Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: AĞIZ KOKUSU-SİNÜZİT-GENİZ AKINTISI Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 377
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 19:12
Günde 1 2 defa tuvalete çıkarsan yapıcak zaman bulamıyorlar
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
İnception
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 110
Alıntı İnception Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 19:53
Eyvallah kardeşim doğrudur :)))
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 20:50
neye gülüyorsun anlamadım benım koku psıkoljık degıldı cok uzaktan bıle fark edılıyordu kı ben zaten uzaga gıttıgını ınsanların tepkısınden olsun fark edıyordum yakın arkadasımda soyledı o zamanlar tuvalet alıskanlıgım cok kötuydu suan gunde 1 2 defa gıdıyorum magnezyum sıtrat toz formda sabah ac karna alıyorum agız kokusu bende %95 yok
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 162
Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 23:00
Orjinalini yazan: Murat880

neye gülüyorsun anlamadım benım koku psıkoljık degıldı cok uzaktan bıle fark edılıyordu kı ben zaten uzaga gıttıgını ınsanların tepkısınden olsun fark edıyordum yakın arkadasımda soyledı o zamanlar tuvalet alıskanlıgım cok kötuydu suan gunde 1 2 defa gıdıyorum magnezyum sıtrat toz formda sabah ac karna alıyorum agız kokusu bende %95 yok

Ozaman sendeki sorun kabizlikdi
IP
Efeefe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 162
Alıntı Efeefe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 23:06
Magnezyum sitrat kabizlik icinmi?
IP
İnception
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı İnception Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 23:45
Murat880 kardeş ne gülmesi iyimisin sen o emoji gülme emojisimi, seni doğruladım söylediğine bak psikolojik olduğunu nerde söyledim, neyse iyileştiysen sorun yok sevindim senin adına.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 23:46
evet flora bozulunca cınko magnezyum gıbı mınarel eksıklıklerı oluyor bunu toz seklınde satıyolar hap seklı de var toz halı daha etkılıdır sabah ac karna 1 su bardagına 1 cay kasıgı koy ıc 1 saat bısey yeme bu kadar hem bagırsakları calıstıyor hemde magnezyum eksıklıgını onluyor
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 23:47
%100 ıyıleşme çabasındayım akıntıyı artık hıssetmıycek kadar azaldı dıger ınsanlardakı gıbı temız akmıyor halen ona takıyorum takıntım tamamen kurtulmakta
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 23:49
sadece kabızlık degıl aldıgım antıbıyotıkler yuzunden gecırgen bagırsak nedenı ıle sınuzıt oluyordum onuda halletım sızde sınus rınse devamlı kullanıp yada sınuzıt ıcın verılen esansıyel yaglı burun spreylerı kullanın ana neden genız akıntısıydı her zaman
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 363
Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mayıs-2021 Saat 16:07
Bütün gün arkadaşımla dip dibeydik aramızda 20 30 cm anca vardı ve hiç koku duymadığını söyledi ama inanamıyorum ben hep diken üstünde oturuyorum kokuyor mu diye ama gelmiyor diyor
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mayıs-2021 Saat 16:51
Bence yediklerine göre artıp azalıyordur süt ürünleri ekmek şeker biraz arttırır ter kokusu yoksa sende et ürünleri dokunmuyor sana
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mayıs-2021 Saat 17:49
Ter kokum yok. Kahvaltıda peynir ve kaymak yedim
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Mayıs-2021 Saat 20:24

Doktorum bu ilaçları yazdı 5 gün kullanacağım daha 1 gün kullandım. Sanki burnum daha cok tıkandı bunlardan sonra
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Mayıs-2021 Saat 09:10
Burnumun ileri kısmında bi tıkanıklık var mukus yapışkan yapışkan çıkaramıyorum rinse kit tuzu bitti kendim tuz karbonat koysam da burnumu temizlemiyor kendi tuzu olmadan ve boğazımda ki balgam arttı bu burun spreyleri hiçbir etki yapmıyor doktorum kullan dediği için kullanıyorum ama daha cok tıkanıklık yaptı sanki ne yapmam lazım dilimi çıkarıp burnumdan nefes verince kötü tat alıyorum dilimin üzerinde. Burnumdan koku mu geliyor ve kokuyu dilimle mi hissediyorum anlamlandıramıyorum bu durumu
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Mayıs-2021 Saat 22:34

Dilim böyle oldu pas mı bu beyazlık. Burnum tıkalı ilaçlardan sonra oldu ve de rinse kit i kullanmayı bırakınca
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Haziran-2021 Saat 12:59
Arkadaşlar size bir önerim olacak. Barış muslu 'yu belki bazılarınız duymuştur. Sahip olduğumuz bir çok hastalığa geçmişte yaşadığımız travmaların sebep olduğunu ileri sürüyor. Ve hangi hastalığa ne gibi bir travmanın sebep olabileceğini gerek kitaplarında gerek sosyal medya da her akşam canlı yayın yaparak anlatıyor. Örneğin sinüzit hastalığının travması geçmişte bizi etkileyen kötü bir olay anında ortamda yoğun kötü bir kokunun bulunması. Ve doğru travma bulunduğunda ve çözüldüğünde (kitaplarında nasıl çözüldüğünü de anlatıyor) o hastalık tamamen iyileşiyor. Çok çılgınca gelebilir ama kitaplarını okudum gayet mantıklı bir şekilde açıklıyor. Ben sinüzit için düşündüm fakat öyle bir olay hatırlayamadım maalesef çünkü çok küçük yaşlardan beri var fakat aklınızın erdiği yaşlarda başlamışsa hatırlamanınız daha kolay olacak . Bu dediklerimi saçma bulmayın ve araştırın lütfen belki bazılarımıza çözüm olacak. İnstagram dan takip edin bir çok insan her gün. Canlı yayınına katılıp iyilesmelerini anlatıyor bu sizi ikna edecektir. Aynı zamanda cumartesi akşamı demo yani travmalar üzerine çalışma yapacak bunu kaçırmayın derim
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Haziran-2021 Saat 21:50
Kendisini ben de takip ediyorum. Cok uzun bir süredir. Ve inanıyorum bu tedavi yöntemine. Fakat ben travmamı bulamadım, ne yaşadığımı bilmiyorum. Travma yaşadı fonu bilenler uygulasın
IP
Ethic1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 169
Alıntı Ethic1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Haziran-2021 Saat 15:24
Ben onu deniyorum arkadaşlar ama şu ana kadar bulamadım ağız ile ilgili sorunları elde edememe yiyememe olarak yazmışlar nedenini. Ben 3 seans thetahealing de aldım ama işe yaramadı umarım siz bulursunuz travmanızı.
IP
Ethic1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 169
Alıntı Ethic1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Haziran-2021 Saat 23:59
Niksizz sen de muhtemelen tip 2 sin tüm yazılarını okudum. Anaeroblar maalesef oksijene de direnç gösterebiliyorlar yani havalanmıyor diye ameliyat olduktan sonra da aynı sorunu yapabilirsin benim sana önerim rinoclinil (adından emin olamadım benzer bir şey) diye bir nazal sprey var. Kbb doktoruna git anlat derdini açıkça burunda en etkili ilaç eğer başlangıç aşamasındaysan o, sende işe yarayabilir.
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Haziran-2021 Saat 07:53
Simdiye kadar illiadin, otrivine mentollü, memotix kullandım hiçbir işe yaramıyor spreyler. Söylediğini denemedim ama içerik olarak benzer olduklarını düşünüyorum spreylerin
IP
İnception
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı İnception Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Haziran-2021 Saat 15:14
Spreylerin etkisi geçicidir zaten en fazla 1 hafta kullanım süresi var bazıları sprey bitene kadar burun içi sorunlarınız varsa, burun tıkanıklığı sinüzüt geniz akıntısı vs burunla ilgli her soruna en etkili evde yapabileceğiniz çözüm sinüs rinse kit. İçinden çıkan toz tek başına işe yaramıyor içine tuz atıp öyle kullanın 1-2 hafta kullandım etkisini göremedim diyip bırakmayın geniz akıntısı tam kesmiyor ama azaltıyor uzun vade kullanımda.Diğer yöntem ise deniz-okyanus suyu spreyleri ancak uzun vade de etkisi ne olur bilmiyorım yakınınızda deniz varsa gidip girmez lazım sinüsleri temizlemek lazım ben bu müsilaj yüzünden denize gidemiyorum temiz yer bulursam gideceğim.Ayrıca geniz akıntısı allerjiye bağlı ise alerji hapları var reçetesiz satılıyor doktora danışıp almak daha iyidir bence.Tip 2 ye bağlı ise bunları deneyebilirsiniz benim ağız kokum azaldı geniz akıntısı azaldığı için.İnşallah herkes şifa bulur umutsuzluğa kapılmayın farklı hurafelere inanmayın bi süre 1 yıl boyunca candida için uğraşmıştım internette yazılan bilgilere bakarak çok inanmıştım ağız kokusu yaptığını ancak candıdanın ağız kokusu yapmadığını öğrendim murat hocam da burada defalarca söyledi candidanın ağız kokusu yapmadığını benim tecrübelerim bunlar söylemek istedim.:)
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Haziran-2021 Saat 16:08
Tesekkür ederiz yorumların için. Spreyler bana hiç etki etmiyor, alerji hapları da öyle. Allerset ve airpass kullandım. Azaltmıyor bile. Rinse kit kullandım bende şöyle bi durum oluyo rinsekitin uzu bitince içine kendim tuz ve karbonat koydum ama bu şekilde burnumu açmadı su diğer taraftan akmadı içeri gitti alnıma doğru sanki alnım ağrıdı çünkü. Kendi tuzu açıyor sadece
IP
İnception
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı İnception Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Haziran-2021 Saat 16:43
Geniz akıntısını hissediyormusun.
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Haziran-2021 Saat 19:16
Sürekli değil ama 2 gündür balgamım arttı sanki burnumdan genzime doğru bir geçiş hissediyorum. Burnum hiç dışına akmaz zaten aylardır hiç burnum akmıyor ve burnumun içi yapışkan mukus dolu. Rinse kit daha önce kullandım evet rahatlatıyor ama kokuyu 3 günlüğüne geçirdi bende, sonrasında kullanmama rağmen koku devam etti. Burnumu hiç temizleyemiyorum o yapışkan mukusu çıkaramıyorum
IP
İnception
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı İnception Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Haziran-2021 Saat 23:23
Kullanmaya devam et kanalları açıyor daha kolay çıkar.
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-2021 Saat 14:04
Arkadaşlar daha önce Barış Muslu'dan bahsetmiştim. Bir de Abdullah canitez var ve 8 temmuz günü ağız kokusu için demo yapılacak. İnstagram dan canlı yayın şeklinde yapılıyor. İlgilenenler varsa diye haber vermek istedim. Belki şifa olur
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-2021 Saat 15:35
Tesekkürler. Fakat travmamı bulamıyorum, sanırım travmam yok. Bulabilenlere başarılar
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-2021 Saat 17:05
Rica ederim. Direkt travmayı bilmesek bile hocanın telkinleriyle iyileşen çok insan var yinede denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.
IP
Tip2
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Tip2 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Temmuz-2023 Saat 11:44
Arkadaşlar kısaca durumumdan bahsedicem. Bendeki koku tip2 kaynaklı artık bundan eminim zaman zaman farkli şeylere yönelmiş olsam da. Kronik sinüzit, burun kemiğinde hafif eğrilik, alerjik rinit, sürekli geniz akıntısı bu saydığım durumlar çok uzun yıllardır mevcut bende. Bir kac haftadır uyanır uyanmaz burnuma çörek otu yağı damlatiyorum, ayriyeten 1 tatlı kaşığı içiyorum sonrasında sinüs rinse kit ile burnumu temizliyorum. Ardindan kekik yağı damlattigim suyun buharini soluyorum devamında da bu linklerini koyduğum egzersizleri yapıyorum. Bir kac haftadır yapıyorum ve neredeyse koku sıfırlandı. Gunde 2 kez yapıyorum bu egzersizleri bir sabah bir yatarken ve yatarken de sinüs rinse kit kullanıyorum aşırı faydasını gördüm bu yaptıklarımin.Belli bir dure sonra tamamen iyileşme olacağını düşünüyorum çünkü bu egzersizlerle kronik sinüzitten kurtulanlar olmuş. Lütfen saydığım problemler sizde de varsa umutsuz olmayın deneyin bir kac hafta düzenli olarak ve bana dua edin eminim ki iyi gelecek herkese acil şifalar.

IP
Tip2
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Tip2 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Temmuz-2023 Saat 11:49
https://youtu.be/GKoTz1pEZlo
https://youtu.be/cQYwPTNk6CM
https://youtu.be/MGNNjLbTuxQ
https://youtu.be/QsKSft4lqZ4
https://youtu.be/4iMCdmOl0DE
https://youtu.be/xmWrEwyHZGk
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu