Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Lütfen okuyun ve dikkate alin.. ben iyilestim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Ankakusu
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Alıntı Ankakusu Cevaplabullet Konu: Lütfen okuyun ve dikkate alin.. ben iyilestim
    Gönderim Zamanı: 27-Ekim-2023 Saat 20:20
Sevgili arkadaşlarlarim herkese merhaba.. cok uzun zamandir yazmam gerekiyordu aslinda.. Hayatimi mahveden en guzel yillarimi benden alan bu durumu Aydin hocam sayesinde cozdum.. buradan ona tesekkurlerimi sunuyorum.. Tamamen psikolojik bir durum.. ve ben boyle dusunerek yillarimi harcadim. LUTFEN BENİMKİ PSİKOLOJİK DEMEYİN, bakin burada iyilestim yazip psikolojik agiz kokum varmis diyenlere “ama benimki oyle bi durum degil” diyordum cok ama cok emindim kendimden vardi boyle bir koku.. yapisal olarak cok cekingen oldugum icin hicbir arkadasima acik bir sekilde bu durumu soramadim ama bana ima edenler oldu ozellikle konusurken burun kapama olayi surekli karsilastigim bi durumdu bundan emindim baska bi ihtimal yoktu ama hayatimin en zor zamanlarinda artik bir seyler yapmaliyim dedim ve Aydin hocamin yanina gittim olcum yaptik cok sevecen ve guler yuzlu bir insan bana psikolojik oldugunu soyledi inanamadım once nasil olurda boyle bir seyi yillarca kafamda kurabildim dedim çıktıktan sonra cekinerek yakin buldugum bir kac arkadasima yazdim ve kesinlikle boyle bir durumun olmadığıni soyeldiler.. Bakin LUTFEN AMA LUTFEN KENDİNİZDEN BU KADAR EMİN OLMAYİN ben cok emindim psikolojik olma sansi yoktu ama oyleymis iste.. size verebileceğim en buyuk tavsiye Aydin hocama muayene olmaniz kendi kafanizdan acabalarla bu sorun cozulmez hastanelerle hic cozulmez once sorunun kaynagini ogrenin. Aydin hocamin yanina gitmeseydim ben hala bu derdimle geceleri uykusuz kalmaya devam edecektim.. sizi cok iyi anlıyorum her seyin duzelecegine bu sorununuza bir cozum bulunacagina inaniyorum ve dua ediyorum.. nolur umutsuzluga kapilmayin.. Aydin hocam size tekrar tekrar teşekkür ederim (2023 Mart yaniniza gelen hastaniz..)
IP
Ankakusu
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Alıntı Ankakusu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Ekim-2023 Saat 22:33
Ufak bir duzeltme yapmak istiyorum hocamizin soyadi ile hitap etmişim..
Murat Aydin hocamin yaninda muayene oldum ve ölçüm yaptik..
IP
Kozmoz
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
Alıntı Kozmoz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Ekim-2023 Saat 22:10
Ben de inşallah imkanım olduğu zaman gideceğim Allah hocamızdan razı olsun bu siteyi kurmuş hakkını ödeyemeyiz
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 390
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ekim-2023 Saat 13:00
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 390
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ekim-2023 Saat 13:02
Bi yerde gördüm paylaşayım dedim, foto çok büyük, fotoyu sağa sola kaydırın okumak için. Birkaç yıllık gönderi olduğu için fiyatlar değişmiştir
IP
Yig1t
Üye
Üye

Gönderilenler: 48
Alıntı Yig1t Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ekim-2023 Saat 13:21
Sanırım bende senin dediğin kafada kurma evresinden geçiyorum çok yıkıcı oluyo
IP
Çaresiz 99
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
Alıntı Çaresiz 99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mart-2024 Saat 17:11
Selam bir psikiyatristten destek aldınız mı, aldıysanız isim verebilirmisiniz, Murat hoca da bana ttip5 teşhisi koydu, aynı durumları yıllardır ben de yaşıyorum
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Ağız kokusu tedavisi hakkında

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu