Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: Şükretmek Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Funda
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 28
Alıntı Funda Cevaplabullet Konu: Şükretmek
    Gönderim Zamanı: 30-Kasım-2016 Saat 19:13
Arkadaşlar 2 haftadır Ankara dışındayım ablamın yanına gittim. Çocuğu ünivetsite2 sınıf.Arkadaş çevresi onu maddeye alıştırmış ve 3 haftadır cezaevinde madde almaya giderken yakalanmışlar.Ilk defa dedim ki keşke onunda ağzı vücudu koksaydı da bu olaylar başa gelmeseydi.Ağzı koksaydı onurlu yaşayıp ya yanilmasaydi.Onun için halimize şükredelim her şerde bir hayır vardır elbette kurtuluruz bu sorunumuzdan.....
Tükenmişlik
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Aralık-2016 Saat 12:16
saçmalık çünkü ; ozaman şükredelim kapatalım burayı herkes evine dağılsın , bumu? herşeye şükret şükret şükürden fayda gelmiyo şükretmeyincede fayda gelmiyo fiil eylem yapmamız lazım bu sorunun ne olduğunu bilmek lazım tükendim şahsen ve bununla ağız kokusu hakkında bi bağlantı göremedim ben yediğim yemeğe sağlığıma hayatıma şükrederim , henüz nedenini bile bilmediğimiz bi hastalığa şükretmek onu daha bulamadan baştan savıp onunla yaşamayı kabüllenmektir
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Aralık-2016 Saat 23:36
şükür önemli ama zor. ben neredeyse kırk yaşımdayım ve bu durum yüzünden çok şey kaybettim işimde ilerleyemedim insanlar bana hakaret etti küçümsedi yüzüme üfleyip gülen bir müdürüm bile oldu beni dışarıdan beğenenler anlamadığım şekilde kısa bir süre sonra ortadan kayboldu etrafındaki herkes yuva kuruyor ama bu senin için imkansız biliyorsun birde tabii insanların evlenmeyen insanlara sosyal baskısı birde ben kardeşleri tarafından bile dışlanan bir insan olduğumu düşünürsek zor hemde çok zor elimde olanlara şükrediyorum elbet fakat bu duruma zor bir yıldır çalışmıyorum iş görüşmelerine gitmiyorum benim işimde referans çok önemli ben hiçbir çalıştığım yerdeki kişiyi referans gösteremiyorum zaten iş bulma imkanım kısıtlanıyor böylece birde yaşadıklarımın etkisi iş görüşmelerine ayaklarım gitmiyor aynı zor hayata uyanmak aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak bilemiyorum çünkü insanın psikolojisi öyle yıpranıyorki hamdolsun kendi kendime yetecek sağlığım var fakat yaşayabileceğim bir hayat yok yıllar beni çoğaltmadı azalttı ve yıprattı isyan etmemek cok zor bir şifa inş. doğru olan bu ama zor
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ocak-2017 Saat 16:22
nahide abla siz bademciklerinizi kontrol ettinizmi hiç? ve ne gibi bulgular var sizde sorunlarımız benzermi acaba
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ocak-2017 Saat 23:09
benim gitmediğim doktor yok bademcik sinüzit mide kan testleri diger testler hepsi temiz çıktı ama liseden beri böyle malesef ve kesinlikle psikolojik değil
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ocak-2017 Saat 23:57
Bu arada Allah yardımcınız olsun Funda her dert ayrı ayrı zor işte
IP
Funda
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 28
Alıntı Funda Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ocak-2017 Saat 16:09
Teşekkürler Nahide hayat bir şekilde devam ediyor.Bende 37 yaşinda bir anneyim 6,7 senedir bu sikıntıyla ugraşıyorum eskiye göre daha iyiyim koku devam karbonat kuründen sonra biraz hafifledi sorunlar ama koku var tabii.Gun gelir buda geçer tabiki doğru bir dr ve teşhisle çok kolay aslinda ama o kadar da zor.Ben biraz arsıza bağladım valla konuşmayı eviyorum hayatı seviyorum.Rahatsız olanda konuşmasın uzak gitsin.Bu arada kursa başladım sabahları 1bardak organik sirke ve içine limon sikıp içiyorum o iyi geliyor .Benim sorun ya mide yada burun eti.Gün gelecek bitecek inşallah her şerde bir hayır vardır diyorum.
Tükenmişlik
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ocak-2017 Saat 14:34
Funda 1 bardak sirke çok gelebilir bence miktarı azaltmalısın. Mide ve bağırsaklar için taze zencefil suyuda deneyebilirsiniz.
IP
nyks
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
Alıntı nyks Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Şubat-2017 Saat 00:52
Buraya bir sürü şey yazıp yazıp sildim. Ben ölümünü gülerek izleyeceğim insanlar için bile böyle bir şeyi istemezken siz kendi kanınız için bunu dilediniz ya.. Ne söylesem boş.
IP
ZamanaDair
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 19
Alıntı ZamanaDair Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Şubat-2017 Saat 22:25
Orjinalini yazan: nyks

Buraya bir sürü şey yazıp yazıp sildim. Ben ölümünü gülerek izleyeceğim insanlar için bile böyle bir şeyi istemezken siz kendi kanınız için bunu dilediniz ya.. Ne söylesem boş.

Kardeşim siz nasıl bu şekilde düşünüyorsunuz ya. Forumda birisi diyorki kanser olsaydım birisi diyorki kendi kanınız için böyle söylemeyin. Bir insanın ağzının kokması asosyal olmasımı daha kötü yoksa madde bağımlısı olması ve cezaevine düşmesi mi?

Ve kanser hastası olan insanları gördünüzmü hiç siz. O acıları çekmek kolaymı sanıyorsunuz. Allah korusun.Madde bağımlılarını gördünüz mü ? Evet biliyorum insan yanlızlaşıyor, uzaklaşıyor sosyal hayattan ama bu kadarda isyan etmeyin.
Karanlıklardan 'AYDINLIĞA' giden yolda tek başına
IP
nyks
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
Alıntı nyks Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Şubat-2017 Saat 17:02
Evet bunları gördüm. Teyzemi ve eniştemi kanserden kaybettim. Biri kanser olduğunu öğrendikten bir ay sonra öldü diğeri 1 seneye yakın savaştıktan sonra öldü. Ve evet uyuşturucuyu da gördüm. Her zaman asosyal değildim. Liseyi bitirene kadar okulun sosyal ilişkilerini tek bir hareketle değiştirebilecek kadar baskındım. Keşke bilmesem ama uyuşturucu bağımlılığını da bilirim. Rica edeceğim kimseyi oturduğunuz yerden değerlendirmeyin.
Bu dünyada bu hastalıktan daha kötü şeyler var mı? Tabii ki bir sürü şey var ama uyuşturucu veya hapis bunlardan biri değil. Hepsinin açıklamasını yaparım ama buradaki işimiz bu değil. Kimseyi kırmak da istemiyorum herhangi bir şeyde. Sadece bu hastalıktan kurtulmak istiyorum. Başkaları da kurtulsun istiyorum. Buraya geldiğim zaman baktığım ilk yer ben iyileştim oluyor. Kurtulan için gerçekten mutlu oluyorum. Siz de bu karanlığı başka şeylerle karşılaştırıp kendi kanınızdan biri için istiyorsunuz. Böyle bir şeyi özellikle burada görmek beni gerçekten üzdü.
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Şubat-2017 Saat 17:07
kardeşim bu sitenin amacı ağız kokusunu tedavi etmek , burası Cami avlusu değil şükürden bahsediyorsunuz burası Tekke değil onların yeri ayrı , 2.si Diğer hastalıkları kim küçümsedi? kim dalga geçti? Yani Ağız kokumuz var ama diğer hastalıklarımız yok diye mutlu mu olmamızı kastediyorsun ? ağız kokunla yaşa diğer hastalığın olmasın ? neden tamamen sağlıklı olmak yerine bi seçenek koyuyorsun insanların önüne belki hem ağız kokusu hem diğer kötü hastalıkları var ve hepsine tedavi arıyor ve burası Ağız kokusunu ilgilendiren bi forum değilmi Bırakın gözünüzü seviyim şu abuk subuk fikirlerinizi kendinize saklayın buraya konu açıpta canımızı sıkmayın biz Bilimsel veya önemli gelişmeler varmı diye yokluyoruz siteyi hep abuk subuk alavere dalavere hikayelerden bıktık be !
IP
joey55
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
Alıntı joey55 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Mart-2017 Saat 23:52
Gereksiz bir konu olmuş. Buradaki herkes haline sukrediyodur zaten. Ama ağız kokusuyla yaşamak çok zor bi durum bütün yasantini etkiliyor.

Ne kız arkadaşın oluyor ne arkadaşlarınla rahat konuşabiliyosun.Anlatmakla bitmez 30 yaşına kadar asosyal güvensiz bi insan olarak yasadim bu lanet yüzünden. Cok sukur bademciklerimi aldirarak kurtuldum inşallah sizlerde kurtulursunuz
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Mart-2017 Saat 09:01
Orjinalini yazan: joey55

Gereksiz bir konu olmuş. Buradaki herkes haline sukrediyodur zaten. Ama ağız kokusuyla yaşamak çok zor bi durum bütün yasantini etkiliyor.

Ne kız arkadaşın oluyor ne arkadaşlarınla rahat konuşabiliyosun.Anlatmakla bitmez 30 yaşına kadar asosyal güvensiz bi insan olarak yasadim bu lanet yüzünden. Cok sukur bademciklerimi aldirarak kurtuldum inşallah sizlerde kurtulursunuz

aynen abi katılıyorum
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu