Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Her türlü agiz kokusunu geçiren ilaç Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Arda
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 13
Alıntı Arda Cevaplabullet Konu: Her türlü agiz kokusunu geçiren ilaç
    Gönderim Zamanı: 02-Aralık-2021 Saat 22:54
Bir ürün buldum ürun:https://www.sifamecza.com/dr-shiffa-agiz-kokusu-seti-1-aylik-kur.html?gclid=EAIaIQobChMI-c3Fr__F9AIVTOPmCh3eOg7zEAAYASAAEgI4HfD_BwE şu tamamen şans eseri buldum. Kullanıcı ile görüştüm 10 gun içinde geçireceğinden bahsetti kullanalı 4 gun oldu ve evet agiz kokumda azalma hissedebiliyorum. 10 günü doldurmayı bekliyorum ama umutlandım 10 gun sonra geçmezse umudun kırılması sorun olur bu ürünü kullanan oldu mu aramızda?...
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif
Gönderilenler: 366
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 03:58
Palavra bir ürün. Şeker hastalığından kaynaklanan kokuyu bile kestiğini iddia ediyor ki tam bir kandırmaca. Şeker hastalığında bi kere ağız değil nefes kokusu oluşur ve bunu önlemek imkansızdır çünkü (Diyabette, kanda şeker miktarı yüksektir. Bunun nedeni, şekerin hücre içerisine girememesi ve kan dolaşımında kalmasıdır. Bu durumda hücreler, özellikle beyin dokusu, enerji üretmek için ‘keton' denilen bileşikleri kullanır. İlaç biliminde benzer kökenden gelen maddelerin isimlerinin son hecesi aynıdır. Bu nedenle profesyonel bir diş hekimi kontrolsüz diyabet hastasının ‘aseton' benzeri ağız kokusuna hazırlıklı olmalıdır. Alıntıdır)

Aseton kokusu akciğerlerden gelir ve ilaçla falan tedavi edilemez. Kısacası insanların umudunu sömüren tamamen palavra bir ilaç, Bakanlık ruhsatı da yoktur bunun şikayet edilmeli. 139 liraymış bir de, sizin gibi 1.000 kişi alsa 139 bin lira para, ohh misss.
IP
semiramis
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı semiramis Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 04:34
Selam, bu da benim ilk mesajım olsun.
Ben de ilk kullanmaya başladığımda azaldığını hissetmiştim ama ne yazık ki psikolojik olduğunu anlamam çok uzun sürmedi. Ürünün üzerinde bandrol olmaması ve yazılı websitesinin bile açılmaması kullanılmaması için yeterli bir sebep bence:)
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif
Gönderilenler: 366
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 04:48
Orjinalini yazan: semiramis

Ben de ilk kullanmaya başladığımda azaldığını hissetmiştim ama ne yazık ki psikolojik olduğunu anlamam çok uzun sürmedi. Ürünün üzerinde bandrol olmaması ve yazılı websitesinin bile açılmaması kullanılmaması için yeterli bir sebep bence:)

Evet, www.drshiffa.com diye ürünün üstüne yazdıkları site açılmıyor. Ayrıca konuyu başlatan arkadaşın verdiği linki kopyalayıp tarayıcıda açtığınızda sayfanın sol tarafında bu sitenin sadece ağız kokusu için değil meme büyütücü, penis büyütücü, şeker hastalığı, behçet hastalığı, prostat kısaca a'dan z'ye Maşallah tüm hastalıklar için 139 liradan başlayan fiyatlarla ürünleri var. Yani ne derdi olan varsa müşteriyi kaçırmak istememişler hepsine bir bitkisel kür yapmışlar. İki müşterisini öğrenmiş olduk böylece, toplamda tüm hastalıklar için belki de binlerce kutu bu sahte şifa ürünlerini satıp umut tacirliği yaparak insanları sömürüp umutlarını çaldılar. Onlar kadar bunlara inanan insanlarda da suç var ama, üzgünüm.
IP
Sercan
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
Alıntı Sercan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 09:37
Orjinalini yazan: Tospik

Evet, www.drshiffa.com diye ürünün üstüne yazdıkları site açılmıyor. Ayrıca konuyu başlatan arkadaşın verdiği linki kopyalayıp tarayıcıda açtığınızda sayfanın sol tarafında bu sitenin sadece ağız kokusu için değil meme büyütücü, penis büyütücü, şeker hastalığı, behçet hastalığı, prostat kısaca a'dan z'ye Maşallah tüm hastalıklar için 139 liradan başlayan fiyatlarla ürünleri var. Yani ne derdi olan varsa müşteriyi kaçırmak istememişler hepsine bir bitkisel kür yapmışlar. İki müşterisini öğrenmiş olduk böylece, toplamda tüm hastalıklar için belki de binlerce kutu bu sahte şifa ürünlerini satıp umut tacirliği yaparak insanları sömürüp umutlarını çaldılar. Onlar kadar bunlara inanan insanlarda da suç var ama, üzgünüm.

Hocam o kadar haklısınız ki qma inanın çaresiz insanin yapamayacağı hicbir şey yok , hic düşünmeden sürekli para harcıyoruz zaten . İnanmak güç zaten. Ama ya ise yararsa kafasındayız yaramicagini bile bile...
IP
Sercan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Sercan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 09:39

Yüksek ihtimalle benim kide öyle :D, neden ise yaramadığını dair bir şikayette bulunmadiniz ki ya da bir yorumda benim gibi alan bi çok insan var...
IP
Arda
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Arda Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 09:52
Orjinalini yazan: Sercan

Yüksek ihtimalle benim kide öyle :D, neden ise yaramadığını dair bir şikayette bulunmadiniz ki ya da bir yorumda benim gibi alan bi çok insan var...
IP
Arda
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Arda Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 09:53

Sizde de aynı durum oldu. Ben de ki psikolojik mi bilemiyorum ama günlerdir yakinlarima koklatiyorum azalma olduğunu söylüyorlar kullandıktan sonra tükürük salgim artiyor.
IP
semiramis
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı semiramis Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 10:46
Orjinalini yazan: Arda

Sadece bendeki etkilerini baz alarak ürünü karalamak istemedim sanırım. Ben başka bir siteden almıştım, oraya yorumlara bandrol meselesini yazmıştım   
IP
Sercan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Sercan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2021 Saat 10:59

Orjinalini yazan: Arda

Sadece bendeki etkilerini baz alarak ürünü karalamak istemedim sanırım. Ben başka bir siteden almıştım, oraya yorumlara bandrol meselesini yazmıştım   

Bende alalı çok oldu temmuz ayında aldım 10 15 gün kullandim geçti sandim az geçiyordu tamamen getirmediği için bidaha almadım.demwk ki bende de psikolojik idi.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu