Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Selam benimde bi sorum var Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mahmut
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 20
Alıntı mahmut Cevaplabullet Konu: Selam benimde bi sorum var
    Gönderim Zamanı: 07-Haziran-2014 Saat 21:40
bi şey sormak istiyorum acaba herkes burnuna doğru hohladığında koku hisseder mi?bu herkesde olan normal bi şey mi?
IP
gizemmmm
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 52
Alıntı gizemmmm Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Haziran-2014 Saat 12:38
Hohlayinca arada koku geliyor bende her zaman degil ama insanlara her zaman gidiyor koku.
IP
anamuur
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 53
Alıntı anamuur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Haziran-2014 Saat 13:48
bende hohladigimda bazen diski kokusunu hissediyorum ama sabahlari cok net bir sekilde hissediyorum kokuyu
IP
mahmut
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 20
Alıntı mahmut Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Haziran-2014 Saat 20:25
yani herkesin az da olsa kokar burnuna doğru hohladığında?
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 12:34
Selam arkadaşlar ben 5 yillik evliyim yaşım 41 ama çocuğum olmuyor benim icin çocuk sahibi olmak hayal bide bunla uğraşıyorum bu konuda tavsiyeniz varmi
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 12:40
Ayrıca dişetlerim çekildi dişlerim iyice açığa cikdi ne yapcağımi bilmiyorum hayat bana zindan oldu kafayı yemek üzereyim hiçbişeyden zevk almıyorum artik
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 363
Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 13:52
Geçmiş olsun Allah şifa versin. Yalnız sıkıntınızı tam anlayamadım. Çocuğunuz mu olmuyor yoksa ağzınız mı kokuyor. Ya da ağız kokunuz sebebi ile mi çocuğunuz olmuyor yani eşinizden mi uzaksınız. Sorunu detaylı belirtmeniz daha iyi olacaktır
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 15:01
Nicksiz4 benim ağız köküm yok şükür ama bi bunalımın içindeyim çocuk olmuyor olmayacak bu gidişle bipolar yani duygu durum bozukluğu hastasiyim eşim geçen evi terketti sonra geri geldi eşimin ailesiyle anlaşamıyorum akşama kadar evde tek başıma kafayı yemek üzereyim bazen yaşamak istemiyorum inan
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 15:14
Nicksizz4 senin sorunun agiz kokusumu sadece bu sorununmu var senin bu durum zor bi durumdur olabilir tahmin ediyorum bizdede her an çıkabilir ama herkes başka şekilde imtihan oluyor işte ben öyle hastalıktan geçtim okadar bunalımlar yasadimki belki hayatınıza şükrederdiniz bipolar hastalığı çok zor bi hastalık bu arada annem babam vefat etti yalnız kaldım derken zar zor evlendim şimdide bi sürü sıkıntım var
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 17:25
Allah yardımcın olsun, psikiyatrik tedavi almayı denediniz mi. Benim sorunum ağız kokusu ve beraberinde gelen eve kapanma, arkadaş edinmeme, aşık olamama, herkesten kaçma gibi sorunlarım var. Herkesin derdi kendine büyük
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 18:17
12 yıldır psikiyatriste gidiyorum arkadaşım seni anlıyorum ama inanki benim yaşadığım hayatta senden farksız evdeyim sürekli ve evde yalnızım her günüm aynı geçiyor eşimle bile aynı sözleri konuşmaktan biktim günün nasıl geçti bugün ne yaptın gibi başkada bisey yok arkadaşım yok sosyal aktivitem sıfır insanlarla konuşamıyorum evlenmeden önce 5 yıl yalnız yaşadım psikolojim kimyam değişti herşeyden biktim artık belki agiz kokusuna bile razı olabilirdim bu hayattansa diyesim geliyor Allah yardımcın olsun seninde
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 18:24
Nicksiz4 evlenmeyi denedinmi belki eşinle iyi bi arkadaş olabilirsin onunla gezersin yapmadığın şeyleri yaparsın eve kapanmazsin yanlış anlama benimki tavsiye ben evlenmeden önce intiharı düşünüyordum mesela evlenmek bi bakıma iyi geldi bana hala hayata kötü bakıyorum ama en azından artık intiharı düşünmüyorum bu bakımdan dedim
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 20:25
Hayatımda biri yok. Bu şekilde de olmasına izin vermiyorum. Bana gelen herkesi geri çeviriyorum. Bir insanla oturup karşılıklı bir çay bile içecek durumda değilim. Kimseyi kendimden tiksindirmek istemiyorum. Beni uzaktan bildikleri haliyle tanısınlar öyle kalayım akıllarında benden iğrenmesinler istiyorum. Sevsem de söyleyemiyorum cünkü bu sekilde olmaz biriyle evlenemem. Hadi eşim beni kabul etti diyelim. Eşimin ailesi var, akrabaları var. Arkamdan bunun da ağzı kokuyor dedirtemem. İyileşir miyim bilmiyorum ama iyileşene kadar yalnızlığa mahkumum
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 21:06
Anladım kaç yaşındasın ben 41 istanbulda yaşıyorum burda ne zmn istersen yaz
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 21:08
Deysi bey / hanım
Burası ağız kokusu grubudur. Bu forum sadece ağız kokusu konuşmak içindir. Ağız kokunuz olmadığına göre sadece dinleyici olarak kalabilirsiniz. Ağız kokusu ile ilişkilendirilmeyen konularda söz almayınız

IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2021 Saat 21:41
Sorun yok benim icin ama kimseyi aşağılamadım küçümsemedim konuşmasamda farketmez benim icin sadce dinleyici olarak kalabilirim
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 377
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-2021 Saat 00:14
ben kendimi astim 1 dakıka boyunca ve aılem görup cozdu bogazım halen agrıyor denıze atmak ıstedım ordakı gorevlıler fark edıp benı ıhbar ettı tabı bızımkıler cok uzuldu bu kadar uzuleceklerını bılmıyordum.agız kokusunu yendım fakat dıger sorunlar yuzunden hayattan pek zevk alamıyordum şöyle bır gercek var kı hayat bır kere var ıyı kötu dunya ztn adıl degıl ınsanlar öluyor aclıktan sefaletten savastan herkes bır gun ölucek kendımızı öldurmemıze gerek yok buda sıze bı tecrube olsun benden
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
Sebeps
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
Alıntı Sebeps Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-2021 Saat 15:31
Hocam haklı sorunumuzun çözümü için bu forumdayız her birimiz psikolog da değiliz yardımcı olacak mecralara yönelebilirsiniz
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Eylül-2021 Saat 12:47
Arkadaslar bi sey fark ettim son 2 seferdir. 1 bardak süt içtiğimde ya da sütlü kahve içtiğimde burnum akıyor hapşuruyorum baya bi akıntı oluyor balgam birikiyor sanki. Süt alerjisi olabilir mi. Eskiden yoktu sonradan oluşma ihtimali var mı
IP
Mervesena12
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı Mervesena12 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ocak-2022 Saat 15:10
Herkese merhaba bir süredir forumu takip ediyorum ağız kokusu problemim var ancak ağzım kapalıyken de sanırım burnumdan da kötü koku çıkıyor çünkü oturduğum bir odaya biri girince hemen burnunu kaşıyor camı açmaya yöneliyor koktuğuna dair uyarılar alıyorum sebebi ne olabilir çok kafaya takmaya başladım yani ağzım kapalıyken burundan da nasıl koku çıkar elbet vardır bi sebebi ve bu koku çok şiddetli kısa sürede ortama yayılıyor
IP
Isimsizdunya
Üye
Üye

Gönderilenler: 80
Alıntı Isimsizdunya Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ocak-2022 Saat 20:40
Orjinalini yazan: Mervesena12

Herkese merhaba bir süredir forumu takip ediyorum ağız kokusu problemim var ancak ağzım kapalıyken de sanırım burnumdan da kötü koku çıkıyor çünkü oturduğum bir odaya biri girince hemen burnunu kaşıyor camı açmaya yöneliyor koktuğuna dair uyarılar alıyorum sebebi ne olabilir çok kafaya takmaya başladım yani ağzım kapalıyken burundan da nasıl koku çıkar elbet vardır bi sebebi ve bu koku çok şiddetli kısa sürede ortama yayılıyor

Akciger kaynakli olabilir ya da tip1 sindir sabahları geniz akintisi+ agiz kurulugu birleştiğinde agizde cok kötü bir koku oluşuyor oda burundan çıkıyor yani agizda cok kötü bir koku oluşuyorsa koku burundanda yapılabiliyor. Aslında geniz akintisida agzi kurutuyor geniz akıntısı olanlar bol bol su içmeli + okaliptus ta akıntıyı azaltıyor baharını çekmek bende buhar makinesi var okaliptusu kaynatıp suyundan az alip buhar makinesine ekliyorum. Rahatlama oluyor hele boğazdaki balgam yumusuyor aynisini ada çayı içinde denicem.
IP
Kepli
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
Alıntı Kepli Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2022 Saat 10:41
Çocukluğumdan beri ağız kokusu çekiyorum yaş 22 oldu hala kurtulamadım
Önce diş hekimine gittim çürük dişleri yaptırdım diş taşı temizliği yaptırdım orayı hallettim
Sonra gastroenterolojiye gittim helikobacter pylori testi yaptırdım negatif çıktı
Kulak burun boğaza gittim alerjik rinit var denildi sprey ve ilaç kullandım hapşırık geçti fakat koku geçmedi
Bir sürü doktora gittim tomografi çektirdim yapmadığım şey kalmadı ama kurtulamıyorum bu kokudan artık hayat çok zor yaşamak zor gelmeye başladı psikolojim bozuldu ne yapacağım bilmiyorum burdaki konuları okuyunca daha da moralim bozuluyor yıllardır uğraştıp çözemeyen bir sürü insan olduğunu görünce çıldıracak gibi oluyorum
Ne yapmalıyım?
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 220
Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2022 Saat 15:16
Benim de yaş 27 hala kurtulamadım. Seni umutsuzluğa düşürmek istemem ama kendim şuan o durumdayım. Allah yardımcımız olsun
IP
Kepli
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
Alıntı Kepli Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2022 Saat 18:35
Hangi doktorlara gittin ne gibi şeyler denedin koku tam nasıl anlatır mısın biraz
IP
my3452
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5
Alıntı my3452 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Şubat-2022 Saat 21:07
merhaba yaklasik 10 senedir agiz kokum yada nefes kokum var nedenini hic bulamadim yoruldum artik doktor doktor gezmekden bu siralar tukuruk bezi timoru olduğumu ogrendim ameliyat olmak lazimmis kokuyla alakasi yokdur muhtemelen ama bir umut sormak istedim bilen varmi suan 24 yasimdayim iyi huylu bir tümör mus
Ben yoruldum hayat gelme üstüme
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Şubat-2022 Saat 21:50
Orjinalini yazan: my3452

merhaba yaklasik 10 senedir agiz kokum yada nefes kokum var nedenini hic bulamadim yoruldum artik doktor doktor gezmekden bu siralar tukuruk bezi timoru olduğumu ogrendim ameliyat olmak lazimmis kokuyla alakasi yokdur muhtemelen ama bir umut sormak istedim bilen varmi suan 24 yasimdayim iyi huylu bir tümör mus

Tümörün adı nedir?
IP
my3452
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı my3452 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Şubat-2022 Saat 23:57
tükürük bezi tümörü
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Şubat-2022 Saat 22:16

tükürük bezi tümörü

Tümörün cinsi nedir?
Adı nedir? Biyopsi yapılmış olmalı?
Patoloji raporunun son satırlarını yazın
IP
my3452
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı my3452 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2022 Saat 21:09
Orjinalini yazan: aydinmur

tükürük bezi tümörü

Tümörün cinsi nedir?
Adı nedir? Biyopsi yapılmış olmalı?
Patoloji raporunun son satırlarını yazın

MAKSiLLOFASiYALMR
Cal Laran
IV(gadovist 15 ml) kontrast madde verilmistir.
Bulgular:
Bilateral maksiller, frontal, sfenoid sinüsler ve ethmoid hücreler normaldir. Sol maksiller sinüs
tabarinda mukozal kalmlasma izlendi. Bilateral nazal kavite intakttir.
Paranazal sinüslerin kemik duvarlari normaldir. Ossöz destrüksiyon, incelme mevcut degildir.
Nazofarinks hava sútünu normaldir. Hava yolunu daraltan yumusak doku lezyonu, adenoid
hipertrofizlenmemektedur.
Bilateral mastoid hüereler, orta ve iç kulak kavitesi, petröz apeksin hava sellüleri normaldir.
Maksillofasiyal bölge kemik yapilar normal MR karakteristiklerine sahiptir.
Sol parotis bezi yüzeyel lobu içerisinde 20x15x14 mm boyutlu, yuvarlak sekilli, düzgün
konturlu, T1 kas dokusu le izointens, T2 hiperintens, IVKM sonrasinda homojen kontrast
tutan,.leomorfik adenom le uyumlu lezyon izlendi

SOL BUKKAL BÖLGEYE YÖNELIK YÜZEYEL US
Cilt-cilt alt dokular dogaldr. Sol bukkal bölgede tempomandibuler eklem inferior komsuluzunda
santralinde mmrik boyutta yer yer kistik alanlar içeren lobule konturlu 19.4 x 9.6 x 19.3 mm
boyutlarinda solid kitle mevcuttur. Bu kitle lezyonunun lateral komgulugunda lateral komsulugunda lent
nodu izlenmistir.
SONUC: Subdermal solid kitle
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu