Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: hastane Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mahmut
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 20
Alıntı mahmut Cevaplabullet Konu: hastane
    Gönderim Zamanı: 26-Mayıs-2014 Saat 15:15
ya acaba ağız kokusu ilgilenen devlet hastaneleri yok mu?
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mayıs-2014 Saat 19:06
:))
Burası Türkiye dostum. Ölüyorum desen sıraya gir derler.
Kaldı ki bu sorun. Kapıdan kovarlar.
IP
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 123
Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Mayıs-2014 Saat 09:26
bu ara tetkiklerimi hacettepe üniversitsi tıp fakültesi hastanesinde yaptırıyorum, doktor genç ve anlayışlı biri. açık açık ne var ne yok söyledim. daha önce yaptırdığım ama sonuçalamadığım bütün testlerin sonuçlarını "kitap kalınlığında" önüne koydum. doktor baya bi şaşırdı. sen, ne var ne yok yaptırmışsın dedi. daha önce yapılmayan ve özellikle yapılamsını istediğim testleri yaptırmak iztediğimi söyledim. baryumlu film çektirelim dedi, çektirdik. 240 ml.lik radyobariy solusyon içerek film çektiler. sonuçları haftaya çıkacak. hacettepe tıp diyorum, daha nereye gideyim. odtü' de tıp var da biz mi gitmiyoruz...
IP
Kelime
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 271
Alıntı Kelime Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2021 Saat 14:41
Selamaleyküm arkadaşlar, ağız kokusu konusunda çalışan bir periodontoloji uzmanı. Istanbul'da muayenehanesi var. Muayene basamakları Murat hocaya benziyor. Sistein şoku, ağız kokusu baskılayıp ölçme vs var. Salya incelemesi diye bir şey var o farklı bir ışlem olabilir. Halitemetre ile ölçüm yapıyor. İstanbul ve çevresindeki arkadaşlar ulaşabilir. Muayene ücreti sitesinde açıkça yazıyor.

Artıları: Diş hekimi ve periodontoloji(diş eti alanında) uzmanı , ağız kokusu konusunda çalışıyor, İstanbul gibi merkezde olması.

Eksileri: Halitemetre ile ölçüm yapması, gençler veya böyle bir doktora ilk kez gidecekler için ücret yüksek gelebilir.(Birkaç yere daha muayene oldum, şahsî görüşüm ücreti normal)

Adresi agizkokusu.com

Muayene olan veya olacak arkadaşlar bilgi verirse çok iyi olur. Ben gitmeyi düşünüyorum.
IP
Kelime
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Kelime Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2021 Saat 21:33
Üstteki mesajda bahsettiğim doktorun internet adresi agizkokusu.com .

Özellikle belirtmek istedim çünkü biraz önce tekrar baktım, bir de Türkçe harflerle " ağızkokusu.com" diye adres var. Burada hiçbir doktor adı, gerçek fotoğraf vs yok. Bol bol süslü laflar var: merkezimiz, deneyimli diş doktoru kadromuz, 30 yıl tecrübeli diş hekimimiz... Sitede hasta yorumları bölümü var, sahte profiller.   

Okurlarsa alınmasınlar ama hiçbir şekilde güvenilir profil çizmiyorlar. Dedikleri gibi bir "merkez"lerse neden hiç doktor, poliklinik fotoğrafı yok? Fotoğrafların hepsi muhtemelen depo sitelerden alınmış ya da doğrudan internetten bulmuşlar.
IP
Kelime
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Kelime Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2022 Saat 12:45
Başlık taşındığı için doktor adı görünmüyor. Periodontoloji uzmanı diş hekimi Fatih Vural. Yanlış bir bilgi vermişim: " Eksileri: Halitemetre ile ölçüm yapması" demiştim ama Halitor adlı cihazı kullanıyormuş. İsim benzerliği değilse Murat hocanın ürettiği cihaz olabilir. Zaten Fatih Vural'ın sitesini incelediğinizde Murat hocanın sitesi ile çok benziyor. Kendi de birçok yerde kaynak olarak Murat Aydın'ı gösteriyor.

Benim bildiğim, Murat hoca ve Aytuğ Altundağ'dan sonra ağız kokusu ile özel olarak ilgilenen üçüncü doktor. İnstagram hesabında ağız kokusu ile ilgili az da olsa vaka örnekleri var.

https://instagram.com/drfatihvural?utm_medium=copy_link

Murat hocam sitenizi incelerken lazer gördüm. Bu, forumda bahsettiğiniz dil lazeri gibi bir şey mi?

https://halitor.com/
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2022 Saat 20:12
Orjinalini yazan: Kelime

Murat hocam sitenizi incelerken lazer gördüm. Bu, forumda bahsettiğiniz dil lazeri gibi bir şey mi? http://halitor.com/

Laser cihazını ben yaptım. Kendi ürettiğim cihazları o sayfada yayınlıyorum.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu