Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bunları biliyor muydunuz?
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bunları biliyor muydunuz?
Mesaj icon Konu: Piyasadaki ürünler Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2378
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Konu: Piyasadaki ürünler
    Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2013 Saat 08:39

YipYap Ağız Kokusu Giderici Ödül Tablet 40 Gr

Protein (Min) 4.0
Crude Fat (Min) 1.0
Crude Fat (Max) 4.0
Crude Fiber (Max) 4.0
Maisture (Max) 5.0&

-----------
Bu ürün ağız kokusu yapar. NAsıl oluyor da ağız kokusu giderici olarak satılabiliyor ???? Hayret !
-M

IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2013 Saat 08:42
Buna klorheksidin koymuşlar:
Nutri Vet Breath Fresh Dental Rinse / Köpekler İçin Ağız Kokusu Giderici Çalkalama Suyu 237 ml.

Bunların içeriği belli değil:
BEAPHAR Dog A Dent Bıts Köpekler İçin Ağız Kokusu Ve Diş Hastalıkları Önleyici Tablet

TropiClean Ağız Kokusu Önleyici Köpük Spray 133 m

-M
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2013 Saat 19:07
:))
Ağız çalkalama suyunu nasıl kullanıyorlar acaba?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2013 Saat 20:19
Firma, kutunun üzerine "gargara" veya "sprey" kelimesini kullanamıyor.

Eğer şişenin üzerine gargara kelimesi yazarsa sağlık bakanlığı milyarlarca lira dosya parası alıyor. Firma mecburen "ağız çalkalama suyu" yazıyor.

Ayni problem PharmolZn için de meydana geldi. Çözüm ilaç bundan sonra "PharmoLZn ağız yıkama suyu" kelimesini kullanacak.

Siz Türkiye'de ilaç üretmenin ne demek olduğunu tahmin bile edemezsiniz.

Üreticileri "üretme tüket (ithal et)" diye zorlarlar.
-M

IP
evian
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 220
Alıntı evian Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2013 Saat 21:10
ne kadar sacma biz avrupada okulda yararli bir bulus veya esya yaparsan bedava direk patentleyip istedigin reyonda satisa sunarsin
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2013 Saat 21:13
Yasalar doktorların ve üreticilerin ipini çekerken, ortalık herbalist ilaçlarıyla dolup taştı hocam, onaysız belgesiz, hurafe dolu, ateş pahasına satılan bitkisel ne içerdiği belirsiz bir sürü ürün piyasada. Ben almadım mı ben de aldım. O kadar çaresiz bir anınız oluyor ki, havayı satsalar alacak duruma geliyorsunuz.

IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2013 Saat 22:18
Evet doğru.
Burayı okudunuz mu?
http://www.agizkokusu.net/agizkokusu-durum.html

Ağız kokusu hastalarını da, bağırsak mantarına hurafe gümüş satan şarlatanları da biz yarattık. Kendimi sorumlu tutuyorum.
-M
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2013 Saat 21:47
Piyasadaki şarlatanlar tepeden tırnağa her hastalık için ürün çıkarıyor hocam, kanserin bile çaresi onlarda.. Ağız kokusu "uzmanlık alanları"ndan yalnız biri. Ağız kokusu hastaları bu şarlatanların yalnızca bir grup müşterisi.
Keşke tüm dr larımız sizin kadar duyarlı ve araştırmacı olabilse. Esas o zaman ağız kokusu hastaları olmazdı.

Ben akşam eve gelir gelmez pc yi açıp ilk iş bu foruma bakıyorum. Çok çok önemli bir sonucu bekleyen biri gibi. Her an her saniye. İşyerinde bile bazen açıp yazılan birşey var mı diye kontrol etmek istiyorum ama siteler kontrol edilir belki diye açamıyorum. Önemli bir haber olmasa bile sizin ve burdaki arkadaşların varlığı nefes aldırıyor.
Akşam suratım düşmüş bir halde eve geliyorum. Bizimkiler hiç anlamıyor. Bir arkadaşlığım var da kötü gidiyor sanıyorlar. Zerre anlamıyorlar halimi.
Çok ilgisiz ve mutsuzum. O kadar kör ki ailem farkında bile değil. Ortaokuldan beri bu hastalığı çekiyorum ve o zamandan beri durgun ve mutsuzum. Bunun genel karakterim olduğunu sanıyorlar. Ağır bir depresyon hastasından tek farkım işte çalışıyor olmam heralde. Aylarca tüm haftasonlarını odamda yatağımda geçiriyorum. Bizimkiler tembellikten sanıyor. Kızıyor üstüne. Kolumu kaldıracak enerjim olmuyor mutsuzluktan. Buna yaptığım araştırmayı işim için yapsaydım şimdiye çok iyi bir yerde olurdum...

IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 255
Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2013 Saat 23:25
Bu hastalikta en kotusu de yalniz olmakti ama cok sukur ki forumla tanistik. Aile, arkadas vs sahislara ihtiyac duymuyoruz artik. Burasi bir nevi psikolojik terapi yapiyor bize. Ama zor da olsa kendinizi soyutlamayin cevrenizden cunku zaman gecip gidiyor ne zaman kurtulacagimiz belli bile degil. Ben sirf bu koku yuzunde nice insanlari geri cevirdim hep kurtulunca evlenmekti istegim ama olmadi beklemenin faydasi yok dedim nisanlandim evlilik cok yakinimda. Beni boyle kabul edenlerle sevenlerle hayatima devam ediyorum ne yapayim yapacak birsey yok simdilik. Yoksa daha cok takinti haline getiriyorum bu durumu. Ama simdi hem bununla yasiyorum hem de mucadele edip kurtulmaya calisiyorum.
IP
RoyalAlbert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 21
Alıntı RoyalAlbert Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Şubat-2014 Saat 12:12
Harfi harfine katılıyorum.Bu forumda bulunan herkes,aynı yolun yolcusu.Bizden başka,ne kimse bizi anlayabilir nede bizler,bir başkasına derdimizi anlatabiliriz.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu