Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Dr.uwenbo Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Arda
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 13
Alıntı Arda Cevaplabullet Konu: Dr.uwenbo
    Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2021 Saat 00:13
Uwenbo adinda birini yt yorumlarında denk geldim . Ondan sonra hemen iletişime geçtim mail üzerinden agiz kokusuna %100 çözümü olduğunu söyledi urunu bitkiselmis nijeryali 350 lira istedi hemen ardından o kadar veremicegimi söyledim bana yardımcı olmak istediğinden bahsetti 100 lira okeyledi sizce ne denli guvenli farkındayım yuksek ihtimalle ise yaramayacak, aramızda bu kadını duyan var mi instayi buraya bıraktım

https://instagram.com/dr.uwenbo_herb_home?utm_medium=copy_link
IP
İnception
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 110
Alıntı İnception Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2021 Saat 00:56
Kardeş ne desem bilemedim :)) insanlar zor durumda olunca umutlarıyla oynamak kolay oluyor heralde..
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif
Gönderilenler: 368
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2021 Saat 09:20
Astımdan herpes virüsüne MaşAllah her şeye bitkisel bir çözümü var, enayi olma derim ben. Kesin yalancı bu. Git o 100 lirayı kendin ye ya da sokak kedilerine mama al derim ben.
IP
Isimsizdunya
Üye
Üye

Gönderilenler: 80
Alıntı Isimsizdunya Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2021 Saat 12:02
Orjinalini yazan: Arda

Uwenbo adinda birini yt yorumlarında denk geldim . Ondan sonra hemen iletişime geçtim mail üzerinden agiz kokusuna %100 çözümü olduğunu söyledi urunu bitkiselmis nijeryali 350 lira istedi hemen ardından o kadar veremicegimi söyledim bana yardımcı olmak istediğinden bahsetti 100 lira okeyledi sizce ne denli guvenli farkındayım yuksek ihtimalle ise yaramayacak, aramızda bu kadını duyan var mi instayi buraya bıraktım

https://instagram.com/dr.uwenbo_herb_home?utm_medium=copy_link

Yuksek ıhtımale dolandirici hic bulaşma derim .Bu isler bitkisel yollar ile çözüme ulaşmaz. + 350den 100 inmesi bi o kadar garip olmuş.   
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu