Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: Burada Hastaly?ymyzy Ve Belirtilerimizi Yazalym Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ormes
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 93
Alıntı ormes Cevaplabullet Konu: Burada Hastaly?ymyzy Ve Belirtilerimizi Yazalym
    Gönderim Zamanı: 01-Şubat-2013 Saat 12:44
Merhablar arkada?larym abilerim ablalarym. Ben burda hastaly?ymyzy ve belirtilerimizi anlatmamyzy istedim bunu istememin sebebide mesela benim kokumun sebebinin a?yz my midemi yoksa burunmu vs nerden geldi?ini bilmemem dü?ündüm de hani a?yzdan kaynakly kokusu olanlar a?yz tady nasyl akynty rahatsyzlyk duydu?u ?eyler hangi yiyeceklerde daha belirli oluyor bunlary açyklamamyz ve burdan birbirimize tahmin konusunda yardymla?mamyz. Murat Hocam tiplerini yazmy? sa?olasyn fakat benim demek istedi?im ya?anylanlar real hayatta nasyl oldu?u derdimi anlatabilmi?tirim sanyrym ?
Örnek olarak ben ba?lamak isterdim fakat sorunumun nereden kaynaklandy?yny tahmin edemiyorum bu ba?lyk sayesinde tahmin etmem kolayla?yr diye dü?ünüyorum
IP
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 123
Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Şubat-2013 Saat 01:09
merhaba ormes. sykyntilarimizin asil kaynagi, kokunun nereden geldini bulamamamiz. Mideden geldigini bilsek ona gore hareket eder, uygun bi tedavi yolu bulmaya calisiriz. Buradaki uyelerin cogu kokunun kaynagini dahi bulamadilar. Koku tiplerini bulsak bile nasil bi tedavi uygulayacagimiza forum uyeleri mi kara verecek. Insan sagligini ilgilendiren bir durum.
Sonucta herkes senin gibi nerden geldigi belirsiz bi koku ile ugrasiyor.
IP
ormes
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 93
Alıntı ormes Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Şubat-2013 Saat 07:17
do?ru haklysynyz fakat sadece bilenler yazsa en azyndan 2-3 ki?i olabilir onlara göre bizede yardymcy olabilirler mesela arkada?larymyzdan biri bademcik aldyrdy ve geçti yada orta kulak iltihabyndan bir arkada?ymyz vardy onunda sorunu geçti oda yazsa oda yazsa 2 ki?i etmi? olur
IP
nurka
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 68
Alıntı nurka Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Şubat-2013 Saat 13:08
S.a beyler benim gitmedi?im doktor sadece gastroloji kaldy cuma günü gidicem in?allah sorunum içerdendir de tedavi olur yenerim ?u laneti...benim et,süt peynir yiyince ve acy yiyince koku tavan yapyyor ama bunlary yemem lazym protein hepsi kesice?imi zannetmiyorum.Gastrolojide de?ilse ne yapycam bilmiyorum hayattan byktym bu genç ya?ymda :S
IP
aigina
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Alıntı aigina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Şubat-2013 Saat 08:42
merhaba benim de yakla?yk 7 yyldyr a?yz kokusu problemim var bademciklerim de cepler varmy? ancak anlattyklary gibi üzerinde beyaz lekeler göremiorum ancak tedavi olmak istiyorum hepiniz biliosunuz çok zor bir durum utanyorum n son çare bademciklerimi aldyrmaya karar verdm i?e yarar my bilmiorum
IP
nurka
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 68
Alıntı nurka Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Şubat-2013 Saat 12:46
ormes karde?im özel mesajyna cevap veremiyorum msj yollama limiti doldu falan diyor yollanmyyor k.bakma
IP
furkan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
Alıntı furkan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Şubat-2013 Saat 07:23
Merhaba. Aynen katylyyorum sana bende yyllardyr u?ra?yyorum bu sorunla kilometrelerce uzak diyarlara bile gittim çözüm bulurum diye ne ara?tyrmalar yaptym ama bu site gerçekten aydynlatycy bu konuda üye olmaktan memnunum belki aydynlatycy olurum diye bende ba?ymdan geçeni özetleyim bendeki asyl belirgin rahatsyzlyk a?zymyn içinde acy bir tat olmasy bazen kendime bile kokuyordu insanyn psikolojisini öyle bozuyorki bu durum bi insan su içerken yemek yerken hatta uyurken a?zynda tatlandyrycy sakyz olurmu bende oldu i?te uzun süre hemde sonra tavsiye ile hacettepe hastanesinde periodontoloji bölmünde bi doktora gittim geçmedi gastroenteroloji bölümüne gittim helikobakter pylori dediler 15 gün antibiyotik kullandym sonra endoskopi yaptylar miden temiz dediler ?imdi geçip geçmedi?ini bilmiyorum psikolojim hala bozuk gidipte birinin burnunamy hohlayym bilmiyorum ama burada ya?ananlary okuyunca kbb uzmanyna mutlaka görünücem bu arada ?imdi ?u blek yalama olayyny yaptym öyle kötü bi koku almadym allahym nolur geçmi? olsun
IP
bebekgibikyz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
Alıntı bebekgibikyz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Şubat-2013 Saat 14:10
öncelykle herkese merhaba dyslerynyzden koku gelmyyorsa.en buyuk kaynak MYDE dyr. cunku helycobakteryplory dedy?ymyz mykropdan kokuyor...antybyyotykk veryldy?nde yse sahsen bana veryldy.gecmedy. ama en buyuk olay mydeden baslyyor.byde refludur. bu gec yasymyzda curuduk ya:D
IP
wolfscream
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 23
Alıntı wolfscream Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-2019 Saat 16:00
Oncelikle herkese iyi günler diliyorum. Sadece kendim için değil herkes için bir çözüm yolu olmasa bile en azından hayatta iletişim kurmak amacıyla hayata bir kere gelmiş biz birbirimizle tanışsak? Aynı şehirde olan arkadaşlarımız (özellikle karşı cinsler) bu sorunu el ele verip beraber çözmeye çalışsa ve hayat bu bilinmez, hayat boyu beraber çözmeye de çalışabilirler. Ben Izmir’de yaşıyorum. Ve 23 yaşında bir beyim.Lütfen konuya nerede yaşıyorsanız orayı yazın ve iletişime geçin. Hep böyle gidecek değil. belki halitosis mağduru 2 insan birbirinin hayatını değiştirebilir..
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Gönderilenler: 45
Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2021 Saat 20:29
Merhaba arkadaşlar nasılsınız... Bu durum sosyal çevre ve aile ilişkilerini de etkiliyor malum
Bu durumla nasıl başa çıkıyorsunuz neler yapıyorsunuz hayattan kopuk my yoksa içinde mi yaşıyorsunuz ☺️
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Gönderilenler: 45
Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Temmuz-2021 Saat 08:39
Mesajım neden bu başlığa taşınmış çok ilginç..
Neyse cevap veren de yok zaten. Herkese sifalar diliyorum..
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu