Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Sonunda İyileştim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2022 Saat 19:18
Orjinalini yazan: Tospik

Orjinalini yazan: mümkansız

Arkadaşlar 11 ay olmak üzere ve kokudan eser yok. Artık bu illetten kurtuldum. Darısı sizlere. Tekrardan gelirse(umarım gelmez) buraya yazacağım. Özelden mesaj atan arkadaşlar olmuş hepsine dönüş yaptım. Sormak istediğiniz şeyler varsa cevaplayabilirim. Ayrica arkadaşlar ben bu çözümü bulmak için bütün forumu okudum not aldım ve denedim(karaciğer detoksu gibi birsey de vardı o tamamen saçmalık olduğu için denemedim). Size de tavsiyem forumdaki iyilesenlerin nasil iyileştiğini not alın ve deneyin. Çözümü 17 yıl sonra buldum 17 yıl uğraştım lütfen çözümü yok diye düşünmeyin neler hissettiğinizi çok iyi biliyorum.

Özele gerek yok ki burdan yazsanıza lütfen.

2.yorum sayfanın, orada 2 ilaç ile geçtiğini yazmış.
IP
tasteof
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
Alıntı tasteof Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mart-2022 Saat 13:26
merhaba, yukarıda yazmıştım FLAGYL sayesinde ağız kokusundan kurtuldum diye.

lakin doktorun dediği gibi oldu ağız kokum tekrar başladı. doktor bu ilacı verirken 3-4 ay kokuyu keser demişti.

ama uzun yıllar sonra ağız kokumu kesen ve kendimi iyi hissettiren bir ilaç oldu FLAGYL.

Buradan şunu anlıyorum ki benim ağız kokumun sebebi mide kaynaklı mantar veya zararlı bakterilermiş. çünkü FLAGYL bunu düzenliyor.

IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 360
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mart-2022 Saat 15:00
Orjinalini yazan: tasteof

lakin doktorun dediği gibi oldu ağız kokum tekrar başladı. doktor bu ilacı verirken 3-4 ay kokuyu keser demişti.

ama uzun yıllar sonra ağız kokumu kesen ve kendimi iyi hissettiren bir ilaç oldu FLAGYL.

Buradan şunu anlıyorum ki benim ağız kokumun sebebi mide kaynaklı mantar veya zararlı bakterilermiş. çünkü FLAGYL bunu düzenliyor.

Merhaba, başka bşr arkadaşa da yazdım. 2 orta boy diş sarımsağı halkalar halinde kesip 1 yemek kaşığı yoğurtla yutun. Bağırsak ve midedeki mantar, maya, mikrop vs yi baskılıyor sarımsak. 1 hafta deneyin bakalım size de etki edecek mi?
IP
squid
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
Alıntı squid Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mart-2022 Saat 18:02

Merhaba, başka bşr arkadaşa da yazdım. 2 orta boy diş sarımsağı halkalar halinde kesip 1 yemek kaşığı yoğurtla yutun. Bağırsak ve midedeki mantar, maya, mikrop vs yi baskılıyor sarımsak. 1 hafta deneyin bakalım size de etki edecek mi?

Sarımsağı yoğurta 1 hafta mi tutuyoruz, yoksa sarımsağı yoğurt ile karıştırıp 1 hafta boyunca mi yiyoruz tam olarak nasıl yemekten sonra mi once mi anında mi gunde kaf defa?
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 360
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mart-2022 Saat 18:29
Orjinalini yazan: squid

Merhaba, başka bir arkadaşa da yazdım. 2 orta boy diş sarımsağı halkalar halinde kesip 1 yemek kaşığı yoğurtla yutun. Bağırsak ve midedeki mantar, maya, mikrop vs yi baskılıyor sarımsak. 1 hafta deneyin bakalım size de etki edecek mi?

Sarımsağı yoğurta 1 hafta mi tutuyoruz, yoksa sarımsağı yoğurt ile karıştırıp 1 hafta boyunca mi yiyoruz tam olarak nasıl yemekten sonra mi once mi anında mi gunde kaf defa?

2 diş sarımsak alınır, her biri 7-8 er dilime bölünür, bir çorba kaşığı yoğurda ya da minik bir kase yoğurda katılır, karıştırılır, yenir. İsteyen çiğneyerek yer, isteyen yutar.

Ertesi gün aynısı bir daha yapılır. Günlük yapılır ki vitamini, etkisi kaybolmasın. 2 dakikalık iş zaten.

Buna 1 hafta devam edin, bakalım karın gurultularınız, gazınız geçecek mi, gaitanız, dışkınız normale dönecek mi?

Sarımsakta başka hiçbir doğal gıdada olmayan 2 antibiyotik olduğunu okumuştum. Sonuçta mide bağırsak üzerine işe yarıyor sarımsak yemek. Soğan da iyi ama sarımsak başka.

Yalnız flagy gibi çok kuvvetli antibiyotikler sindirim sistemindeki mikropları aniden öldürebilme kuvvetine sahipken sarımsak yavaş yavaş yapabiliyor. Flagyl'in 3 günde yaptığı işi sarımsak belki 40 günde yapıyor ama doğal olduğu için bunu yaparken yararlı bakterileri öldürmüyor ilaçlar gibi.

Bi deneyin sizde işe yaramazsa en azından zararı da olmaz. Ağzınız sarımsak kokar en fazla. 😁

IP
Geçecek
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Geçecek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Eylül-2022 Saat 13:44
Orjinalini yazan: mümkansız

Arkadaşlar 5. sınıfta başlayan bu kokuyu tam 17 sene çektim. En az 30 doktora gitmişimdir hiç bir fayda göremedim. Bademciklerimi dahi aldırdım. daha sonra bu forumda colidur ve flagyl ilaçlarını aynı anda kullanan birisinin başlığını gördüm ilaçları bende kullandım ve geçti. Tam 6 ay oldu ve koku yok.

Daha önce;
-Pastil verdiler işe yaramadı.
-Midede patlayan ilaç verdiler temiz koku verecek diye işe yaramadı.
-Bademciklerimi aldırdım işe yaramadı.
-Dil fırçası ile dilimi fırçaladım işe yaramadı.
-Dişimi günde en az 3 kere fırçaladım işe yaramadı(koku 2 saat sonra tekrar başlıyordu)
-Helipak tedavi pakatini denedim ilaç kullanırken geçmişti ancak bırakınca tekrar başladı.
-Zeytinyağı içmeyi denedim işe yaramadı.
-Diş ipi kullandım işe yaramadı.
-Elma sirkesi içtim işe yaramadı.
-Kudretnarı kullandım işe yaramadı.
-2 defa endoskopi yaptırdım parça aldırlar bir problem çıkmadı.
-Reflün olabilir dediler ilaç verdiler(gaviscon) işe yaramadı.
-Gizli reflü olabilir dediler(nasıl gizli oluyor bilmiyorum artık) ilaçlı tomografi çektiler bir şey göremediler.
-Kan testimde bir şey göremediler
-İdrar testimde bir şey göremediler.
-Gaita testinde bir şey göremediler.
-Burunda eğrilik falan olabilir dediler bir şey göremediler.

Umarım siz de çaresini bulursunuz. Gerçekten çok zor bir durum bunu sadece çeken bilir.
IP
Geçecek
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Geçecek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Eylül-2022 Saat 13:45
Mümkünsız durumun nedir koku geri geldi mi
IP
Geçecek
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Geçecek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2022 Saat 23:32
Arkadaşlar, herkes bademciğine dokunup biraz kurcalayıp koklayabilir mi ben sağ bademciğime dokunduğumda çok kötü bir koku alıyorum ancak solda böyle bir durum yok. Lütfen herkes yapıp yorumunu yazsın bademcik taşı olabilir mi ameliyat mı gerekir kafamda deli sorular
IP
Brt16
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 11
Alıntı Brt16 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mart-2023 Saat 02:37
Knk nasıl iyileştin bu nefes kokusuyla ilgili görüşlerin nelerdir?
IP
Brt16
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 11
Alıntı Brt16 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mart-2023 Saat 02:40
Kanka nefes kokususuyla ilgili görüşlerin nelerdir onun da ilacını biliyorsan yazarmısın
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu