Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: orta kulak iltihabı ile ilişkili koku -gitti- Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
julien
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Alıntı julien Cevaplabullet Konu: orta kulak iltihabı ile ilişkili koku -gitti-
    Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2015 Saat 16:37
arklar herkese selam,

kısaca özet geçmek gerekirse 3-4 ay önce başlayan orta kulak iltihabımdan 10 gün kadar sonra aşırı kötü kokulu bir sıvı genzime dolmaya başladı. Karbonat, dil temizleyici, çinkolu ağız gargarası, burun temizleme kiti ve onlarca antibiyotikten sonra augmentin 1000 mg sayesinde iyileştiğimi düşünüyordum ki birkaç hafta sonra tekrar koku geri geldi.

Anladım ki sol kulağımın içi yine şişmişti ve kokunun kulağımla ilişkisini o an kurdum.

son zamanlarda aşırı antibiyotik kullandığımdan bu sefer augmentin 1000 kullanmadım ancak normal bir antibiyotikle orta kulağım iyileşti, ardından bir hafta kadar sonra da koku gitti.

Buradan tavsiyem, kulağınızda doluluk şişkinlik hissediyorsanız ve böyle bir geçmişiniz varsa orta kulağınızdan kaynaklı koku geliyor olabilir. anitibiyotiklerle önce iyileşmesini sağlamanız gerekiyor tamamen (şişlik inse bile antibiyotiği bırakmayın, tamamen iyileşmesi için gerekli)

orta kulağınıza iyi bakın:) herkese geçmiş olsun.
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2015 Saat 00:02
benimde kokum orta kulak ile başladı aslında iltihap aktı kötü kokulu birde eline sürdümü geçmez o koku baya antibiyotik kullandım 1.5 ay filan geçti zar zor aradan 1-2 sene geçti

geçen kulağımda şişkinlik vardı temizlettim sanki 1 hafta ağız kokum yoktu kulaktaki kiri çikinca doktor alet ile çekince koku 3-4 gün gitti
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2015 Saat 18:01
Bir arkadaşımız forumda, bunu yıllar önce söylemişti. Orta kulak iltihabı koku yapıyor! Tedavi edilince ağız kokusu da geçiyor.
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 220
Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Temmuz-2021 Saat 22:16
Arkadaşlar orta kulak iltihabı belirti olmadan seyrederim peki benim küçükken kulağım çok şiddetli ağrırdi birkaç defa dayanılmaz ağrı hissetmiştim ama sonradan hiç böyle bir durumla karşılaşmadım sadeec ara ara sanki birşey yukarı çıkıp iniyormus gibi hissediyorum. Bana hiç rahatsızlık vermediği için kulak üzerine yogunlasmadim ama detaylı ilgilenmedigim bir kulak kaldı kulak iltihabı olup ağız kokus bu sorunla ilişkili olanlar burdan bilgi verebilirmi
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu