Ağız Kokusu

Ağız kokusu herkeste hep vardır, fakat hissedilirse ve hissedildiğinde hastalıktır. Farkında değilseniz ağız kokunuz yoktur.

Foruma yeni gelenler bu kitabı indirip okuyunuz.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Geçmeyen balgamlılar buraya Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 30
Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2021 Saat 16:21
Hayırlı olsun.Aksiliklerin bir karsiligi vardır elbet.Bizi bilgilendirirsin
Sorununuzun temeli burun kaynakliysa lütfen yazdıklarımı önemseyin.Kimseden ve hicbirseyden çıkarım ve ücret beklentim yoktur.Ücretim Allah katindadir
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 323
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2021 Saat 19:45
merak ettıgım burnun ön kısmında kıkırdak tarzı kemık var oynatabılıyoruz bırazcık bıraz ust kısımda sert bır kemık var hangısını duzeltmemız gerekıyor
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2021 Saat 19:47
sol tarafta devısyon oldugu ıcın oraya baskı uyguluyorum saga dogru yukarıdakı sert kemıge uyguluyorum dogru mu yapıyorum
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2021 Saat 19:58
aslında demek ıstedıgım aletı burnun ucundan göz hızasına kadar yukarı asagı mı yapmamız lazm göz hızasının az altında sert kemık var orayada baskı uygulamalımıyız
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2021 Saat 21:05
Murat kardeşim kemigin en üstteki burun kemiğinin yamuk olma ihtimali çok düşüktür. Yamuksa bile egzersizle düzelmez.onu düzeltmek için ameliyat şart.Nefes kokusunu yapan kıkırdak egriligidir.Senin burnun sola doğru yattiysa yazacağım kısmı çok iyi oku lütfen.
1)Üst dudagini ellerini kullanmadan (refleksle) assagi cekebildigin kadar çek .Bunu yapmaktaki neden kıkırdağı açığa çıkartmak
2)Burnun sola doğru eğilmiş.Kikirdagi ortalamak icin (ayakta dik durduğunu farz ediyorum) Kafanı sağa doğru yatır.Kafan omzuna degmeye yaklassin.İlk yazdığım teknikle birleştirerek yavaşça masaj yap.Kafani sağa yatirdiktan sonra boşta kalan elinle kafanı tutarak rahatça egzersizini yapabilirsin.
Unutma yavaşça yapman gerek burun çok hassas göz,beyin ve birçok organ göze bağlı incitmeden yapiniz.Bu 2 teknik yeterlidir
Sorununuzun temeli burun kaynakliysa lütfen yazdıklarımı önemseyin.Kimseden ve hicbirseyden çıkarım ve ücret beklentim yoktur.Ücretim Allah katindadir
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2021 Saat 21:13
Bu arada aleti burnunun içine kavra.Yani egzersiz aletinin ucu burnunun yanına dokunacak kadar girsin.İlk başta bu olmayacak.Ama zamanla bunu yapmaya çalış.Asıl amacımız egzersiz aletinin üst kısmıyla (dönen kısım üst kısmı) masaj yapabilmek.Assagidan yukarıya doğru egzersiz aletini hiç cikarmadan , burun kemiğine kadar yapmayı denemelisin.Burun kemiğine de istersen çok hafif yapabilirsin
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Gönderilenler: 43
Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2021 Saat 20:09
@ŞifaAllahtan bende sipariş vermiştim bugün geldi ürün fakat nasıl yapacağımı çok kavrayamadım. Youtube da nasıl yapıldığına dair videonun olduğunu söylemiştiniz, rica etsem linkini atar mısınız bulamadım da ben. Bu arada benim genelde burnumun sağ tarafı tıkalı olur ama aynaya baktığımda eğriliği çok farkedemedim
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2021 Saat 20:25
Bir de şöyle bir durum farkettim. Aynanın karşısına geçip derin nefes aldım ve sadece burnumun sol deliği hareket edip kapandı. Sağ taraf tıkalı olduğu için sanırım hiç hareket etmedi. Siz de de böyle miydi
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2021 Saat 22:38
https://m.youtube.com/watch?v=vQlKpFECRwA

Evet :) çözümün bu egzersiz.Ben nefes aldığımda iki burun deligimde oynamiyordu.Suan ikisinden de nefes aldıkça aciliyorlar.Birde burun kanatlarım yoktu benim.Dusunki bu kadar egriydi.Bu aletle bir 3 ay devam et kardeşim.Belli bir düzelme olacaktır sonrasında googleye NOSE ROLLER yazın.Aldigin aletten çok daha etkili 2.level bir aparat var.Onunla devam edersin.Lila renginde oda.İnsallah düzelme olur
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2021 Saat 22:47
Umarım işe yarar, her şeyi denedim çünkü bu zamana kadar şuan tek umudum bu :/ Teşekkürler :)
IP
Şifa arıyorum
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 23
Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2021 Saat 22:51
Nasıl memnun musun.
Normal şekilde burnu bolca yıkamak dışında bir özelliği var mı
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2021 Saat 23:57
Odaklanmam arttı yalnızca.Birde yemek yemesem dahi ağzımın kokmadigini bilmek özgüven kattı
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu sebepleri hakkında
Ağız kokusu tedavisi hakkında

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu