Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Ağzı kokanlar boş zamanlarında neler yapar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Kelime
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 271
Alıntı Kelime Cevaplabullet Konu: Ağzı kokanlar boş zamanlarında neler yapar
    Gönderim Zamanı: 07-Ocak-2020 Saat 22:03
Merhaba arkadaşlar, her zaman ağız kokusunun toplum içinde, iş yerinde yarattığı sıkıntıları konuştuk. Peki iş, okul harici boş zamanlarımızda ne yapıyoruz? Kendimizi geliştirecek bir şey yapıyor muyuz? Camiye gitmeye bile utanıyordum. İnançlı biri iseniz öbür dünyayı da unutmayın, yaş otuz beşi geçince en çok gençken yapmadığınız ibadetlere üzülürsünüz bir de -herkes için geçerli- aşk, evlilik, çocuk gibi konulara.

Ben asosyal olduğumu bile kaç yaşımdan sonra fark ettim :) Bir dizi, film, oyun vs hakkında konu açılınca herkes o konuyu konuşurdu. Ben de içimden "Bu insanlar nereden biliyor bunları?" derdim. Sonradan anladım ki asosyal olduğum için sosyal olaylardan haberdar olmuyordum. Özellikle internetin olmadığı dönemde ergen olan arkadaşlar ne demek istediğimi anlayacaktır. Yani toplumsal değişimler,popüler akımlar, moda vs gibi konularda haber almanın tek yolunun sosyal ilişki(arkadaşlık) olduğu dönemleri yaşayanlar. Şimdi internet var da çoğu şeyden haberimiz oluyor fikirlerimizi, duygularımızı ifade edebiliyoruz. Sanal dünya da olsa bir yaşamımız var.

İnternetten dizi, film izlemek; kitap okumak, avare avare dolaşmak.
IP
lulupi
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 27
Alıntı lulupi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2020 Saat 23:08
Mecburen asosyal oluyoruz, bir insan düsüncelerini söylemeye çekinir mi? Çekiniyoruz.. Yaşayamıyoruz aslında.. Aşık olmaktan korkuyoruz, her şeyden korkuyoruz..
IP
Unlcky
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Unlcky Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Ocak-2020 Saat 18:45
Çok haklısınız asosyal olma konusunda. İnsanların yüzyüzeyken kaygısız bir şekilde konuşmalarını hayranlıkla izliyorum benim için çok zor olan bir şey
IP
lulupi
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 27
Alıntı lulupi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2020 Saat 06:55
Orjinalini yazan: Unlcky

Çok haklısınız asosyal olma konusunda. İnsanların yüzyüzeyken kaygısız bir şekilde konuşmalarını hayranlıkla izliyorum benim için çok zor olan bir şey

+1 bu hayatta en ozendigim şey .
tonsillektomi /check
IP
Notsniw
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 21
Alıntı Notsniw Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Temmuz-2020 Saat 18:35
Katılıyorum😔
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu