Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: 20 yildir agiz kokum gectiii Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 162
Alıntı Efeefe Cevaplabullet Konu: 20 yildir agiz kokum gectiii
    Gönderim Zamanı: 19-Eylül-2020 Saat 22:00
Arkadaslar iyiii okuyun lütfen

Benim agiz kokum 20 yildir var.kesintisiz var ve kendimde koku aliyorum ve agizimda irenc bir tat hep var.benimle ayni durumu yaşiyan BU 100 DE 100 CÖZÜM OLUCAK BANA INANIN GERCEKTEN.cok disdoktoruna gittim ama hep dişde problem olmadini söylediler. Yukarda en arkadaki 2 sağ ve 2 sol taraftakii dişim hep diş ipiyle ( interdental fircayla temizleyince) o ara hep kokuyodu.bunu doktoruma hep söyleyince o dişden olamaz cünkü sağlikli görünüp ama yinede dolguyu degistirilem diyolardii.o iki taraftaki dolguyu cok degistirdim yeniledimm ama koku hic gecmedi ve azalmadi.diş doktordan haric öbür doktorlarada gittim ve cok antibiotik denedim kullandim ama tek kulandim an azaliyodu koku ve bitincr geri geliyodu.ve son 1 yildir agiz kokum cok artii.cok uzaktan bile fark ediliyodu.artik bunun kesin cözmem lazimm dedim artik yoksa sonum iyi olmazdi.böyle bi hayat devam yaşiyamazdim. Ve 1 senedir benim 4 yasindaki cocugumdada basladi agiz kokusu ve halen var.bide benim annemdede vardii ama benim annemde 1 bucuk 2 senedir gecti.tam annemle detayla konusamiyodum ama annem hep derdi bi koku yapan dişim var o cürük ve birgün annem oraya implant yapti ve o günden belli agiz kokusu gecti.sonra ben bide böyle düsündüm.annemde vardi bende vardi bide oğlumdada var agiz kokusu bu bir gecici bakteri olmasi lazim ve okudum ki birisinde cürük diş olunca ve bir cocuk annesinin bardagindan mesela icerse o cürük bakteriyi kapabilirmis ve ona gecebilirmis.yani anneden cocuga kolay geciyo o bakteri.oyüzden bu son 1 senedir artik dedimki bu kesin o arkadaki dişimden geliyo ve cektirmeye karar verdim.5 ayri diş doktora gittim hatta tek agiz kokusuyla ilgilenen doktoada gittim ama kimse cekmek ve kanal tedavisi yapmak istemedi cünkü filimde saglikli ve cürük görünmüyomus.ayrica ben almanyadan geliyorum ve burda öyle istedini yapmiolar.türkiyede nasil bilmiyorum.ama en sonunda gittim doktora ve dedimkii o dislerim cok agriyo ve yalvardim ceksin diye yada kanal tedavisi yapsin diye.neyse o iki dişime kanal tedavisi yaptii ve yaparken kendisi şaşirdi ve dediki siz gercekten haklisiniz o dişlerin alti o pulpa denen yer cok cürükmüş.sonra bittikten sonra.gercekten dişim arimaya basladi ve koku gecmedini fark ettim ve dedimki ceksin onlari.neyse doktor sagolsun.o iki dişimi cekti.ve cektikten sonra gercekten agiz kokum yari ya azaldini farkettim.baya azaldi.sonra yine gittim ve o öbür 2 dişimede kanal tedavi yaptirdim ve koku sifirlandiii resmen koku gittii.o disimin arasini temizleyince artik hic kokmuyo.yani anlicaniz kisa kesim 2 dişimi cektirdim kanal tadavisinden sonra ve o öbür 2 dişimde tek kanal tedavisi yeterliydi.ve o tedaviden sonra 2 hafta boyunca sabah aksam normal dişlerimi fircaladim ve diş ipi kulandim ve dilimi temizledim bide sabah aksam 2 hafta chlorhexamed agiz gargarasi bide cortisol gel interdental fircama sürüp diş aralarina sürdüm ve dilimin üstüne.20 yildir agiz kokum resmen gecti.arkadaslar bu nedemek biöiyomusunuz bu diş doktorlara inanmayin tek filimde röntgende bisey görünmüyo diye bisey yapmiolardii ama ben hep söylediim bu normal degl.yani arkadaslar sizdede o diş arasi koku yapiyorsa hemen gidin kanal tedavisi yapin ve gemcmiyosa o koku ozaman dişinize cektirin.ben tek doktorlara inanip bu 20 yildir hasretini cektim halen inanamiyorum.ben bu forumu hep takip ediyorum ama son iki aydir bu foruma giris yapamiyorum almanyadan.suan türkiyeye tatile geldim ve giriş yapabiliyorum ve hemen sizinle paylasmak istedim.ben anlamadim niye yurtdişi icin bu sayfa kapatildi? Hocam lütfen bu sayfayi yurtdişi icinde yine açin.ben 1 hafta türkiyedeyim sonra dönüyirum sorunuz varsa bu günlerde kesin sorabilirsiniz.umudunuzu kayip etmeyin
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Eylül-2020 Saat 22:07
Ve hocam sizinde yorumunuzu isterim yani niye cürük diş röntgende görünmüyo.ben inaniyorum tek agiz koku olanin yani koku tek agizdan ve burundan degil olanin ki 100 de 90 de görünmeyen cürük diş kaynaklidir
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Eylül-2020 Saat 16:07
Orjinalini yazan: Efeefe

ben anlamadim niye yurtdişi icin bu sayfa kapatildi? Hocam lütfen bu sayfayi yurtdişi icinde yine açin.

Yurt dışından bu foruma giremiyor musunuz?
Tıkladığınız zaman Ne diyor?

404 eror?
500 internal server eror
Bu site güvenli değil
Veya nasıl bir arıza veriyor ?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Eylül-2020 Saat 16:09

Ve hocam sizinde yorumunuzu isterim yani niye cürük diş röntgende görünmüyo.ben inaniyorum tek agiz koku olanin yani koku tek agizdan ve burundan degil olanin ki 100 de 90 de görünmeyen cürük diş kaynaklidir

Evet doğru.
yeteri kadar derinleşmezse diş çürüğü röntgende görünmez

Apseler de böyledir.
İnsanın suratını karpuz gibi şişiren apseler 3 hafta dolmadan röntgende görünmez.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Eylül-2020 Saat 21:20
Hocam bende o cürüklük dişsinirine kadar gelmiş ve o dişlerim hep soģuga karşı ağri yapiyodu.
Tam hatirlamiyorum ama error yaziyodu bide bir numara.almanya dönünce size söylerim.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 377
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2020 Saat 07:07
1)koku burundanda cıkıyor muydu konusmadıgın zamanlarda yutkunurken vs yemek yerken
2)geniz akıntın var mıydı?
3)yemek yerken koku artıyor muydu ?
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2020 Saat 09:49
1) yok burundan koku gelmiyodu
2) yok
3) yemek yerken cok artiyodu
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2020 Saat 17:28
yemek yerken burundan gelmiyormuydu?
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2020 Saat 18:51
4 disede kanal tedavisi mi yaptınız yoksa 4unude çektiniz mi?
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2020 Saat 18:55
1)4 dişte alt çene mi üst cenedemydi?
2)üst cenedeyse sinüsü de enfekte etmiş olabilir mi acaba
3) bi soruda yutkunurken bi koku olur muydu
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2020 Saat 21:13
Yok burundan koku hic gelmiyodu
Evet 4 dişimi kanal tedavisi yaptirdim ve o 4 dişden 2 sini cektim cünkü o 2 diş yinede koku yapiodu
1) üst cene en arka sağ ve sol dişlerim ve hepsinde dolgu var.ama dolgu 20 senedir varmi onu hatorlamiyorum yani dolgudan öncede agiz kokusu varmiydi onu bilmiyorum.ilk 19 sene tek 2 dişim koku yapiodu ve son 1 sene o öbür 2 dişimde koku yapmaya baslamisti
2) yok sinüs hic yok.burnumla hic problemim simdiye kadar yoktu
3) koku sürekli vardi ama yutkunurken özelikle bi farki yoktu
Bide bişey daha eklemek istiyorum. 19 sene kötü ağiz kokum vardi ama son 1 sene daha cok şiddetlendii ta uzaktan bile farkediliyodu.bunu da böyke bağliyorum.ben hep diş ipiyle yada interdental fircayla aralari temizliyodum ama son bir sene tek agiz yikayiciyle aralari temizliyodum ve sonradan doktordan ögrendimki bu ağiz yikayici iyi degilmis.ve demeki o son 1 sene oyüzden benim agiz kokum da cok şiddetlendi.en iyise diş ipi ve interdental fircasi.
Ve cürüklük diş sinirine kadar yani dişpulpa ya kadar varmişsa ozaman genelikle ağiz kokusu oluyomus.
Bide bisey düzeltmek istiyorum ben yukarda cortisol gel yazmişim o yanliş corsodyl gel doğrusu
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2020 Saat 21:15
Kimsede benimkide gibi diş ipiyle temizlerken koku yapan o dìş arasi yokmu?? Cünkü varsa cözüm budur kesin

IP
Unuttum
Üye
Üye

Gönderilenler: 46
Alıntı Unuttum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2020 Saat 00:10
Bu diş çekim süresince kullandığınız Bi ilaç, vb oldu mu @efeefe
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2020 Saat 07:27

Kimsede benimkide gibi diş ipiyle temizlerken koku yapan o dìş arasi yokmu?? Cünkü varsa cözüm budur kesin

Bütün kullanılmış diş ipleri kokar. Salya kuruyunca kokar. Salya kuruyup uzaklaştığı zaman salyanın içinde çözünmüş olan gazlar kokabilir.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2020 Saat 21:56
Dişim cekildikten sonra böyle 2 hafta boyunca sabah ve aksam chlorhexamed forte 0,2 agizgargarasi kullandim.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2020 Saat 22:11
Ama hocam bende o öbür dişler temizleyince o interdental fircasi ile hic kokmuyodu.tek o öbür 4 dişler kokardi
IP
Mine
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
Alıntı Mine Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Kasım-2020 Saat 20:55
Merhaba, son durumunuz nedir? Umarım hala koku yoktur.
Aynı şikayetler bende de var ne zaman diş ipi kullansam üst azı dişlerimin arasında koku oluyor sağda ve solda olmak üzere iki ayrı dişimin arasında. Doktor görünürde bir şey olmadığı için dolgunu yenileyelim o da olmazsa diş etine operasyon gerekebilir dedi. Konunuzu okuyunca içime bi umut doğdu inşallah sebebi budur ve bende çözüme kavuşturabilirim..
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2020 Saat 10:41
Merhabalar herkese
Evet efeefe bey güncelleme yapmamış görünüyor!
Belki de sayfaya giremiyor daha önce dile getirdiği üzere!
Ya da kurtuldu ve sayfayı da unuttu.
Murat hocama bir şekilde ulaşıp durumunu güncellediyse, hocam bilgi verirse öğrenmiş oluruz. Çünkü Murat hocama telefon numarasından bahsediyorsu yanlış hatırlamıyorsam!
Benim de üst arka dişlere ip temizliği yaptığımda, evet bazen kokuyor kokladığımda, ya da diş arası kurdan kullandığımda kokuyor kurdan.
Diğer tarafın koktuğunu hatırlamıyorum. Bir tarafın en arka dişleri kokuyor arasıra. Diğer taraf sanırım çok çok nadir kokuyor diye hatırladım şimdi. Yeni gelişmeler bekliyoruz efeefe bey den
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2020 Saat 13:01
Merhabalar.evett uzun süre giremedim giris yapamadim yurt dişindan ama cok sükür hocam yardim etti ve o engelli kaldirdi sayfadan. Arkadaslar 2 dişimi cekmistim ve gercekten baya bi kokuda azalma olmustu.sonra o öbür 2 dişimide kanal tedavisi uygulandi.ve kanal tedivisi bi kac sayans sürdü ve o sürede agiz kokum 2-3 hafta komple gitmisti.ve sonra nedense ne yazikiii yine basladiii.o sürecte hep bir ilac o 2 disinime icine koyup kapatiyodu.demeki o ilac o kokuyu aldirdi.neyse agiz kokusu yine baslayinca ben düsündümki madem o tek o 2 dişte o ilaci koydusu demeki gercekten o dişler sebep ve o 2 dişime cektirdim.ama agiz kokum yinede gecmedii.tek umudumm buyduu artikk.ama sonra dişlerime baktim ve o iki dişinin cekildi yerde yani o yandaki dişlerinde yan tarafi siyahdii baya yani onlarin yan tarafinda cürüklük var.buna galiba kuru cürük deniliyor.oyüzden dedimki artik burdan gelmesi lazim.cünkü demeki o 4 cürük dişim bu dişlere o cürüklük yansadi.ve onlari silmeye calistim bayada silindi ama daha var.diş doktorada gitmek istemiyorum artik cünkü biktim ve biliyorumki bunlar kuru cürüğü tedavi etmiyolar.artik buna yöneliyorum.artik bunlardan da degilse ozaman hayatan vazgecerim.bunuda söylemek istiyorum benim 4 yasindaki cocugumdada agiz koku var bunu söylemistim.ama simdi benim 12 aylik bebegim var ve biz 3 ay önce ek gidaya gecince ondada sürekli agiz koku basladi :((( yani nedim artik.nekadar kötü oldumu hepiniz anlarsiniz :( kime yönelcemi anlamadim. Bide benim agiz kokum 1 bucuk senedir cok siddetli oldu yani metreler uzaktan bile fark ediliyo.sanki bende 2 çesit agiz kokusu var.ben agiz kokumu kendim fark ediyorum.hohladimda aliyorum kokuyo ve agizimda bi irenc tat var ve o dildeki pas tabiki ama o okadar siddetli kokuyu yani o 1 bucuk senedir olan agizkokumu fark etmiyorum.nasil anlatim yani bazen böyle birgün sekersiz besleniyorum ve o an agiz kokum baya azaldini fark ediyorum hohladimda be o dilimdeki pas azaliyo ama o an yinede o siddetli agiz kokum ne dense oluyo onuda algilayamiyorum.bunu tek insanlarin ve eşimim tepkisinde anliyorum.ben böyle bi durumdayim artik.hocam sizinde yorumuzunu istiyorum lütfen.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2020 Saat 13:08
O cürüğü silmeye calisiyorum yazdim.silmekle demek istiyorum hani orda o siyah renkte cürük varya onu ben törpüyle sag sol yapip hep biraz hafiften temizleyebiliyorum ama daha tam temizlenmedii.zor yani ugrastiriyo.benim tek umudum artik o siyahlik tam gidince koku gider diye baska umudum yok.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2020 Saat 13:45
efe bey bir dş hekimine gidiniz. kuru çürük ağız kokusu yapmaz.
Normal çürükse dolgu yapılsın
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2020 Saat 20:59
mıdenızde yanma vb oluyor mu burundan gelmıyorsa mıde+ağız kokusu olabılır
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2020 Saat 14:57
Durumunu güncellediğin için teşekkür ederim Efeefe
Üzüldüm adına ve şu an elimizden birşey gelmiyor. Benim ağız kokum epeydir az dilimi fırçaladığımda tabiki.
Bu ara ön üst dişlerimden kaplama olanı sık sık sallanıyordu. Diş hekimine gidip sabitleştiriyordum ve bu tekrarlıyordu bir kaç ayda bir.
Geçen gidip komple çektirdim implant için. Ve dr bana iltihaba karşı agumentin antibiyotik verdi bir hafta sabah akşam aldım ve tabiki hap kullandığım süre içinde koku sıfırdı.
Zaten önceden de belirttiğim gibi, kokum azalmıştı. Haplar tam sıfırladı.
Antibiyotik biteli bir hafta oldu koku hala sıfır. Ama sanırım ya yine eski az kokan haline gelecek ya da çektirdiğim dişten ise Sebep, iyileşmiş
olacağım. Çünkü kaplama dişimin arasına yemek artıkları giriyordu ve diş ipiyle temizlediğimde fena kokuyordu. Ve diş zaten çürüktü ve çürük kokuyordu. Şimdi çektireli 10 gün oldu ve o dişin oradan hiçbir koku yok ve iyileşiyor yeri. İmplant İçin 2 ay beklemem gerekiğini söyledi doktor.
Hemen öyle 10 günde takılmıyormuş. Durumun şu an böyle. Paylaşmak istedim.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2020 Saat 15:14
Şuan problemınız yok yani ne güzel nidazol kullandığımda kokulu geniz akıntım geçmişti nedendir bılmıyorum ama ağzımda maksımum %20 ferahlama oldu nedenide mide ve bagırsak kaynaklı düşünüyorum kolonda çok gaz birikiyor
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Aralık-2020 Saat 00:44
Yok midemden yanma olmuyor.
Mahonii insallah gecmistir🙏🙏🙏sen antibiotik hep alinca o koku hep sifirlaniyomu komple? Ve normalde nezaman hep geri geliyo? ben bunuda belirtim benim o dişlerim cekildikten sonra agiz kokum yinede baya azaldi.senin o dişinde koku yapiosa ozaman oda bir sebeptir.tam gecmese bile azalir bence.ben düsündümde ve bunu fark ettim sey ben kendimi tip 1 diye düsünüyorum.cünku burunla felan sinüzitmis felan hic bir problemim yok.ama dedim gibi 1 bucuk senedir bide bi kendim hissetmedim siddetli koku daha varya.o beni bide tip 3 yapti.yani hem tip 1 ve tip 3 oldum neyaziki.hocamin sayfasinda okudum insan bi kac tane tip olabilirmis.bide 2 cocugumdada agiz kokusu varya.hocamindq dedigi genetik degil ve bulasici degil.ozaman aslinda tek helicobacter p.lori kaliyo.ve helicobacter bulasici oldu icin cocunlarima gecmis olabilir diyr düsünüyorum.ve asil umut ediyorum.üfff bu testi yapmam lazim artik kesinnn.
Hocam size bi sorum olcak: insan yillarca hep tip 2 se ozaman bi tip daha olmasi tesadüf degildir diye düsünüyorum.bu nasil olabilir? Yani insanin nasil sonradan bi baska tip daha olabilir? Mesela agizdaki bakteri cürük dis yüzünden birden mideye bulasabilirmi?
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Aralık-2020 Saat 00:53
Bide biseyda farkettim.cocuklarimda agiz kokusu basladiktan belli hep aftlar cikiyo agizlarinda.ama internette okudumki aftlar agiz koku sebebi degilmis.ama cok tessadüf bisey bence ve paylasmak istedim
IP
Ethic1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 169
Alıntı Ethic1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Aralık-2020 Saat 21:48
Aft illeti bende de var ve konu benim babam ve kardeşimde de var. Ağızda bakteri yükünün artması aftlara neden olabilir. Belki siz de kbb ye yönelebilirsiniz.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Aralık-2020 Saat 22:10
Efeefe kardeşim yan nidazol ve agumentin kullandığımda, evet koku sıgırlanıyor. Ve nidazolde koku ilacı keser kesmez geliyordu. Ama agumdntin 1000 mg aldığımda, koku yine sıfırlanıyordu ve ilacı kestikten yaklaşık 1 ay sonra geri geliyordu.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Aralık-2020 Saat 19:15
Hadii insallah bu sefer yine geri gelmez 🙏🙏
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Aralık-2020 Saat 22:03
Ben hayale kapılmıyorum zaten 😁
Ama şükürler olsun ki, benim son bir senedir kokuyu yüzdeliğe vurursam, %80 yok derim net olarak.
Bakalım artık . Herkese şifa diliyorum 🙏🏾
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2020 Saat 12:01
Senin burun temizliginden sonra agiz kokun azaldi dimi? Son mesajlarini okurken öyle anladim sanki
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Aralık-2020 Saat 17:34
Burun temizliğini ben yaklaşık bir kaç sene önce de yapıyordum ve bunun neticesinde sümük olayım bitmişti.
Ara ara yapıyorum o temizliği ama hergün yaptığım birşey değil.
En son 1 ay önce yapmıştım sanırım bir iki gün boyunca ve bitirdim.
Tazeleme babında yani.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Aralık-2020 Saat 00:35
Tamam anladim👍
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Aralık-2020 Saat 22:41
Helicobacter testi yaptim.negativ malesef.cocuklarimdada negativ cikti.bu agiz kokusu kesinlikle bulaşici ne derseniz diyin bu kesin.yani anneden cocuklara bulaşici.eşimde yok cünkü.ama benim annemdede vardi
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Aralık-2020 Saat 22:45
Burda benim gib bir anne ve cocuklarindada agiz kokusu olan başka kimse yokmu? Varsa yazsin lütfen.ayni simtomlarmi diye öyle yola cikalim belki öyle bir sonuc buluruz.yoksa ben hayataimi blyle artik devam edemem.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Aralık-2020 Saat 23:18
KBB doktoruna girip burundan sürüntüalsınlar burundan mıkrop bulasbılıyor
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Aralık-2020 Saat 19:49
Bulaşıcı değilde genlerden geçiyor. Aksi taktirde eşinizden size de geçerdi. Eğer gerçekten gen yoluyla geçiyorsa!
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2020 Saat 00:04
Kbb doktora götürdüm bikere orda hersey iyi dedi.hic bi problem göremiyo dedi ama sürüntü almadi.ilk cocuk doktoruna gitmisdim ve o dediki o bakteri hep kalicak demisti.onun tedavisi yok :((
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2020 Saat 00:07
Eşimde hic yok.eşimden önce erkek arkadaslarimda oldu ve onlarada gecmedi.tek cocuklarima gecti.bilseydim cocuklarima gecicegine ozaman hic cocuk yapmazdim.
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2020 Saat 00:15
Mahoni sen ne durumdasin🙏🙏🙏
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu