Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Murat hocama soru Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   11 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Maybeoneday
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 56
Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Aralık-2020 Saat 17:57
Teşekkür ediyorum sorduğunuz için.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Aralık-2020 Saat 20:01
Rica ederim
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 162
Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2020 Saat 00:19
Murat hocadan hic haber varmi??
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 77
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2020 Saat 18:08
murat hocaya ne oldu ki
IP
Tükendim
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 32
Alıntı Tükendim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2020 Saat 21:50
Murat hocam 5-6 aydır sinüs rinse ile burnumu temizliyorum. İki gündür kendi ağız kokumu alamıyorum sanki ağız kokum azalmadı da koku alma duyum azalmış gibi hissediyorum eskiden burnum daha iyi koku alırdı. Sinüs rinse yi uzun süreli kullanırsak koku almada azalma olabilir mi acaba?
IP
Tükendim
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Tükendim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2020 Saat 21:51
Böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Aralık-2020 Saat 12:17
Orjinalini yazan: Tükendim

Murat hocam 5-6 aydır sinüs rinse ile burnumu temizliyorum. İki gündür kendi ağız kokumu alamıyorum sanki ağız kokum azalmadı da koku alma duyum azalmış gibi hissediyorum eskiden burnum daha iyi koku alırdı. Sinüs rinse yi uzun süreli kullanırsak koku almada azalma olabilir mi acaba?

Bildiğim kadarı ile sinüs rinse kit koku alma duyunuzu azaltmaz. Fakat siz bu cevabımı isterseniz kbb hekiminden onaylattırınız.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Aralık-2020 Saat 12:18
Orjinalini yazan: Efeefe

Murat hocadan hic haber varmi??

İyiyim dostlarım.
Teşekkür ederim.
Kolay haberleşmeniz için forumun vidalarını gevşettim.
IP
Tükendim
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Tükendim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Aralık-2020 Saat 19:47
Peki hocam, teşekkürler.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Aralık-2020 Saat 20:22
Hocam Agiz kokusu sebebi kesinlikle çürük dişse.ve o diş tedavi olursa ozaman hemem kesinlikle agiz kokusu gecmelimi ? yoksa o kokulu bakteriler yinede nedensiz kalabiliyolumu?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Aralık-2020 Saat 21:21
Orjinalini yazan: Efeefe

Hocam Agiz kokusu sebebi kesinlikle çürük dişse.ve o diş tedavi olursa ozaman hemem kesinlikle agiz kokusu gecmelimi ? yoksa o kokulu bakteriler yinede nedensiz kalabiliyolumu?

Cevap sorunun içinde sabitlenmiş zaten.
Agiz kokusu sebebi kesinlikle çürük dişse ve o diş tedavi olursa ozaman hemem kesinlikle agiz kokusu gecer
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Aralık-2020 Saat 21:47
Tesekür ederim hocam 👍
IP
Kelime
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 271
Alıntı Kelime Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Aralık-2020 Saat 00:35
Hocam, sitenizdeki ağız kokusu ölçme videolarını izledim. Neden tip-3 ölçme videosu yok? Nefes kokusu ölçümü sonunda, hastalığı da tespit edebiliyor musunuz veya kokunun kaynağının hangi hastalık olabileceği konusunda fikir edinebiliyor musunuz? Olfaktometrik yöntem diğer ağız kokusu türlerinde de kullanılabiliyor mu?

Üst üste sordum, kusura bakmayın. Mesaj fazlalığı olmasın diye hepsini birden yazdım.

http://www.halitorium.com/
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Aralık-2020 Saat 10:55
Orjinalini yazan: Kelime

Hocam, sitenizdeki ağız kokusu ölçme videolarını izledim. Neden tip-3 ölçme videosu yok? Nefes kokusu ölçümü sonunda, hastalığı da tespit edebiliyor musunuz veya kokunun kaynağının hangi hastalık olabileceği konusunda fikir edinebiliyor musunuz? Olfaktometrik yöntem diğer ağız kokusu türlerinde de kullanılabiliyor mu?

Üst üste sordum, kusura bakmayın. Mesaj fazlalığı olmasın diye hepsini birden yazdım.

http://www.halitorium.com/

2004 ten beri her günüm ağız kokusu üzerine okuyup yazmak, deney yapmak, çeviri yapmak, konferans vermek, cihaz yapmak, kimyasal hazırlamak ve hasta muayene etmekle geçti. Bu güne kadar 2 veya 3 tane Tip üç ağız kokusu rastladım. Hepsi tek vakaydı. Yani Tip 1+3 değildi. Tip 5+3 veya Tip 1+2+3 şeklinde kombine vaka değildi. Sade, basit, kolay teşhis edilebilen, klinik belirtiler net idi, fazla derin incelemeye gerek kalmayacak kadar kendini belli eden vakalardı.

Tip 3 ağız kokusu toplumda yok kadar nadirdir. Üzerine video hazırlanmaya deyecek bir şey olmadığı için Tip 3 ağız kokusu videosuna vakit ayırmadım.

Geğirince duyulan, bunun dışında ortaya çıkmayan, şiddetli mide yanma ve iltihabı ile seyreden, sadece toklukta ortaya çıkan, yatınca geçen veya azalan bir ağız kokusu yoksa hiç kimse kendisinde tip 3 ağız kokusu aramasın. Bunlar yoksa (H. pylori bulunuyor olsa bile) mideden koku gelmez.

En sık rastlanan ağzı kokusu Tip1 ve Tip 5 tir.

Size altın kural vereyim:
Yumuşak fırça veya elektrikli fırça kullanmayın dilinizi fırçalayın. Bir çok insan bunu yapmadığı için doktor-doktor geziyor.

IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Aralık-2020 Saat 18:20
Hayırlı akşamlar hocam,sorum olacaktı size. Nefes kokusu yemek yense bile geçmiyor diye biliyorum fakat bende hem ağzımdan hem burnumdan çıkan kötü bir koku varken(burnumdan çıkan koku açlık kokusuna benziyor) ağzıma bir kaç bir şey attığımda hemen koku kesiliyor ne ağzımdan ne burnumdan koku geliyor. Bunun nasıl bir açıklaması olabilir? Bir de şunu farkettim evde iken ağiz ve nefes kokumu çok az hissediyorum ama bugün mesela araba ile bir yere gitmem gerekti ve o anda arabanın içinde burnumdan o kadar kötü koku yayıldığını hissettim ki acaba evde kokuyu bu denli almayıp dışarıdaylen almam psikolojik olabilir mi sorusunu aklıma getirdi ama resmen koku çıktı bilmiyorum psikolojik olabilir mi veya maske olduğu için mi daha fazla aldım kendi kokumu. Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama🙏
IP
Kelime
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 271
Alıntı Kelime Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Aralık-2020 Saat 21:28
Murat Hocam, bu sitedeki hemen herkes birçok dişçiye gitmiştir. Burayı hiç bilmeyen ve ağzı kokan bir insan da ilk olarak hemen dişçiye gider. O zaman ağız kokusundan kurtulmak neden bu kadar zor? Hadi, tip5'ler psikolojik olduğunu kabul etmiyor, takıntı yapmışlar. Ağız kokularının açık alanda dört beş metreden duyulduğunu, karşı evden diğer arabadan duyulduğunu falan iddia ediyorlar da biz neden kurtulamıyoruz?

@maybeoneday, burundan gelen koku nefes kokusu değil de tip-2 de olabilir.
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Aralık-2020 Saat 11:27
Kelime, evet öyle de olabilir ama burun temizliği yaptıktan sonra geçerdi diye düşünüyorum tip2 nin. Yaptığım halde yine koku çıkıyor burnumdan.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Aralık-2020 Saat 11:51
Orjinalini yazan: Kelime

Murat Hocam, bu sitedeki hemen herkes birçok dişçiye gitmiştir. Burayı hiç bilmeyen ve ağzı kokan bir insan da ilk olarak hemen dişçiye gider. O zaman ağız kokusundan kurtulmak neden bu kadar zor? Hadi, tip5'ler psikolojik olduğunu kabul etmiyor, takıntı yapmışlar. Ağız kokularının açık alanda dört beş metreden duyulduğunu, karşı evden diğer arabadan duyulduğunu falan iddia ediyorlar da biz neden kurtulamıyoruz?

"Biz" öznesi ile sorduğunuz zaman sizin durumunuza özgün cevap vermem lazım ki bu soruyu yanıtlamam zor. Çünkü sizin durumunuzu ben bilemem.
Fakat ben sizin sorunuzu kendime şöyle sorayım:
"Hijyende iddialı olan bir Tip 1 ağız kokusu vakası neden tedavi olamıyor?"

Telefonda çok iddialı bir şekilde ağız temizliği yaptığında ısrar eden yüzlerce kişiyi davet ettiğimde, haydi dişlerinizi fırçalayın sizi izliyorum bakalım dişlerinizi güzel temizliyor musunuz dediğimde gördüm ki:

Yumuşak veya yumuşamış bir diş fırçası getiriyorlar, 20 saniye veya buna yakın diş fırçalıyorlar, dil fırçalamayı ilk defa benden duyuyorlar. Ağızları diş taşları ile dolu ve diş eti kanaması bulunuyor. Bireyin temizlik iddiası kendi kriterlerine göre olup gerçeği yansıtmıyor. kirli bir ağzı olabiliyor

Bir başka sebep olayın içine tip 2 karışmış, naso farinks olaya katılmış olabiliyor. Dil arkasının mikrop yüküne farinks ilave oluyor. İyileşmeyen bir farinjitleri bulunabiliyor. Farinjit dil sırtına bateri rezervuarı oluşturuyor. Dil sırtı temizlense bile farinks dil sırtını derhal bakteri yüklüyor.

Bir başka sebep:
Yeteri kadar uzayan bütün ağız kokusu vakaları üzerine Tip 5 ilave oluyor. Siz yıllanmış bir tip 1 'i giderseniz bile birey iyileştiğine inanmıyor

IP
Bitsin artık
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 14
Alıntı Bitsin artık Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Aralık-2020 Saat 23:04
Hocam beslenmeye dikkat edildiğinde çok azalan ama dikkat edilmediginde çok artan koku hangi tipe işarettir? Bağırsaklarla ilişkilendirilebilir mi bu durum?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ocak-2021 Saat 15:08
Orjinalini yazan: Bitsin artık

Hocam beslenmeye dikkat edildiğinde çok azalan ama dikkat edilmediginde çok artan koku hangi tipe işarettir? Bağırsaklarla ilişkilendirilebilir mi bu durum?

Başka belirti yoksa, başka bir ip ucu veya başka bir delil elimde yoksa söylediğiniz şeyleri subjektif ve alakasız tespit olarak değerlendiririm böylece yok hükmünde görürüm.

IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2021 Saat 00:37
Hocam bu resimdeki gibi benim boğazimdada sivilceye benziyen biseyler var.bunlar hep var bende.sizce bunlar ağiz kokusu yapabilirmi?
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2021 Saat 00:41
Resim yükleyemiyorum.olmuyo
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2021 Saat 00:46
Bademcikleri demiyorum.tamamen arkada boğazda
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2021 Saat 22:48
Hocam doğru açıklama 👍
Demek ki farenjiteler dil üzerinde ki tabaka için rezervuar görevi görüyor öyle mi? İlgini çekti bu bilgileriniz.
Bir gün size muayeneye gelmeden önce, yaptırmamı istediğiniz bir işlem var mı acaba? Yani sizin oraya eksiksiz gelmek açısından? (farenjiti eleyebilmemizle ilgili )
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2021 Saat 00:11
Hocam eğer tip4 den şüpheleniyorsak ilk olarak aklımıza hangi hastalık gelmeli? Yani sizin teşhis ettiğiniz tip4 e sahip olanlarda en çok karşılaştığınız problem ne idi? (forum girişindeki kitabı okudum hangi hastalıkların tip4 e neden olabileceğini de okudum ama en sık karşılaşılan sorunu merak ettim)
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2021 Saat 00:13
Hocam ben halenda anlayamiyorum.benim 20 yildir agiz kokum var.2 cocugum var.birisinde 3 yasindayken basladi öbüründe 7 ayliken.(tek eşimde yok). Bu agiz kokusu bulaştırıcı degilse,tmau degilse.ozaman nedir? Ben anlamiyorum hepimizde tesadüf olamazki.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2021 Saat 00:19
Benim tek bildigim şey: iki cocuğumda agiz kokusu aftlarla basladi ve o 4 yaşindaki cocugumda halen aftlar cikiyo ama sözde bunlar sebep olmazmis.cok doktor gezdim ama kimse bisey bulamiyor
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 377
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2021 Saat 00:52
Efefe en kesın çözüm ölçüm cihazına girmek ve sonuçlara bakmak
Tip5 çıkarsa veya sadece tip1 çıkarsa tip2 den de süphelenin
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ocak-2021 Saat 23:02
Murat hocam sizin tip3 için tavsiye ettiğiniz yovita yoğurt daha öncesinde marketlerden bulunabilirken şuanda satışı yok imiş. Onun yerine tavsiye edebileceğiniz probiyotik var mıdır? Bir de bu linkteki probiyotiği siz nasıl değerlendirirsiniz, almalı mıyım onun yerine yoğurt türevleri aynı işlevi görür mü?Bu arada arkadaşlar probiyotik konusunda sizin de tavsiyelerinize açığım. Teşekkür ediyorum şimdiden.

https://m.vitaminler.com/urun/nbl-probiotic-gold-20-sase-4364?gclid=EAIaIQobChMI9uKhtraw7gIVxBB7Ch3ISQRrEAQYASABEgKhUPD_BwE
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2021 Saat 15:54
Orjinalini yazan: Maybeoneday

Murat hocam sizin tip3 için tavsiye ettiğiniz yovita yoğurt daha öncesinde marketlerden bulunabilirken şuanda satışı yok imiş. Onun yerine tavsiye edebileceğiniz probiyotik var mıdır? Bir de bu linkteki probiyotiği siz nasıl değerlendirirsiniz, almalı mıyım onun yerine yoğurt türevleri aynı işlevi görür mü?Bu arada arkadaşlar probiyotik konusunda sizin de tavsiyelerinize açığım. Teşekkür ediyorum şimdiden.

https://m.vitaminler.com/urun/nbl-probiotic-gold-20-sase-4364?gclid=EAIaIQobChMI9uKhtraw7gIVxBB7Ch3ISQRrEAQYASABEgKhUPD_BwE

Probiyotiklerin etkisi kalıcı değildir. İlacı kestikten sonra herşey eski haline geri döner. Probiyotik kullanmayı anlamlı bulmuyorum.

herkes probiyotik yoğurt soruyordu. Hangi yoğurdun ve macunların kullanılacağını veb sitesine yazdım. Yani tavsiye ediyorum anlamında değildi.
https://agizkokusu.net/cinkolu-macun.html
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2021 Saat 16:49
Anladım hocam, sağ olun..
IP
Tükendim
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Tükendim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 00:51
Hocam bir kaç yıl öncesinde yaptırdığım kan testlerini inceledim. Lökosit ve Nötrofil değerleri yüksek çıkmış. Doktorlar bunu dile bile getirmedi bende şimdi farkettim. Bakteri parazit vs bunların fazlalığına neden olabilmekteymiş sanırım fazlada bilgim yok ama. Ağız kokusu veya nefes kokusu ile arasında bir ilişki var mıdır bu değerlerin?

Birde hocam açlık kan şekerim de yüksek çıkmış. Çıkan değerim gizli şekere işaret olabilirmiş o aralıktaymış yani. Gizli şeker de tıp4 kokuya neden olur mu aynı şeker hastalığı gibi. Ve eğer koku. Bundan kaynaklanıyorsa ömür boyu mu sürer yoksa geçer mi? Kafam çok karışık hocam lütfen aydınlatın beni. Diğer doktorların ilgilendiği bile yok tek derdimiz ile uğraşan sizsiniz, minnettarım size 🙏
IP
Tükendim
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Tükendim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 00:53
Düzeltme:
Bakteri ve parazit olması o değerlerin yüksek olmasına neden olabilirmiş. Yanlış yazmışım.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 01:01
mide asidini az olabilir buda vucutta bakteri artışına neden olur
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
Tükendim
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Tükendim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 01:12
Zeten midemde problem olduğu için zamanında çok bilgili doktorlarımız(!) sorgulamadan mide asidi azaltıcı ilaçlar yazıp yazıp yolladılar sağolsunlar.Tabi bende çok araştırmıyordum o dönemler o yüzden Uzun süre kullandım o ilaçları maalesef.Bilsem kullanmazdım.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 01:28
az karbonhıdratlı yuksek yaglı tabı saglıklı yaglar olucak ekstra vırgın zeytın yagı bu şart ekstra vırgın olucak ıse yaramaz yoksa soguk sıkım hındıstan cevızı yagı bırde zamanın varsa benımde uygulayacagım bır onerı verıyım aktardan zeytınyaglı kudret narı al mindivan marka alabılırsın annemın mıde kaynaklı agız kokusunu gecırmıstı aksu vıtal sakın alma berbat bı tadı vekokusu var aktardan alıcagın kudret narını ıyı sec kokusu berbat olmaması lazım kokusu ıyı degıldır evet ama bazılarınınkı cıdden yenmıcek duzeyde
sunu dene
sabah kalk kalkar kalkmaz 1 tatlı kasıgı kudret narı ama tam kasık degıl kaşıgın yarısı kudret narı yarısı sısedekı zeytın yagı olsun yarım saat sonra

https://imgyukle.com/i/HmsVqA
https://imgyukle.com/i/HmsEEU
https://imgyukle.com/i/HmsRNH

bu lınktekı beslenmeyı yap kuru baklagıl duruma gore yersın ama mumkunse tek basına ye yanında sadece salata veya saglıklı yaglar olsun bunun ıcın para ayırmak lazım kuruyemıslerı cıg olarak makbul yada enderbey gıbı kuruyemıscıler var ucuza satıyolar oralardan al
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 01:29
Mayalı besın yeme bır surelıgıne
IP
Tükendim
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Tükendim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 01:33
Halihazırda dolapta bekleyen kudret narı var zaten yarısını kullanmıştım fakat çok düzensiz kullandım. Tekrar başlayayım ona bakalım belki iyi gelir. Ayrıca beslenme tavsiyeleri için de teşekkürler, dikkate alacağım..
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 01:38
forumu ıyıce taradım genız akıntısı +nefes kokusu ceken 2 kişi gördum biri asıtsız beslenerek reflu dıyetıyle ppi ıle ıyılesmıs bırıde kudret narı ıle ıyılesmek ıcın kudret narıyla beslenmeyı aynı zamanda ve 1 2 ay yapmak lazım en az cunku onlarda en az 1 ayda ıse yaramıs okuduguma göre kudret narını her ogunden yarım saat once 1 tatlı kasıgı al yarım kaşıgı zeytın yagı dıger yarısı kudret narı olucak sekılde
IP
Tükendim
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Tükendim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2021 Saat 01:46
Her öğünden önce kudret narı kullanmak fazla değil mi? Günde 1 kez kullansak yeterli diye biliyorum bir çok yerde öyle okudum.
Bu arada sağlık ocağına gidip şekerime tekrar baktıracağım bunun yanı sıra detaylı kan testi yapılır mı sağlık ocağında bilgin var mı yada diğer arkadaşlarımızın bilgisi varsa bilgilendirirlerse sevinirim. Malum hastaneye gidemiyorum pandemiden ötürü.
IP
<< Önceki Sayfa   11 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu