Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: GEÇMEYEN AĞIZ KOKUSU - MİDE KAYNAKLI Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 162
Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ocak-2021 Saat 23:23
Bende brokoli kürü ne yaziki hic fayda etmedi.23 gün uyguladim ama fark göremedim.benim sorunum baska demeki
IP
yeldasoylem
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 20
Alıntı yeldasoylem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2021 Saat 15:31
Efefe peki seninde mide sikayetlerin varmiydi
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 162
Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2021 Saat 21:38
Ben bi kac saat bisey yemezsem böyle 4 saatden sonra ozaman mide bulantisi ve aşiri karin agrisi oluyo taki yemek yyiyene kadar.bu bende hep vardii cocuklumdan beli.bundan haric bisey yok.ama bende mide alakali agiz kokum yok cünkü murat hocam dediği gibi: geğirirken agiz kokusu hissetmiyorsan ozaman koku mideden gelmez
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2021 Saat 17:05
Arkadaşlar merhaba
Mide kaynaklı sorunları olanlar muhakkak ‘mide asiti azlığı’ sorununu araştırsın. Çok fazla insanda olan bir sorun ve zincirleme olarak sindirim sürecini de etkileyen çok sayıda probleme neden oluyor. Meyve yediğimde rahatım ama et, hamur işi yediğimde sorun oluyor diyorsanız konu bununla ilgili olabilir . Bu sorunun yol açtığı problemlere bakın. Farkedeceksiniz. Glütensiz beslenmeyi öneriyorum.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 377
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2021 Saat 17:24
effect bunun kabaca bir testi vardı tam bilgi verıyor mu emın degılım doktor tavsıyesı

1 bardak suya yarım cay kasıgı karbonat sabah kalkar kalmaz ıcın 5 dakıka ıcınde geğirmezseniz yada bı şişkinlık olmazsa mıdede mıde asıdınız azdır

mantıgı basıt aslında mıde asıdık karbonat bazık bırlesınce gaz oluyo
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
nisaluce
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 69
Alıntı nisaluce Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2021 Saat 19:51
Mide asidi azlığı testini evde yapmak istersiniz internetten sodyum bikarbonat testi olarak arama yapabilirsiniz, bir diğer yoluda pancar yemektir, eğer çiğ pancar tükettiğinizde idrarınız kırmızı renk oluyorsa mide asidiniz az demektir, ne kadar sarı tonlarında olursa asit o kadar normal seviyede demektir. Doktorlar mide asidini ölçmeden herkese anti asit reçete edebiliyorlar, bana yaramamıştı mesela sindirim sistemi şikayetlerimi daha da artırmıştı, ne zamanki bir doktor kreon adındaki sindirim enzimlerini içeren bir hap verdi o zaman rahatlamaya başlamıştım. Et ve hamurişi tüketsem bile ağrı, şişkinlik, gaz yaşamıyordum.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2021 Saat 21:16
pancar yediğinde ne renk oluyor sende
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2021 Saat 01:31
@effect
Size kesinlikle katılıyorum. Mide asiti azlığı bir çok sindirim problemine neden oluyor.Mide asidi sandığımızdan daha güçlü ve yediğimiz besinleri çok iyi bir şekilde parçalıyor fakat az olması durumunda besinler parçalanamadan bağırsaklara gidiyor. Buda IBS, SİBO gibi bağırsak problemlerine yol açıyor. Mide hastalıklarında tedavi amaçlı kullandığımız gaviscon lansor vs mide asitinin azalmasına sebebiyet veriyor. Bu yüzden olabildiğince az kullanmaya çalışın.
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2021 Saat 13:10
Merhaba
Mide asitini karbonat içerek ölçme yöntemi bana pek mantıklı gelmedi , ölçülebilir bir yöntem değil. Sonucu neye göre kime göre değerlendirilebilir ki.

Ben de mide asit azlığı belirtileri var. Tedavi yöntemi için hamur işinden uzak günde sadece 2 öğün ve şekersiz besleniyorum. Yemeklerden önce sirke alınması öneriliyor. Bir yemek kaşığı. Soğuk içeçek yemekten 2 saat önce ve 2 saat sonra içilmeyecek . Başka neler yapılabilir araştırıyorum.

Bir dönem mide proton pompası kullandım ve asit dengemi mahvetmiş sanıyorum.
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2021 Saat 13:34
Bunlara ilaveten mide asiti azlığı tedavisinde işe yarayabilecek bir kaç şey eklemek istiyorum. Belki faydası dokunur. Lahana suyunun mide asidini oldukça arttırdığını söylüyor bir doktor. Uygulama şekli ise şöyle; 15 gün boyunca aç karnına 1 çay bardağı lahana suyu içiliyor. Bir diğer iyi gelebilecek uygulama yemekten yaklaşık 1 saat önce zencefilli ve limonlu çay içmek. Ayrıca Karbonhidrat ve protein bir arada yenmemeli çünkü proteinler parçalanmak için sindirim enzimlerine ihtiyaç duyar, karbonhidrat ise sindirim enzimlerini baskıladiğı için protein sindirimini tamamlayamaz. Şimdilik aktaracağım bilgiler bunlar. Sağlıklı günler herkese..
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2021 Saat 16:03
https://youtu.be/V0MbyLE42-8
Bu arada beslenme konusunda hep sık ve az yememiz gerektiği söylenir. Burada ise tam tersi bir yaklaşımda bulunulmuş. Ben bu şekilde yön vereceğim bundan sonra beslenmeme. Bir bakın derim.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2021 Saat 20:16
Güzel video cidden disbiyosiz ilgili yazı yazan beslenme planı hazırlayan doktorlar en az 3 öğün yazıyor genelde en fazla 4 gördüm bu yüzden 2 öğün beslenme herkes için uygun olmayabilir
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ocak-2021 Saat 00:47
evet arkadaşlar pancar yedım ve ıdrarım kıpkırmızı oldu ztn ben bı karbonat testı de yapmıstım cok bi şişkınlık yapmamıstı mıdede buda mide asidimin az oldugunu gösterdi ter kokusu da mıde asıdının azlıgı nedenıyle vucutta artan bakterı sayısıyla ılgılı mıde asıt azlıgı nedenlerı dısbıyosıze yatkınlık hasımato troidi sıbo
ana neden mıde asıt azlıgı once bunun farkında olup sonra dıgerlerını tedavı etmek lazım
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ocak-2021 Saat 00:48
bunun dışında bı olay daha anlatıyım artık bundanda emın oldugum ıcın konusuyorum bazen buyuk abdesten cıktıgımda agız kokusu baya bı azalıyordu bugun yıne oldu ve tamamen gıttı nerdeyse sınus kıt ve agız bakımı yaptıktan sonra 0 landı
IP
Unuttum
Üye
Üye

Gönderilenler: 46
Alıntı Unuttum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mart-2021 Saat 05:01
Arkadaşlar öncelikle herkesin kurtulmasını ümit ederek hepimizin nasıl fiziksel duygusal sıkıntılar yaşadığı aşikar iken hiç uzatmadan konuya giriyorum. Benim hep bi mide sıkıntım vardı kendimi bildim bileli ve parazit kaynaklı olduğunu kafama takmıştım. Bu konuda Bi öneriyi değerlendirmeye karar verdim ve sonuç 10 numara 5 yıldız. Acı yavşan otu ve Pelin otunu birer tutam sıcak suya demleme usulüyle koyup sabah akşam içtim. Nefes kokum anında kesildi. Wc de de bi temizlenme oluyordu hep ishal şeklinde rahatlıyordum 21 gün kullanıp 15 gün ara Bi 21 gün daha kullanıp bıraktım ve her yıl bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum. Son olarak bu karışımın iğrenç bir tadı var çok acı. Ama dayanabilirseniz sonu ışık. Şifa diliyorum hepimize...
IP
Guest
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 28
Alıntı Guest Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2021 Saat 12:17
Orjinalini yazan: Unuttum

Arkadaşlar öncelikle herkesin kurtulmasını ümit ederek hepimizin nasıl fiziksel duygusal sıkıntılar yaşadığı aşikar iken hiç uzatmadan konuya giriyorum. Benim hep bi mide sıkıntım vardı kendimi bildim bileli ve parazit kaynaklı olduğunu kafama takmıştım. Bu konuda Bi öneriyi değerlendirmeye karar verdim ve sonuç 10 numara 5 yıldız. Acı yavşan otu ve Pelin otunu birer tutam sıcak suya demleme usulüyle koyup sabah akşam içtim. Nefes kokum anında kesildi. Wc de de bi temizlenme oluyordu hep ishal şeklinde rahatlıyordum 21 gün kullanıp 15 gün ara Bi 21 gün daha kullanıp bıraktım ve her yıl bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum. Son olarak bu karışımın iğrenç bir tadı var çok acı. Ama dayanabilirseniz sonu ışık. Şifa diliyorum hepimize...

Ben bu çayı denemeyi düşünüyorum. Inşallah işe yarar.
IP
Guest
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Guest Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2021 Saat 15:01
Orjinalini yazan: Unuttum

Biraz araştırdım pelin otu absinthe içki yapımında kullanılıyormuş ve ciddi bir halusinatormus. Evde kafaniza gore kullanmayın yazmışlar. Siz içtim diyorsunuz bi yan etkisi oldu mu?
IP
Guest
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Guest Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2021 Saat 15:03
"pek çok yerden rahatlıkla satın alınabilen ancak kullanılmamasını şiddetle tavsiye edeceğim ottur. hastaneye bilinci kapalı bir şekilde getirilen, laboratuar değerleri uçmuş olan ve yakınları ile yapılan görüşmelerde buna neden olabilecek bir sebep bulunamayan bir hasta verilen destek tedavinin sonucunda biraz toparlayıp konuşabilecek hale geldiğinde defalarca aldığım anamnez sonucu bu duruma pelin otu çayı içerek geldiğini anlayabilmiştim."

Eksisozlukte şöyle bir şey yazmışlar. Murat hocam siz ne diyorsunuz, tehlikeli midir?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2021 Saat 20:20
Orjinalini yazan: Guest

......Eksisozlukte şöyle bir şey yazmışlar. Murat hocam siz ne diyorsunuz, tehlikeli midir?

Bilmiyorum.
bu tür şeylere fazla rağbet etmemek lazımdır
IP
Unuttum
Üye
Üye

Gönderilenler: 46
Alıntı Unuttum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Mart-2021 Saat 18:46
Orjinalini yazan: Guest

"pek çok yerden rahatlıkla satın alınabilen ancak kullanılmamasını şiddetle tavsiye edeceğim ottur. hastaneye bilinci kapalı bir şekilde getirilen, laboratuar değerleri uçmuş olan ve yakınları ile yapılan görüşmelerde buna neden olabilecek bir sebep bulunamayan bir hasta verilen destek tedavinin sonucunda biraz toparlayıp konuşabilecek hale geldiğinde defalarca aldığım anamnez sonucu bu duruma pelin otu çayı içerek geldiğini anlayabilmiştim."

Eksisozlukte şöyle bir şey yazmışlar. Murat hocam siz ne diyorsunuz, tehlikeli midir?

Açıkçası bu kısmı bilmiyorum. Ben de şimdilik Bi yan etkisi olmadı. Ama kimseyi de zor durumda bırakmak istemiyorum. Murat hocamın da fikrini alıp yorumu ona göre silmek mümkün olabilir. Tekrardan söylüyorum ben kimseyi zor durumda bırakmak istemem. Murat hocam ne dersiniz?
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 35
Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Nisan-2021 Saat 16:03
Benim nefesimde koku yoktu ama tükürüğümdeki koku uzun zamandır çözüm bulamadığım bir konuydu. Bu kürü denedim ve geçti, çok teşekkür ederim

Bir ara diş tedavilerim sebebiyle sık aralıklarla antibiyotik kullanmıştım, kokunun ondan sonra başladığını düşüyorum. Sağlıklı beslenme konusuna takıntı derecesinde dikkat etsem de ( ev yapımı yoğurt, kefir, turşu yemek, karbonidratı kesmek, hazır gıda yememek gibi ) bir türlü geçmemişti. 3 şeyin etkili olduğunu biliyorum, 1-vejeteryan besleme ( bunu sürdürmem mümkü değil ), 2-Nidazol ilacı ( bunu da sürekli kullanamam ) 3-Pharmol Z gargara ( ağızda bıraktığı buruk tadı sevmiyordum, ayrıca yemek yiyince kokunu tekrar gelmesinden korkuyordum). Dahiliye doktoruna şikayetimi söyledim, dışkıdan heliko testi yaptı, negatif çıktı. Mide ve bağırsaklarımda bir şikayetim yok. KBB doktoru alerjik rinit oldugumu ama kokunun sebebinin bu olmayacagını söyledi. Böyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir çözüm bulamadığım ve kendi içimde yaşadığım bir sorundu yani.

Kış mevsimi bittiği için marketlerde brokoli bulamıyorum, o yüzden sadece 10 gün yapabildim. Umarım yazın ortasında koku tekrar geri gelmez
IP
Adore
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Adore Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2021 Saat 03:03
Orjinalini yazan: Hakan3443

Merhaba Arkadaşlar,

30 yaşındayım. Kendimi bildim bileli ağız kokum vardı.

Çevremdekilerden çok fazla uyarı aldım. Ailemden, arkadaşlarımdan. Artık yoruldum ve bu işi çözmeye karar verdim.

Kokunun içimden geldiğini hissediyordum, ayrıca bileğimi yaladığımda çok kötü kokuyordu.

Ağız kokusuna sebep olabilecek tüm nedenleri belirleyip kağıda yazdım. Tüm olası sebeplerin tek tek üstüne gitmeye karar verdim.

4 yıl önce bu işi çözmeye karar verdim.

Sırasıyla;

1-KBB'ye gittim, bir neden saptayamadılar.

2-Proktologa gittim, makatımın içini kamerayla inceledir, bir problem belirleyemediler.

3-Diş doktoruna gittim, ağızımda bir problem belirleyemediler.

4-Ürolojiye böbreklerimi kontrol ettirmek için gittim bir problem beliryemediler.

5- Akciğer ve karaciğerimi tetkik ettiler bir poblem beliryemediler.

6-Ayrıntılı kan tahlili yapıldı bir problem belirleyemediler.

7-Mide doktoruna gittim, midemi görüntüleme işlemi ve parça alımı yaptılar. Hafif gastrit belirlediler.Gastrit sebebi H.Bacter Pylori olması gerekirken bende bu bakteriyi saptayamadılar.

Fakat doktor, H.Bacter Pylori tedavisinde kullanılan; 1 adet antibiyotik(amoksilin), 1 adet proton pompası inhibitörü ve 1 adet Bizmut subsalisilat verdi.

Bu ilaçları kullanmaya başladığımda Bizmut Subsalisilat yan etki olarak dilimi simsiyah yaptı.
İşe gittiğim için utandım ve hemen ilaçları durdurdum.

Tam 4 sene tekrar utanç ile psikolojik bozukluklar ile hayatıma asosyal olarak, koku çok olmasın diye hep kısık sesle konuşan yürüyen bir ölü gibi devam ettim.

Tekrar konunun üzerine gitmeye karar verdim. Öncelikle daha önce verilen 3 adet ilacı tekrar alıp kullanmakla başladım.

İlaçlar 1 hafta sonunda kokuyu kesti. Nasıl sevindiğimi tahmin edemezsiniz.

Fakat ilaçlarım bittiğinde koku tekrardan belirdi. Tekrardan psikolojik çöküşe geçtim.

Tam iyileştim derken tekrar koku başladı.

H.Bacter Pylori'yi araştırmaya başladım. Bu bakterinin ilaçla tedavi edilme oranın düşük olduğunu öğrendim.

Bakteri ilaçlara karşı kendini koruyarak, midedeki yaşamına devam ediyor.

Bir şekilde bu Bakteriyi midemden yok edersem kokunun geçeceğini tahmin ediyordum.

Sürekli Antibiyotik içmeye karar verdim ne olacaksa olsun diyordum. Fakat hiç içime sinmiyordu.

İnternette araştırma yaparken, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun bir videosuna denk geldim.

Hoca bu bakterinin antibiyotik ve 3 lü ilaç tedavisi ile geçmeyebileceğini bu illetin tedavisinin Brokoli ile mümkün olduğundan bahsediyordu.

Brokolide sülfaronanın bu bakteriyi yok ettiğini belirtiyordu.

Kaybedecek bir şeyim yoktu ve denemeye karar verdim.

Hoca 20 gün içilmesini öneriyordu, 20. güne yaklaşırken ağız kokum tekrardan kesildi. Fakat ben kürü uygulamaya devam ettim.

Korkuyordum kürü bırakırsam tekrardan kokunun geleceğini düşünüyordum.

Koku geçmesine karşılık 45 gün uyguladım bu kürü ve artık sonlandırmaya karar verdim.

Koku olacakmı görmem lazımdı. 3 ay geçti fakat hiçbir şekilde o kötü koku tekrarlamadı.

Ağız kokumun H.Bacter Pyloriden olduğu kesinleşmişti artık.

Artık Brokoli ile dost oldum, kürünü uygulamasamda her hafta alıp salata olarak tüketiyorum.

Benim hikayem bu şekilde arkadaşlar üzerimden nasıl bir yük kalktığını size anlatamam.

Kokunun midenizden geldiğini düşünüyorsanız, bileğinizi yaladığınızda çok pis kokuyorsa denemenizi öneririm.

Umarım faydası olur.

Kür:
20 gün boyunca,
Sabah ve akşam,
200 gr brokoli,
5 dk suda kaynatılıp,
Sıcak veya soğuk aç karnına içilecek.
Haşlanan brokoliyide yiyerek tüketebilirsiniz.
Akşamdan hazırladığınızı sabahta içebilirsiniz.
Günlük hazırlanmasında fayda var.

Bizleri bu ortamda buluşturan Sayın Murat Aydın Hocaya ve Şifayı bulmamı sağlayan İbrahim Saraçoğlu hocaya teşekkürlerimi borç bilirim.

Konu ile ilgili bilimsel makaleler ve H.Bacter Pylori ile ilgili ayrıntılı içerik aşağıdadır.
Yabancı kaynak isterseniz arama motoruna "broccoli , h.bacter pylori" yazarak bulabilirsiniz.

https://dergipark.org.tr/tr/download/article-file/849279
http://guncel.tgv.org.tr/journal/50/pdf/100199.pdf
https://tr.wikipedia.org/wiki/Helicobacter_pylori

IP
Adore
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Adore Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2021 Saat 03:27
Selam Sayın @Hakan3443 brokoli kürünü 3 gündür uyguluyorum. Normal miktar yemek sonra 1-2 saat sonra miğdem de yanma oluyordu. Bu durum geçmeye başladı. Çiğ patates veya suyu da kullandım. Fakat brokoli suyu çok etkili oldu. Yirmi günlük uygulama süresine devam ediyorum. Bakalım kesin sonuç ne olacak.Ağız kokuna etkisine de bakacağım. Sonucu yazarım. Teşekkürler Sağlıcakla kalın...
IP
chipset
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 11
Alıntı chipset Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Nisan-2021 Saat 11:22
Herkese merhaba, daha önceden de foruma yazmıştım, antibiyotik ve probiyotik takviyelerle epey rahatlamıştım fakat bir süre sonra tekrar başladı maalesef, güncel olarak brokoli kürüne başladım bende, sonuç şimdilik mükemmel, ilk içtiğim günder beri ciddi faydasını gördüm, psikolojik olup olmadığını anlamak için biraz beklemek istedim, bugün 5. günüm, zamanla durum güncellemesi yapacağım, konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim, umarım mide kaynaklı sorunu olan pek çok kişiye faydası olur.
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 363
Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Nisan-2021 Saat 13:15
Ben brokoli suyunu 3 gün içtim bi fayda göremedim hatta midemde gaz yaptı. Devam ettiremedim sanırım benim kokum mide kaynaklı değil boğaz kaynaklı
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Nisan-2021 Saat 15:49
geniz akintin fazlaysa b6 vitamini bakır c vitamini çinko içeren yiyecekler ye günde 2 öğün ye vücuduna dinlenme fırsatı ver geniz akıntısının kontrolden çıkmasının nedeni vücutta parcalanamayan histamin bunlar histamin parçalıyor histamin inteloransi olarak araştır internetten ve mutlaka sinüs rinse kit al eczanelerde pahalı internetten al mümkünse bu sana dış dil fırçalamaktan daha çok lazım çünkü tip2 sin veya tip3 ve tip4 de vardır hepsi birden
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2021 Saat 18:55
Orjinalini yazan: chipset

Herkese merhaba, daha önceden de foruma yazmıştım, antibiyotik ve probiyotik takviyelerle epey rahatlamıştım fakat bir süre sonra tekrar başladı maalesef, güncel olarak brokoli kürüne başladım bende, sonuç şimdilik mükemmel, ilk içtiğim günder beri ciddi faydasını gördüm, psikolojik olup olmadığını anlamak için biraz beklemek istedim, bugün 5. günüm, zamanla durum güncellemesi yapacağım, konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim, umarım mide kaynaklı sorunu olan pek çok kişiye faydası olur.

daha önce de reflü ve mide fıtığı ameyaliyati olmuştunuz galiba, tekrarladı mı sizde fıtık ve reflü ameliyatı. olduktan sonra geçmedi ise koku ilginç.
IP
serengil
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı serengil Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2022 Saat 12:22
Merhaba bu forumu çok kullanamıyorum da bisey soracaktım artık hiç geri gelmedi mi koku?
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu