Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: Geniz akıntısı için doktora gittim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Konu: Geniz akıntısı için doktora gittim
    Gönderim Zamanı: 06-Aralık-2012 Saat 12:40
Bugün KBB doktoruna gittim devlet hastanesinde. Bu kadarı ilk defa denk geliyor. Adam sadece burnuma baktı toplam 4-5 saniye, ardından hiç bir şey demeden, 5 tane ilaç yazdı! Bu sefer ben utandım, doktor bey söylemeye çekiniyor herhalde dedim kendi kendime ve bir kaç soru sordum. Sinüzitten şüphelendiğini söyledi bende 2 ay önceki sinüzit filmimin temiz çıktığını belirttim. Ara ara gelir gider dedi. Mideden rahatsızlıklarda bu geniz akıntısında önemli rol oynarmış gerçi benim mide ile ilgili bir problemim yok. Ağız kokusu olayına zaten hiç giremedim. Her şey bu 1 dk içinde sonuçlandı :)

Sonuç olarak; hiç kullanmayacağım bir alkollü gargara verdi kullandıktan sonra alkollü olduğunu anladım :) Bir daha tövbe.

Bir tane burun spreyinin yanında ikinci bir burun spreyi yazmış he süphanAllah! Birisi kortizonlu.

Bir tane grip ve soğuk algınlığı hapı vermiş   

Son olarak bir adet antibiyotik.

Üzüldüğüm konu şu; Ahmet maranki bir röportajında her hastaya aynı hastalık dahi olsa, aynı ilaç verilmez demişti. Yani en azından bir röntgen çekilebilirdi. Sadece şüphelendiğinden dolayı hiçbir tetkik yaptırılmadan, benim 5 tane ilaç kullanmam gerekecek.

İlla üniversiteye gitmek gerekiyor herhalde.
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2012 Saat 12:28
Antibiyorik 2.gün oldu. Geniz akıntım biraz azaldı. Koku için net bir şey söyleyemeyeceğim. Halen devam ediyor. Belki mideden kaynaklı bir şeydir diyeceğim ama dil sırtına bakteri taşır mı ki mideden veya bağırsaktan kaynaklanan sorunlar?
IP
Aslı
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
Alıntı Aslı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Kasım-2016 Saat 18:56
Bir hafta önce uzaktan bir arkadaşımı kaybettim 20 yaşındaydı oda bu dertlerden şikayetçiydi onun polene karşı alerjisi vardı farkında değildi bukadar ciddi olduğunun bu vücudunda mantar oluşumu yapmış mantar karaciğerini tüm kaplamış buda hayatını kaybetmesine sebep oldu bu durum benim çok dikkatimi çekti bişeyleri sorgulattı gereken testlerinizi yaptırın hiçbir şeyi ihmal etmeyin.
IP
denizedogru
Üye
Üye

Gönderilenler: 74
Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Kasım-2016 Saat 16:24
Allah rahmet eylesin. Bana alerjik rinit teshisi konuldu ama alerji testi bile yapilmadi. Bu kadar tehlikeli ise neden yapilmadi acaba
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Kasım-2016 Saat 16:14
ağız kokusu bu ülkede bazı insanların t... geçme konusu olmuş doktora söylüyosun ya gülüyor ya banane diyor , adama zorla bademciğine baktırıyorsun burnuna baktırıyorsun ben doktor olsam misal kbb doktoru kendi alanımda hastayı incelerim herşeyini eğer hiçbi ihtimal yoksa bunu söylerim bunlar bunu bile yapmıyo sıkıla ofluya pufluya yapıyolar bunları nasıl bi yerde yetiştirip eğitim veriyolar bilmiyorum kardeşlerim kbb a gittimde adam benle alay eder gibi internettten okuyan geliyo diyo ulan nerden okucaz nerden bilicez tıp bilgilerini bilmiyoruz ama rahatsızlığımızın sebebini araştırıp ona çözümdemi bulmuyalım bu arada yoğun bi hastasıda yok adamın boş boş oturuyordu ( öğrenci yada yeni mezun falan gibi bişey galiba belkide doktor bile değil üniversite hastanesinde ama o bakıyo polikliniğe ilginç ilginç şeyler )
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu