Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: bağırsak florası testi sonucu (sfs) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 377
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Konu: bağırsak florası testi sonucu (sfs)
    Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2022 Saat 23:12
dosyayı buraya atamadığım ıcın rastegele bır google drıve hesabı kurdum gırıp ınceleyebılırsınız sayfanın en altında turkce tercumesı var.

sfs.19990@gmail.com
şifre: sfssfs880

Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2022 Saat 23:14
zararlı bakterıler cok fazla ve faydalı bakterıler pek az cıktı
IP
Tükendimmm
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Tükendimmm Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ağustos-2022 Saat 14:11
Gmail hesabiniz varmi bilgi ve tecrubelerinizden dolayi sizinle konusmak isterim lutfen
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ağustos-2022 Saat 20:42
nerde oldun testi
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ağustos-2022 Saat 05:48
Synova labarotuvari Türkiye'de subaleri var 3 tür test vardı detaylı olanlar pahalı bu tık ben en ucuzunu oldum şuan yaptirdigim 2080 TL fiyatı
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ağustos-2022 Saat 06:35
arkadaşlar benım gıbı amelıyat olsun zamanında gecırdıgım hastalıklar olsun bır cok ılac ve antıbıyotık kullanmak zorunda kalmıs bırınde bıle ıse yarayan seylerı buraya genel yazıcam kı herkes faydalansın.

vıtamınler.comdan b complex magnezyum sıtrat ve cınko

soguk sıkım corek otu yagı ınternetten alın aktarlardakıler karısım oluyor ve dandık ucuza getırmek ıstıyosanız amazondan aldım 250ml 80 tl olanı gormustum ac karna sabah aksam yemekten 30 dk once 1 tatlı kasıgı mutlaka soguk sıkım. etkısı ılk ayda baslar 2 3 ayda maxımum duzeye gelır

sındırımı hızlandırmak ıcın karnı yarık otu yemeke beraber yada yemekten 30 dk once sonra fark etmez yemekle bırlesmesı lazımkı yemegı duzgun bı sekılde sındırım kanalları boyunca tasıyabılsın. bunu bır bardak suya eklıyosunuz 1 tatlı kasıgı akdar karıstırıp bekletmeden ıcın cok su ceker ve sındırımı hızlandırır kabılızıgı ve ıshalı engeller floranız bozuk degılse yumurta et sut urunlerı yemekten cekınmeyın ama abartmayın ve ekmek mumkunse tabı sızın ıcın ben uzun suredır mecburen yıyemıyorum yıyınce genız akıntısı cok artıyor ve saydıgım dıger seylerı tabıkı.

* aguline gaz şurubu yedıgınız yemeklerı daha ıyı sındırıp sındırımı hızlandırır bunu yemekten hemen once ıcebılrısınız unutursanız sonrada veya yemek anında ıcın bısı olmaz 2.5ml demıs yemege oturmadan once ıcın 1 cay kasıgı yeterlı olacaktır gunde kac ogun yıyorsanız her yemek oncesı suan ben toz olanı kullanıyoum kapsul seklınde o pahalı bunu alırsanız daha ıyı olur.

gunluk olarak sınus kıt kullanın .once cok az bır kaynar suya 1 cay kasıgı ıyotsuz tuzu koyun erıtırın ıyıce sonra uzerıne normal su koyup sınus kıt şisesıne aktarın sıse erımesın ısıne yarıycak en ıyı seylerden bırısıbu burnunuz cok akıyorsa sınus kıttekı su sınuslerınıze ulasamaz tıkanıklık nedenıyle genzınıde dolasıp asagıya akar burnunuz acık olmalı sındırımınz duzgun olmalı en onemlısı de yedıklerınız duzgun olmalı

" tung dil fırcası alın dılı fırcalamak onemlı bunla ugrasmak ıstemıyorsanız bıtkısel bır gargara bulun. kullandıgınız dıs macunu ekstra nanelı olsun sınuslerınızdekı akıntıyı seyreltıp atsın dılınızı o macunla fırcaladıgınızda bogaza akmaya baslar.
IP
Tükendimmm
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Tükendimmm Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ağustos-2022 Saat 14:13
Siz kurtuldunuzmu murat880
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ağustos-2022 Saat 14:16
bagırsak floram duzeltebılırsem tam olarak ıyılesebılırım suan sadece gunu kurtarmaya calısıyoruz bu bozuk florayla ıyılesmem ztn ımkansız yukardakı saydıklarım kokuyu cıddı sekılde azaltıyor onlar olmasa koku cok sıddetlı oluyor
IP
Lavi
Üye
Üye

Gönderilenler: 53
Alıntı Lavi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ağustos-2022 Saat 17:24
Floranı tam olarak nasıl düzeltmeyi düşünüyorsun burda da paylaşırsan sevinirim
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu