Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Asıl Olumsuz olay

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları
Forum Adı: Söyleyeceklerim var
Forum Tanımlaması: Bize ağız sağlığınız hakkında yaşadıklarınızı anlatın
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=3025
Tarih: 08-Eylül-2024 Saat 05:17
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: Asıl Olumsuz olay
Mesajı Yazan: ali1111
Konu: Asıl Olumsuz olay
Mesaj Tarihi: 16-Mart-2022 Saat 17:03
Kötü nefes kokusuna sahip olmaktan daha kötü olan asıl şey bu kokunun sebebini neyden kaynaklandığını bilememek.. Onlarca ihtimal arasından yüzlerce tedavi yöntemi deneyip başarısız kalmak asıl koyan.Yaşanılması mümkünken yaşanamayan mutluluklar asıl can sıkan.Neden 30 kişilik bir sınıfta sadece bende vardı mesela neden böyle oldu niye geçmiyor nasıl sinsi bir hastalık hayatta o kadar stres varken bir de bu ekleniyor sıkıntılar 3-4 katı büyüyor adeta

Tek dileğim umarım hepimiz bu sıkıntıyı yeneriz

Cevaplar:
Mesajı Yazan: ahmetmehmet1
Mesaj Tarihi: 16-Mart-2022 Saat 20:48
geniz akıntısı, burun tıkanıklığı filan var mı.

yüzlerce tedavi yöntemi değil de, adım adım git. önce diş çürüğü filan, sonra bademcik taşı kontrolü gibi sonra mide de bakteri var mı diye yapa yapa gideceksin.

Mesaj Tarihi: 16-Mart-2022 Saat 20:58
Ahmet abim adım adım gitsem de fayda etmiyor artık çok yoruldum beni bitiriyor resmen bu hastalık mesela sen 2014 den beri üyesin 8 sene olmuş hala buradasın geçmemiş öyle bi sinsi hastalık bu allahım neydi günahım artık çok yoruldum kaldıramıyorum bu yükü

Mesaj Tarihi: 16-Mart-2022 Saat 20:59
İnsanların tepkileri aklıma geliyor benden uzaklaşmaları konuşmak istememeleri çünkü belirtilerim çok ağır bulunduğum ortamı bile dakikalar içinde koku sarıyor bademcik ameliyatı olalı 1 sene oldu ki geniz akkntısının böyle aşırı bi koku yapacağını sanmıyorum

Mesaj Tarihi: 16-Mart-2022 Saat 21:01
Kız arkadaşımla olan ilişkim bile bozuldu dışarıda doğru düzgün oturamıyorum bi kafede çünkü arka masadakler bile rahatsız oluyor yerini değiştiriyor benim günahım neydi böyle bir şeyle karşılaştım 18 yaşımda çok kötüyüm

Mesaj Tarihi: 16-Mart-2022 Saat 21:02
Yemek de yesem geçmiyor dişimi fırçalasam da gargara da yapsam postnazal temizlik de yapsam geçmiyor

Mesajı Yazan: Melina
Mesaj Tarihi: 16-Mart-2022 Saat 21:03
Kokunun kaynağının geniz akintisi olduğunu bende düşünmüyorum kokunun benfe kendiliğinden geçtiği dönemler olmuştu o birkaç günlük sürede geniz akıntısı duruyordu ama koku sifirdi bu dert gerçekten çok yorucu ama sabretmekten ve tedavi aramaktan başka sansimizda yok Allah yardımcımız olsun ramazan ayı ne kadar mübarek bir ay inananlar için ama ben şuan o kadar korkuyorum ki iş yerimde ramazan ayında kokuyu nasıl gizlicem birşey yiyip içmeden kara kara dusunuyorum

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat