Ağız Kokusu

Ağız kokusu herkeste hep vardır, fakat hissedilirse ve hissedildiğinde hastalıktır. Farkında değilseniz ağız kokunuz yoktur.

Foruma yeni gelenler bu kitabı indirip okuyunuz.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: nerden ba?lamalyyym?? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   4
Yazar Mesaj
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 254
Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2013 Saat 16:30
Belki telepati belki empati
Çaresizlikten ne bulduğumuzu bilmiyoruz ki
Lakin makalenizi sabırsızlıkla bekliyorum
Okuyunca olur belki hastalığımıza tedavi:):)

IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 257
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2013 Saat 22:02
Selamlar

Hocam bu konuda bir gelişme sağlayabilir miyiz dersiniz?
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2013 Saat 16:59
Telfast piyasadan kaldirilmis sanirim gittigim eczanelerde boyle soylediler. Onun yerine bir turevi olan allegrayi verdiler. İki haftadir kullaniyorum hic etkisini gormedim. Sanirim benim icin bu kokunun alerjiyle bir ilgisi yok yada yanlis ilac secimi.
IP
ornitop
Üye
Üye

Gönderilenler: 80
Alıntı ornitop Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2013 Saat 21:38
alerji olmadığınız sonucuna tek bir alerji ilacı kullanarak varamazsınız..
IP
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 123
Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2013 Saat 13:19
allegra ve allerset bu ikisini ben de kullanmıştım. sonuç yok.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ocak-2014 Saat 22:16
Arkadaslar birsey sormak istiyorum. Ustune dustugum bazi noktalardan pek sonuc alamadim. Su siralar yine kbb a geri dondum. Gittigim doktorlarda kbb olsun dahiliye olsun hep ayni ilaclari yazip gonderdi. Neyse ben su aralar surekli burun akintisina tekrar geri dondum. Bu problemimle birlikte kokudan bahsettigim butun doktorlar sprey ve alerji ilaci verdi hepsini duzenli kullandim fayda etmedi. Forumda surekli burun akintisi olan biri var mi diye soracaktim?? Ve bununla ilgili birseyler yapti mi sonuc aldi mi?? Bana bu durum cok enterasan geliyor acikcasi. Cevremde hic surekli burnu akan birini gormedim. Surekli dedigim 10 dakikada bir. Seffaf su gibi bir akinti. Ve bu durum cocuklugumdan beri var. Nefes almam da sorun var diyemem hic nefes almakta zorlanmiyorum ama dogru nefes almayi bilmiyorda olabilirim. Nedense gittigim doktorlar su soruma cevap vermedi. Bunun deviasyonla bir baglantisi olabilir mi?? Sola deviasyon varmis bende ama fazla degilmis ameliyata gerej olacak duzeyde degilmis. Neyse merak ediyorum surekli burun akintisi ceken birileri var mi diye??
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ocak-2014 Saat 22:12
Zeytinyagli kudret nari bugun sabah elime gecti. Kokusu berbat agzi.kapali olmasina ragmen butun mutfagi sardi. Sabah ac karnina bir cay kasigi ve aksam ac karnina bir cay kasigi olacak sekilde denedim. Ama etkisini tam anlayamadim. Yani azaldi bu kesincunku bizzat koku artiracak seyler yedim eskisi gibi dayanilmayacak olcude degil. Belki de herkeste olan agiz kokusu vardir agzimda bilemiyorum. Asil yarin sabah uyaninca anlayacagim eger hafif bir koku varsa bende ise yaramistir diyecegim. E tabi 40 gun sureyle kullanip biraktiktan sonra ki duruma da bi bakmak lazim.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ocak-2014 Saat 19:38
Yok ya ise yaramiyor kesinlikle zaten mide icin kullandigim hicbir antibiyotik ise yaramadi bende. Helipak seti bile kullandim ama kokuya etkisi olmadi. Ama nidazol gibi kbb bolgesine etki eden antibiyotik ve turevlerini kullandigimda kokuda bayagi bir azalma gormustum ama sonradan vucut alisti ve etki etmedi tabi. Neyse Artik mideyle ugrasmayacagim kbb a odaklanmak daha iyi olacak sanirim.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Kasım-2016 Saat 21:18
Siz kokunun hala olup olmadigini olmadigini nerden anliyorsunuz ? Bir kac sayfa okudum yazdiklarinizi. Ayni dertten muzdaribim ama farkinda degilim ben kokunun.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mart-2017 Saat 23:18
Ağzımi actigim da kokuyu direkt alıyorum ben hohlamaya bile gerek olmadan. Azaldığından da farkediyorum arttığında fark ediyorum. Yani bu bir nimet belki de ama kokuyu almak için ekstra birşey yapmıyorum. Bu arada kendi sayfami unutmuşum seneler olmuş acali nereden baslamisim şimdi nerdeyim çok yol katettim çok şey öğrendim.. sona doğru gidiyorum umutla..
IP
marln
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33
Alıntı marln Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mayıs-2017 Saat 14:03
Hocam nefes kokusu icin burun eti ve egriligi ameliyati olacam acaba gecermi koku.iyi nefes alamiyorum.ilk kabizliktan subheleniyordumiylestim koku hala duruyor
IP
Neslhn
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Alıntı Neslhn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Haziran-2017 Saat 14:08
Mrbh benim sorunumu bilen var mıdır acaba sabahları özellikle çok kötü ağiz kokusu ağzımdaki tükürük salya gibi oluyo mayisiyo nakil tükrük gibi değil ve kokusu o kadar kötü ki
IP
<< Önceki Sayfa   4
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu sebepleri hakkında
Ağız kokusu tedavisi hakkında

Sık sorulan sorular ve cevapları buradadır:

Ağız kokusu gargarası PharmolZn
Ağız kokusu spreyi