Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Midemi , Bağırsak mı ? Geçmeyen Koku nasıl olur .. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
olmazboylesey
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Alıntı olmazboylesey Cevaplabullet Konu: Midemi , Bağırsak mı ? Geçmeyen Koku nasıl olur ..
    Gönderim Zamanı: 06-Eylül-2022 Saat 22:15
Merhabalar arkadaşlar . 3 -4 senedir bu sorunum var ve şu dönemde dahada şiddetlendi .Geçmeyen dışkı kokusu . Ama böyle odayı hatta evi , bindiğin arabayı iğrenç bir derecede kokutacak kadar . İnanılmaz hareketli ve sosyal yaşantısı olan ben artık insanların kokudan kaynaklı iğrendiği biri oldugumun farkındayım . Bir koku nasıl geçmez anlamıyorum o kadar bıktım artık yaşayan ölü bile degilim kendim bile alıyorum artık kokuyu kendimden igrenmeye basladım hayattan sogudum . Belirtilerimi yazacagım aynı sıkıntısı olanlar tecrubeli olanlar lutfen yardımcı olsunlar .

Karnım da sürekli şişlik var ve dışkılama yaparken bi yerden sonra artık tıkanıp cıkmadıgı anlasılıyor . ( yapa bıldıgım de sureklı ıkınmayla ve parmak vs zorlamayla ) Bu sıslıkte gaz su ve dıskı var. Seffaf sumuk rengınde mukus gelıyor artık dıskılama baslamadan once sankı o orayı tıkamıs da onu zorla attıktan sonra bıraz dıskı ve gaz cıkıyor ama gerı kalanı hep vucutta kalıyor . Anüs hep tıkalı gıbı zorlamasan acılmıyor ve bence ora tıkalı oldugu ıcın ıcerden cıkamayan dıskının kokusu yukarı dogru gelıyor ve agızdan cıkıyor .
Hastalık ne olabilir .

Kolonoskobı oldum temiz . Endoskobi oldum temiz . Hp bakteri vardı ilk endoskobide. Tedavi kıtıyle 2.ve 3. endoskobılerde doktorum kurtuldugumu soyledı . Bazı kısıler dıs falan fıstık dıyor ama sorunun mıde bagırsak yanı karın bolgesınden artık saframı karacıger mı bırsey oldugunu anlıyorum . ama endoskobı ve kolonoskobı nasıl tertemız cıkıyor aklım almıyor . aynı dertten muzdarıp olan var mı cozum onerlerı sunabılecek . Yardımcı olursanız sevınırım cunku artık bıktım bu illet en kotu kanserde de betermıs . harbi beterın beteri birşey varsa oda buymuş . ( dip not burun dedıler et varmıs gıttım onuda aldırdım burnumuda yaptırdım oda degıl )
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Eylül-2022 Saat 22:26
Merhaba geçmiş olsun umarım iyileşirsiniz. Karnınızda göbek deliği çevresinde ağrı kıvrandırıcı dolgunluk tokluk hissi kazınma ve guruldayıcı sesler oluyor mu bunların hepsi veya birkaçı oluyorsa yazar mısınız
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
olmazboylesey
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı olmazboylesey Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2022 Saat 00:27
göbek deliginin bir tık altında sürekli şişkinlik var ve bazen o kadar rahatsız edici oluyor gece uyutmuyor . Hatırlattıgınız ıcın cok tesekkur ederım en onemlı noktaydı belkıde ve yazmayı unutmusum . Gurultu seslerı sureklı var aç tok farketmiyor .Bazı oturus pozısyonlarına gore de artıyor . Özellikle sırt üstü yatınca ve normal oturma pozisyonunda koku dahada bir şiddetleniyor .
IP
olmazboylesey
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı olmazboylesey Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2022 Saat 00:39
Boğazda sürekli yapışkan bir sıvı var . İçerden yukarıya dogru dıskı kokulu gaz geldıgı ıcın buraya yapısıyor tahmınımce bu kokuyu daha da sıddetlendırıyor . İlginc gelebilir ama bazen guzel dıskılama ve gaz cıkarma yaptıgım zaman ( guzel dedıgımde de karındaki kalan gaz dıskı yıne gıtmıyor ) bogazımda olan bu yapıskan 10 15 dk gıbı kısa surede olsa gecıyor . Ek olarak kakam sureklı cıvıksı halde katı normal dıskılama artık hıc olmuyor
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 368
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2022 Saat 05:31
Geçmiş olsun, muhtemelen sibo hastalığınız var. İrritabl bağırsak sendromu da olabilir. Sibo da ağız kokusu da oluyormuş daha önce bu sitede paylaşımlar yapmıştık.
IP
olmazboylesey
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı olmazboylesey Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2022 Saat 08:26
Orjinalini yazan: Tospik

Geçmiş olsun, muhtemelen sibo hastalığınız var. İrritabl bağırsak sendromu da olabilir. Sibo da ağız kokusu da oluyormuş daha önce bu sitede paylaşımlar yapmıştık.

irritabl olabilir diye düşünüyorum bende mukustan anladıgım kadar bagırsaklardan ınerek en son makatta toplanıyor ve tıkıyor olabılır . Fakat bu derece ağır koku yapar mı sizce . ( Ornek vermek ıstersem mesela arkadaşlarla oturup alkol aldıgımız bır zaman o kadar daha da ağırlasıyor kı elımı kapatıp hohlasam benım bıle mıdem kalkıyor kokudan karsıdakılerı anlayabılıyorum . )
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2022 Saat 11:19
Orjinalini yazan: olmazboylesey

Boğazda sürekli yapışkan bir sıvı var . İçerden yukarıya dogru dıskı kokulu gaz geldıgı ıcın buraya yapısıyor tahmınımce bu kokuyu daha da sıddetlendırıyor . İlginc gelebilir ama bazen guzel dıskılama ve gaz cıkarma yaptıgım zaman ( guzel dedıgımde de karındaki kalan gaz dıskı yıne gıtmıyor ) bogazımda olan bu yapıskan 10 15 dk gıbı kısa surede olsa gecıyor . Ek olarak kakam sureklı cıvıksı halde katı normal dıskılama artık hıc olmuyor

o balgam, mideden değil, burun kaynaklı yukardan gelir. eğer dediğin gibi olsaydı, endoskopi temiz çıkmazdı, mide asidi yukarı çıktığında boğazdan belli oluyor, reflü vs kaynaklı.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu