Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Ağiz ve burun kurulugu

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Bir soru sormak istiyorum
Forum Tanımlaması: Merak ettiğiniz bir konuyu burada sorunuz
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=2914
Tarih: 20-Nisan-2024 Saat 13:38
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: Ağiz ve burun kurulugu
Mesajı Yazan: Selen123
Konu: Ağiz ve burun kurulugu
Mesaj Tarihi: 08-Temmuz-2021 Saat 19:37
Bunu yasayanlar varmi tavsiyesi olanlar yada

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Melina
Mesaj Tarihi: 08-Temmuz-2021 Saat 21:04
Merhaba Selen bende de çok fazla var bende burunda kemik eğriliği ve et büyümesi var çoğu zaman tıkanık tıkanık olduğunda özellikle burun ve ağız kuruluğu ileri boyutta oluyo bazen katlanamiyorum o kadr yani hatta ağzımın içi yaniyomus gibi oluyo

Mesaj Tarihi: 09-Temmuz-2021 Saat 16:42
Gecmis olsun Melina bunn icn çözumlerin yada sana iyi gelen biseyler varmi

Mesaj Tarihi: 09-Temmuz-2021 Saat 20:15
Çok teşekkür ederim yok malesef ne yapsam da ağız ve burnundaki kuruluk gecmiyo yapış yapış sürekli burun ameliyati olucam belki doğru nefes alamadigim içindir bilemiyorum benim dudak kenarlarında yanmada oluyo

Mesaj Tarihi: 10-Temmuz-2021 Saat 17:36
Sonuclarini buraya yazarsan sevinirm

Mesaj Tarihi: 10-Temmuz-2021 Saat 19:30
Tabiki yazarim

Mesajı Yazan: Ggggg
Mesaj Tarihi: 02-Eylül-2021 Saat 20:02
Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 3,5-4 yıldır bu sorunu yaşıyorum ilk başlarda hafifti ama artık diş fırçalamama rağmen 10 dk sonra koku yine geliyor. Doktora gittim B12 den kaynaklanacağını söyledi iğne kullandım ama sonuç değişmedi. Dahiliyeye kulak burun boğaza gittim ancak hiç bişey bulunamadı. Benim sorum şu olacak ben şunu da farkettim yemek yediğim zamanlar benim burnum akıyor sürekli her yemek yiyişimde içerisinde acı olmasa bile burnum akıyor acaba neden olabilir böyle bi durumla karşılaşan var mı?

Mesajı Yazan: ahmetmehmet1
Mesaj Tarihi: 07-Eylül-2021 Saat 00:30
Orjinalini yazan: Ggggg

Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 3,5-4 yıldır bu sorunu yaşıyorum ilk başlarda hafifti ama artık diş fırçalamama rağmen 10 dk sonra koku yine geliyor. Doktora gittim B12 den kaynaklanacağını söyledi iğne kullandım ama sonuç değişmedi. Dahiliyeye kulak burun boğaza gittim ancak hiç bişey bulunamadı. Benim sorum şu olacak ben şunu da farkettim yemek yediğim zamanlar benim burnum akıyor sürekli her yemek yiyişimde içerisinde acı olmasa bile burnum akıyor acaba neden olabilir böyle bi durumla karşılaşan var mı?

kbb tekrar git.

Mesajı Yazan: aydinmur
Mesaj Tarihi: 07-Eylül-2021 Saat 20:09

Benim sorum şu olacak ben şunu da farkettim yemek yediğim zamanlar benim burnum akıyor sürekli her yemek yiyişimde içerisinde acı olmasa bile burnum akıyor acaba neden olabilir böyle bi durumla karşılaşan var mı?

Bir nöroloji doktoruna gidiniz Bogorad sendromu bakımından muayene etmesini isteyiniz

Mesajı Yazan: Ggggg
Mesaj Tarihi: 07-Eylül-2021 Saat 21:58
Teşekkür ederim hocam daha önce hiç duymamıştım bu söylediğiniz sendromun koku ile bi ilgisi olabilir mi acaba

Mesajı Yazan: aydinmur
Mesaj Tarihi: 08-Eylül-2021 Saat 19:44

Teşekkür ederim hocam daha önce hiç duymamıştım bu söylediğiniz sendromun koku ile bi ilgisi olabilir mi acaba

Bilmiyorum. Zannetmiyorum

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat