Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Kullanıcı adı değişikliği yapılmıştır

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Bunları biliyor muydunuz?
Forum Tanımlaması: Anahtar bilgiler (doktorlar konu başlatabilir)
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=1476
Tarih: 19-Mayıs-2024 Saat 02:23
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kullanıcı adı değişikliği yapılmıştır
Mesajı Yazan: aydinmur
Konu: Kullanıcı adı değişikliği yapılmıştır
Mesaj Tarihi: 09-Temmuz-2014 Saat 07:21
Özlem kullanıcı adı, kader olarak değiştirilmiştir.

Daha önce
Adanalı -> Serdar
Telfast -> Josephine

olarak değiştirilmişti.

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Misafir
Mesaj Tarihi: 06-Mayıs-2015 Saat 15:54
hocam bnm kullanici adimi degisirseniz sevinrim hem adim yaziyor hem memleketim...ifsa olmayim diye istediginiz bi nick alabilirsiniz yeterki bu gitsin

Mesaj Tarihi: 07-Mayıs-2015 Saat 08:52
1- Sizin kullanıcı adınız sizin bilmediğiniz bir kelime şeklinde değiştirilirse siz kendi hesabınıza nasıl gireceksiniz?

2- Buna benzer bir konu forumda değil bireysel yazışmalar ile iletilse daha isabetli olur.
-M

Mesajı Yazan: ahmetmehmet1
Mesaj Tarihi: 16-Mayıs-2015 Saat 14:51
Su mesaj onayı kalksa ve forum tipide degisse daha iyi olur.Vbulletine geçiş olsa daha aktif olur bence yada başka forum türüne daha çok kullanıcı gelir bulamayan çok var forumu.

Mesajı Yazan: Mehmet
Mesaj Tarihi: 16-Mayıs-2015 Saat 19:31
Ahmetmehmet haklı. Özellikle bu mesaj onayı forumu aşırı yavaşlatıyor insanlarda şevk bırakmıyor. Zamanında edepsiz içerikli linkler paylaşıldığını biliyorum ama bu şekilde de olmuyor. Murat Hocam bu konuda yardımcı olur musunuz?

Mesaj Tarihi: 16-Mayıs-2015 Saat 21:17
Uygunsuz mesajlar geliyor ve siliyorum. Böyle yapmaya devam etmek daha iyi olur. O

nay gecikmesine engel olmak için feysbuk grubu teklif edilmişti. Halitorium ismi ile kurmuştum ama pek rağbet görmedi sanırım?
-M

Mesajı Yazan: ismimnefarkeder
Mesaj Tarihi: 16-Mayıs-2015 Saat 22:47
evet hocam görmedi maalesef...

Mesajı Yazan: ncort
Mesaj Tarihi: 16-Mayıs-2015 Saat 23:07
Evet forumu asiri yavaslatiyor ve cok sıkıcı. Uygunsuz mesajlar icin farkli yontemler olabilir. Ornegin moderator koyabilirsiniz siteye. Flood engeli olabilir vs..

Mesaj Tarihi: 16-Mayıs-2015 Saat 23:29
hocam simdi soyle bisey var ;

eger onayi kaldirirsaniz daha iyi olur forum daha cabuk ilerler akici olur simdi 2-3 gun bekliyoruz resmen... zaten onay verirkende kontrol ediyorsunuz uygunsuz msjlari o zmanda sileblirsiniz

yada modrator yapabilirsiniz siteyee admini sizsiniz moderatorda baskasi olur uygunsuz msjlari sileblir

bu arada hala israrciyim kullanici adimin degismesini istiyorum nedeni ifsa olmamak icin

Mesajı Yazan: Aleho
Mesaj Tarihi: 17-Mayıs-2015 Saat 08:45
Hocam buna süper bi çözüm var ben donanımhaberde profilim var orda isterseniz konu açıyım isterseniz beni arkadaş olarak ekleyin topluca özel konuşma yapalım isteyen eklesin beni veya pm atsın

Mesaj Tarihi: 17-Mayıs-2015 Saat 20:44
Onay sıkıcı ama gerekli. Aksi halde yanlış bilgiler ortalığı istila eder, dalga geçen yazılar yazılır. Açıkçası o kadar çaresiz bıkmış durumdayız ki her yazılanı hemen yapacak durumdayız. Biri zararlı, ölümcül bir şey bile önerse araştırmadan yapabiliriz. O yüzden onay süreci önemli ve gerekli. Birkaç admin olsa iyi olur ama sağlık konusunda uzman kişileri nerden bulacağız?

Gurkan, profil ayarlar kısmından gerçek adını silebilirsin. Merak etme siteye üye olmayanlar profili göremez zaten. Ya da ben öyle biliyorun.

Mesaj Tarihi: 01-Eylül-2016 Saat 13:49
Ulan_1 isimli kullanıcı ismini değiştirip Venüs olarak üyeliğine devam etmektedir.
-M

Mesajı Yazan: bazenhissediyor
Mesaj Tarihi: 15-Kasım-2016 Saat 15:26
hocam tüm yorumları okudum bi öneri süren arkadaş olmuş moderatörlük hakkında , bence sitenin ve bu işin sahibi olarak tek yetkili kişi sizsiniz moderatörlük yalnızca sizde kalmalı siz zaten çok iyi yönetiyorsunuz başka kişilerin insiyatifine kalmasın attığımız yorumlar , sizin yapmanız en doğrusu ve uygun olanıdır bence teşekkürler

Mesajı Yazan: Dunyadanbiri
Mesaj Tarihi: 04-Ekim-2023 Saat 13:13
Murat hocam dil ve dış temizliği videolarınızı izledim çok faydalı, peki diş ipini nasıl kullanacağız onu tam anlayamadım yardımcı olabilir misiniz

Mesaj Tarihi: 06-Ekim-2023 Saat 21:29
Diş ipişnin ağız kokusu tedavisinde hükmü zayıftır. Keman yayı hareketi yapmadan kullanmanız gerekir. Ağız kokusuna faydalı olabilir.

Mesaj Tarihi: 09-Ekim-2023 Saat 15:44
O hareketi yapmadan nasıl kullniyim ipi diş arama geçirip sonra direkt çıkararak mi hocam

Mesaj Tarihi: 09-Ekim-2023 Saat 15:45
@aydinmur

Mesaj Tarihi: 09-Ekim-2023 Saat 20:00
Diş ipine çok takılmayın. Ağız kokusu tedavisinde diş ipi kullanmak zannetiğiniz kadar baskın rolü olan bir şey değildir. Burda biraz açıklama bulacaksınız:

https://www.drmurataydin.com/dis-nasil-fircalanir.html - https://www.drmurataydin.com/dis-nasil-fircalanir.html

Mesaj Tarihi: 10-Ekim-2023 Saat 08:58
Hocam bir dişim aşırı ayrık arasına birsey giriyo cikmiyo o sebeple sormustum

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat