varmı hocam ve kokuyla bağlantısı olarak bilginiz?
IP
bengeldim
Üye
Üye
Simge

Alıntı bengeldim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2016 Saat 23:14
ilyaha yukarda kaç defa bahsettiğimi anımsıyorum zaten sıkıntı bademcik kaynaklı değilse bademciği aldırmanın bi anlamı yok ki :D eğer bademciğiniz sürekli şişiyorsa üstinde büyük delikler var vede ağzınıza bademcik taşı geliyorsa sıkıntı var demektir bu arada gargara kullandığında geçiyorsa sıkıntın ağız kaynaklı demektir anladığım kadarıyla

by arda üzüldüm ya başlarda geçti falan diye bi yazını hatırlıyorum ama

bazenhissediyor sen ne yaptın son durumlar ne
asla pes etme
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2016 Saat 12:34
hocam benim bademcik sürekli şişmiyo sizde öyle oluyormuydu yalnız bende bikere sabah uyandığıdma bademcikte hani delik gibi bişey varya oranın ağzında besin artığı gibi bişey gördüm çıkarttım arkasından geniz akıntım balgamım gibi beyaz şeylerde çıkardım kokladığımda fena pis kokuyodu böyle şeyler hatıurlıyorum beyazlık var hafif öyle
IP
Cherry
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5
Alıntı Cherry Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Şubat-2018 Saat 09:23
Sorunum nerde bilmiyorum. Agız kokusu vücüt kokusumu ama çok sıkıntı çekşyorum
İnş
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu