Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: KURTULDUM SANKİ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
gökhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 12
Alıntı gökhan Cevaplabullet Konu: KURTULDUM SANKİ
    Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2014 Saat 15:40
mrb arkadaslar,agız kousuyla tanışalı 15 yıldan fazla oldu..artık doktora gıtmekten usandım,çünkü bi çoğu sorunun nedenini bulamıyorlar.ve antibiyotik verip gönderiyorlar.                     

en son güven hastanesinde endoskopi yaptırdıgımda.bana asırı derecede gastrit ve ülserin var dendi.lakin kullandıgım ilaçlardan bir sonuc alamadım.

arkadasların bahsettıgı flagly nidazol gıbı ılacları 5 yıl once kullanmıstım.gecıcı süre için rahatlamıstım. ayrıca bagırsaklarımda sorunum var şişkinlik,gaz vb bırde yemek borusunda yanma hıssı alıyorum..

neyse lafı uzatmayayım bır arkadasım vasıtasıyla.benım mıde ve bagırsaklarım ıcın kırmızı mantarla tanıstım..ınternetten arastırdım ölümsüzlük mantarı dıye gecıyor.kanser hastalıgınada çok iyi geldigi.   Mide, karaciğer, böbrek ve kalp üzerine güçlendirici ve destekleyici etki yaptığı, kanı beslediği, kandan toksinleri söküp atarak, vücudun herhangi bir yerinde toksin birikmesini engellediği bilinmektedir. Ruhu dinlendirdiği sakinleştirdiği için tonikum ve sedativum olarak kullanılmış.bır cok doktorunda tavsiye ettıgı vıdeolarını seyrettım. bu mantarın 6 çeşidi mevcut ve hepsi bir kapsülde birlestırılmış. ayrıca bu mantar özünden çay kahve diş macunu.vb. ürünler yapılarak satılıyor.ben bu ürünlerı kullanalı 3 ay oldu ve siz su kadarını söyleyeyim sabah uyandıgımda agzım kokmuyor. ve yıllar sonra Allah nasip etti bu hastalıktan kurtuldum.

bana bu mantarı anlatırken vücuttakı hastalıklı olan bakterıyı arayıp bulup tedavı ettıgını soylemıslerdı..ben artık kahve ıcmıyorum.sadece bu mantar özünden yapılan kahve cay diş macununu kullanıyorum. benım gıbı durumda olan arkadaslara kesınlıkle denemelerını tavsıyye edıyorum.                     
IP
ismimnefarkeder
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 142
Alıntı ismimnefarkeder Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2014 Saat 23:29
daha net bir şekilde bu ürüne ya da ürünlere nasıl ulaşacağımızı anlatırmısıbnız?
IP
mmervve
Üye
Üye

Gönderilenler: 42
Alıntı mmervve Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2014 Saat 23:56
Sordum ama anlatmışssın çozumu peki nerelerde bulabiliriz bu mantardan
IP
latte
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 64
Alıntı latte Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2014 Saat 03:40
ben bunun diş macununu kullanmıştım bi kaç yıl önce. diğer macunlardan hiç bi farkı yok.yani sadece macunun ağız kokusunu kesmediğine emin olabilirsiniz ama kapsül işe yarıyorsa bilmiyorum.
IP
xauke7
Üye
Üye

Gönderilenler: 51
Alıntı xauke7 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Şubat-2015 Saat 13:51
bence insanları direk yanlış yönlendirmemek lazım mesela ne kadar oldu kullanalı ne kadar süre kullandınız ve kulllanmayı kestinizmi kestiyseniz ne kadar vakit geçti bence bunları göz önünde alarak tavsiyede bulunmalısın
IP
latte
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 64
Alıntı latte Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Şubat-2015 Saat 00:38
peki.. yaklaşık 1 yıl kullandım ve zararını görmedim ama diğer macunlardan extra bir faydasını da göremedim. 20 liraydı fiyatı ben kullandığım zaman.3 liralık macun da bunun yaptığını yapıyor zaten.kullanmayı bırakalı da 1,5 yıl oldu. ben sadece tecrübemi paylaştım belki eksik paylaştım evet ama sakın almayın kullanmayın da demedim isteyen dener sonucu görür deneyimlerimizi paylaşmak yanlış yönlendirmekse o zaman bu forumun hiç bi amacı yok demektir.
IP
bir hayalim var
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 231
Alıntı bir hayalim var Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Şubat-2015 Saat 16:30
Sitenin en altında Murat hocamızın belirttiği gibi;  

Buradaki yazılar,fikir,görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez.Fikir vermek içindir.  

Ve kendim düşüncem keşke burdaki herkes iyi kötü kendisine iyi gelen şeyleri veya yöntemleri paylaşabilse.  
Yalnız ilaç ve ameliyat tarzı şeyler söylerken doktor tavsiyesiyle kullanılması veya yapılması tavsiyesinde ısrar edilmesinde fayda var. 

Forumda paylaşılan ve paylaşılmış olan ilaçları(özellikle antibiyotikler) lütfen kafamıza göre alıp kullanmayalım arkadaşlar. 
kullanmak istesek de doktora(en basiti aile hekimine) danışmakta fayda var. 

şunu unutmalım arkadaşlar kullandığımız bir hap bile ömrümüz boyunca vücudumuzda kalıntıları kalıyor. hiçbir zamanda bu kalıntılar bitmiyor. 
İlaçların üzerindeki hassas ölçüler de boşuna değildir. Ve günlük kullanım süreleri de öylesine belirlenmiş zaman aralıkları değildir. 
bilginize... 

ÇareSiZseniz ! Çare SiZsiniz !!
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu