Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

İyileşmedim ama iyileşiyorum

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları
Forum Adı: Söyleyeceklerim var
Forum Tanımlaması: Bize ağız sağlığınız hakkında yaşadıklarınızı anlatın
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=3243
Tarih: 23-Ekim-2024 Saat 02:38
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: İyileşmedim ama iyileşiyorum
Mesajı Yazan: Semiha
Konu: İyileşmedim ama iyileşiyorum
Mesaj Tarihi: 05-Haziran-2024 Saat 12:00
Arkadaşlar uzun uzun yazmadan özet geçeyim.
Bende gastrit başlangıcı ve h. Pilori vardı
Ayrıca dil üstünde paz gaz şişkinlik ve acıktığımda ağzımda oluşan acı tat.

Doktor doktor gezip sonuca ulaşmayan birisi olarak kendi kendimizin doktoru olmamız gerektiğini anladım ve uzun uzun araştırdım. Kullandığım ürünleri sizlerle paylaşmak isterim çünkü ağzımda oluşan kokunun %90 ı artık yok ve ben 10 yıldan fazladır koku problemini yaşıyorum

Hergün bu sayfaya girip acaba birileri iyileşti mi bir tavsiyesi olur mu diye merakla yazılanları okurdum.
Sizlere de belki faydam dokunur diye paylaşmak istiyorum

1) instagramda gördüğüm aldığım ikili detoks set

2) içilebilir kil ve kurkumin ve gümüş suyu
Bu ikisi maalesef epey pahalı

3) hergün keten tohumu yağı
           Çörek otu yağı
          Kabakçekirdeği yağı
Kabakçekirdeğini içerken 1 çay kaşığı dağ kekiği de tutuyordum. Bu parazitlerden temizliyor bizi

4) her gün aç karna 3 adet defne tohumu 3 adet karanfili ağzımda 3 - 5 dakika çiğniyorum ve sonra tutuyordum

5) akşam 1 çay kaşığı akgünlük sakızı çiğniyorum ve 1 adet kara halile tutuyordum
6) günlük magnezyum d3 k2 ve b12 alıyorum

7) akşam yemekten sonra 1 bardak EV YAPIMI sirkeli su içiyordum
Unuttuğum bişey olursa eklerim.
Sorusu olan soradabilir

Cevaplar:
Mesajı Yazan: xauke7
Mesaj Tarihi: 06-Haziran-2024 Saat 10:35
bilgiler güzel fakat yazdıklarınız sanki çözüm değil fakat kokuyu bastırmaya yönelik gibi daha çok 2 4 5 6 7 de yazdığınızı daha önceden deneyen çok fazla arkadaşımız var forumda diye hatırlıyorum fakat 3. maddeki yağların vücuda katkısı ağız kokusuna engel olma yada iyileştirme gibi özellikleri varmı bilmiyorum kişisel olarak sadece kekik yağı denedim çok iyi diye tavsiyeler almıştım fakat bende 0 etki yarattı o yüzden emin değilim bu söylediklerinizi ne kadar süredir yapıyorsunuz ve bırakınca bi anda koku geliyormu bunu test ettinizmi mesela oda çok önemli çünkü koku geri geliyorsa düzelmeyen bir şey var demektir zamanlar güncellerseniz çok seviniriz biraz negatif yaklaşmış olabilirim lütfen yanlış anlaşılmasın iyi günler

Mesajı Yazan: Tospik
Mesaj Tarihi: 06-Haziran-2024 Saat 12:23
Arkadaşlar size bombastik bir haberim var, kokum epey azalmıştı ama bazen iğrenç bir koku ve acımsı tat gelmeye devam ediyordu.

Diş ipi de kullanıyordum fakat geçende diş ipim bitmişti onun yerine evdeki makaralardan birinden ip koparıp onu diş ipi olarak kullandım.

Azı dişlerimden ikisinin arasına sokunca küçücük bir yemek artığı çıktı ve resmen ceset kokuyordu, ağzımda sanki 15 günlük zebra cesedi vardı.

Bakın normal diş ipleri plastik ve üzeri mumlu olduğu için nispeten diş etlerini kanatmasın diye kalın olduğu için makara ipi gibi ince iplerin girdiği boşluklara giremiyor ve kokuyu tam yansıtmıyor.

Makara ipiyle tek tek tüm dişlerimin arasını temizledim, bazılarından yyine yemek artığı çıktı ama azı dişlerimin arasından çıkan gibi iğrenç kokmuyordu.

İnanın ağzımdaki tüm acılık, dilimdeki acı tat geçti. Meğer farkında olmadan yemek artıkları çürüdükçe ağzımızı dilimizi zehirliyormuş, siz de bu yöntemi deneyin, tek tek makara ipiyle Murat hocanın dediği gibi kesinlikle keman hareketi yapmadan yani dil etine ileri geri hareketle kesik atıp kanatacak şekilde davranmadan diş aralarını temizlemeye çalışın.

Makara ipinde kanama oluyor ne kadar dikkat etseniz de.

Bazı dişlerin arasına fırça kesinlikle girmiyor. Diş ipi şart ama diş ipi de girmeyen yerler var, bunları özellikle tek tek deneyerek bulmanız gerek.

Mesaj Tarihi: 06-Haziran-2024 Saat 13:50
Şöyle anlatayım 1.sırada yer alan ürün detoks seti. Bağırsakları temizleyen ve özellikle CANDİDA ya yönelik bir ürün. Her gün düzenli olarak bağırsaklar temizleniyor bu sayede. İçeri tamamen bitkisel bir ürün yalnız bir tık pahalı. Aslında kil de benzer işlevi gören bir özelliği var ben her ikisini kullanarak arınma ya çalışıyorum. Bir de bu ürünlerin tedavi edici özelliği olduğunu düşünüyorum. Öyle de yazıyor zaten işlevi içinde.

Yağlarını üçünü de araştırdım ağız kokuları için iyi gelen yağlar. Bunları keşfim onlarca uzmanı dinlemem sonunda oldu tabi.

Ben 3 ayı bitirdim bu ürünleri kullanalı. Yakında sıvı probiyotiğe başlayacağım.

Açıkçası tamamen kurtuldum demiyorum zaten. Şu an iyileşmeye başladığımı hissediyorum. Bir de bitkisel ürünlerle tedavi uzun bir süreçte etkisini gösteriyor hepimiz biliyoruz.

Ben doktorlardan maalesef ümidi kestim. Bu yüzden kendimce çözüm yolları arıyorum şu an bu gidişattan memnunum.

Henüz ürünleri kesip ara vermedim. Bundan da bir taraftan korkuyorum zaten. Bu tedavi şekline devam edeceğim bir süre daha

Mesajı Yazan: Narkoz2000
Mesaj Tarihi: 07-Haziran-2024 Saat 05:55
Semiha
1.detoks seti dediğiniz nedir? Birde yazmış olduğunuz ürünleri nasıl kullandığınızı ayrıntılı yazabilirmisin.

Mesaj Tarihi: 07-Haziran-2024 Saat 16:31
Detoks seti açıkçası reklam olabileceğini düşündüğüm için yazmadım. Yazmamın bir sakıncası yoksa yazadabilirim. Detoks seti iki ayrı kavanozda tamamen bitkilerin özünden oluşan toz bir set. Sabah akşam su ile karıştırılır içiliyor. Bu set özellikle CANDİDA gastrit ülser gibi mide bağırsak problemlerini iyileştirmeye yönelik bir set.

Kil de yine aynı şekilde sabah akşam aç karna 2 yemek kaşığı içiyorum

Sürekli olmasa da ara ara gümüş suyu içiyorum bu da aç karna 1küçük fincan kadar

Günde 1 kez 1 yemek kaşığı hindistan cevizi in içine 1 damla karanfil yağı yada kekik yağı dönüşümlü içiyorum yine aç karna

Aç karna çörek otu yağı kabak çekirdeği yağı ve keten tohumu yağı 1er tatlı kaşığı içiyorum

Gün içinde aç karna 3 tane defne tohumu ve 3 tane karanfili ağzımda bikaçdakika çiğniyorum ve yutuyorum.

Akşam uyumadan önce 1 çay kaşığı akgünlük sakızını yutuyorum

Bunun dışında da CANDİDA nın vitamin eksikliğine yol açacağını okumuştum. Magnezyum d vitamini ve çinko takviyesi alıyorum

Mesaj Tarihi: 07-Haziran-2024 Saat 16:32
Bir de b12 kullanıyorum

Mesajı Yazan: Gececekinsl2
Mesaj Tarihi: 13-Haziran-2024 Saat 13:49
Slm arkadaslar Bilgisayarlı Tomografi olan oldumu icimizde ..??

Benin simdi ayin 25 inde Bilgisayarlı Tomografisi var bakilcak yerler söyle kagitta yazani yaziyorum gögüs kafesi bogaz burun yan boslugu kafatasi ve solunum yollari sistemi .. bunlari yapan oldumu aramizda iyi Günter

Mesaj Tarihi: 20-Haziran-2024 Saat 09:35
Tospik senin durumun noldu. En son misina ipiyle dişini temizlediği söylemiştin. Rahatlama olmuştu hala aynı mı

Mesaj Tarihi: 21-Haziran-2024 Saat 03:52
Orjinalini yazan: Semiha

Tospik senin durumun noldu. En son misina ipiyle dişini temizlediği söylemiştin. Rahatlama olmuştu hala aynı mı

Evet Semiha hanım, aynı. Tek tek diş aralarımı makara ipiyle temizliyorum, hemen hemen her diş arasından yemek artığı çıkıyor, birisinde kaplama olan 2 azı dişimin arasından çıkan artıklar çok pis kokuyor ve kokuyu onlar yapıyormuş meğer.

Şimdi benim durumumda olanlar 40 tane diş hekimi de gezse onlar bu duruma çare bulamaz çünkü ne bilsinler kokuyu orası yapıyor. Kendi kendimizin doktoru olacağız.

O iki diş arasında kalan yemek artıklarının ürettiği asit, mikroplar, koku dil sırtına da yayılıyor, ordan bademcikteki boşluklara da yemek borusuna ve mideye de.

Sonra da diyoruz ki vay efendim bademcik taşı koku yapıyor. Yav asıl kokuyu yapan şey dişlerin arasında kalanlar, onlar bademcik taşına da ulaşıp orayı da kokutuyor.

Mesaj Tarihi: 26-Haziran-2024 Saat 15:33
Slm arkadaslar sonuclarimi aldim suan kafa bogaz gögüs ich du..
Sinus ve baska seyler cikti galiba bunlar gidince iylesmis olucam ..
Baya biseyler yaziyor doktora gotcem 2 gün sonra acik sorun sanki Burda gögüs bögesinde 3 4 hat yaziyor solunum yolunda ve Sinus varnis bakalim ne olcak grsz

Mesaj Tarihi: 27-Haziran-2024 Saat 09:19
Slm arkadaslar bilgisayar tomografime terrarium baktim ..
Entsandt seyler yaziyor bogaz kafa ve gögüs sonuclari

Bogazda hersey yolunda hic sorun yok normal yaziyor ..

Thorax bölgesinde yazanlar ilginc lymphknoten cok sayida var yaziyor physiologische thymurest mediastinum verabredet anlamadigim sekilde biseyler yaziyor ..

Kafa ve burun soluk yollarinda da biseyler yaziyor ..
Büyük Sinus var sol tarafda Sinus maxillaris polyp ..

Sag tarafda Sinus maxillaris kücük Polypen Sag tarafdaki Sinus gecici ..

Cok az sayida bisey daha var ..

Ve bir sey daha var osteom 6x4 mm sol Sinus frontal bunun syptonlari bizde olan özellikle koku buna bak tospik

Mesaj Tarihi: 27-Haziran-2024 Saat 19:10
Orjinalini yazan: Gececekinsl2

Slm arkadaslar bilgisayar tomografime terrarium baktim ..
Entsandt seyler yaziyor bogaz kafa ve gögüs sonuclari

Bogazda hersey yolunda hic sorun yok normal yaziyor ..

Thorax bölgesinde yazanlar ilginc lymphknoten cok sayida var yaziyor physiologische thymurest mediastinum verabredet anlamadigim sekilde biseyler yaziyor ..

Kafa ve burun soluk yollarinda da biseyler yaziyor ..
Büyük Sinus var sol tarafda Sinus maxillaris polyp ..

Sag tarafda Sinus maxillaris kücük Polypen Sag tarafdaki Sinus gecici ..

Cok az sayida bisey daha var ..

Ve bir sey daha var osteom 6x4 mm sol Sinus frontal bunun syptonlari bizde olan özellikle koku buna bak tospik

Doktora ne zaman gösteteceksin bunları?

Mesaj Tarihi: 27-Haziran-2024 Saat 20:19
Yarin acik yarin gidecem ama bu iyi huylu timör koku yapior iste

Bösartige Tumoren der Nasennebenhöhlen sind selten und können durch verschiedene Symptome auffällig werden: Betroffen leiden mitunter an häufigem Nasenbluten oder einer einseitig behinderten Nasenatmung, haben Schmerzen über dem Mittelgesicht, einen übelriechenden Ausfluss aus der Nase oder bemerken eine ...

Paranazal sinüslerin kötü huylu tümörleri nadirdir ve çeşitli semptomlar nedeniyle fark edilebilir: Etkilenenler bazen sık sık burun kanaması veya bir tarafta burun tıkanıklığından yakınır, orta yüzde ağrı, burundan kötü kokulu bir akıntı veya burun tıkanıklığı şikayeti yaşarlar. . Kötü koku yapior yaziyor

Endoskopie cikartiliyormus

Mesaj Tarihi: 28-Haziran-2024 Saat 12:14
Slm arkadaslar son tahlillerimide aldim

Kan ve gida alerjisi sonuclarim gida bisey cikmadi cok sükür ..

Kan tahlilimde iki sey cok cikti bir tik cok cikmis monozyten ve c- reaktives protein crp ..

Kanda CRP (C-reaktif protein) Artışı Ne Anlama Gelir? Sağlıklı kişilerde plazma CRP değeri çok düşüktür. CRP değerinin yükselmesi vücutta enflamasyon veya enfeksiyon olduğuna, inme veya kalp krizi riskine, yakın zamanda geçirilmiş bir kalp krizine, doku ölümüne veya tümör olabileceğine işaret eder

Monozyten.

Monosit yüksekliği yaşandığında vücudun virüse karşı mücadele ettiği görülür. Aynı zamanda vücutta beyaz kan hücrelerinin fazla olması kan bozuklukları, kanser, lupus gibi otoimmün hastalıklar, ilaç kullanımı ve daha fazlasına bağlı olarak ortaya çıkar

Pazartesi randevum var doktorda ..

Bir enfeksion hala var .. o yüzden koku var iste

Mesaj Tarihi: 28-Haziran-2024 Saat 12:22
burnumda tümör var iyi huylu koku ve akinti yapan internette öyle yaziyorbu tümörü fark etmiyormus cogu insan bunun amaleyatida varmis hadi oldum sayalim buda Gitti.. ..

Bide thorax gögüs var ..
Ordada enfeksion var diyorlar lenfler sismis
Enfeksion varmis felan

Arastirmalarima Göre mediastinum gögüs bölgesi cigerlerin arasindaki bölge orda sorun varmis pazartesi görecegiz ne olcak hayirlisi bakalim

Sanki bundan sonra bitecek :))

Mesaj Tarihi: 28-Haziran-2024 Saat 12:29
Herseyi yaptirdim bi tek emar kaldi oda Karin bölgesindeki organlar icin 17 agustosda randevum var ..

Bu son gittigim bilgisayar tomografisi birseyler buldu enfeksion ve burun ve gögüs bölgesinde Eger bu hatalar gecer ve ben iylesmis olmassam bende bisey bilmiyorum Artik ..

Mesaj Tarihi: 28-Haziran-2024 Saat 18:39
Daha 2 gün önce tam kan tahlili yaptırdım, Crp 16 çıktı, normalde sıfır çık ası lazım. Otoimmün hastalıklarda da yüksek çıkıyor. Haşimato, Ceilac (çölyak), ibs (irritabl bağırsak sendromu), geçirgen bağırsak sendromu gibi kronik hastalıklarda da crp yüksek çıkıyor.

Mesaj Tarihi: 28-Haziran-2024 Saat 19:20
He öylemi olsun ya doktor kadin ne diycek cok merak ediyor Sen hic Bilgisayar tomografisi yaptirdinmi veya yapan oldumu grupda

Mesaj Tarihi: 28-Haziran-2024 Saat 22:33
Bende crp enfeksion verileri bölümünde yazinda
2.73 normalde.0.0 0.50 arasi olacakmis ayni seydenmi bahsediOruz

Mesaj Tarihi: 29-Haziran-2024 Saat 13:21

Bende crp enfeksion verileri bölümünde yazinda
2.73 normalde.0.0 0.50 arasi olacakmis ayni seydenmi bahsediOruz

Evet aynı şey. Savaşçı hücrelerin akyuvarlar şu anda savaş halinde, savaşırken de işte o crp denen proteini üretiliyor vücutta.

Ya iltihap var sende ya da otoimmün bi hastalık, vücutun kendi organlarını düşman zannedip ona saldırıyor.

Bende bağırsak hastalığı ve romatizmal bi hastalık var, onun için crp yüksek çıkıyor.

Mesaj Tarihi: 29-Haziran-2024 Saat 18:20
Tospik Cicero bölümünde biseyler vermis ve gögüs kafesinde cigerlerin arasinda öyle bisey yaziyor kagitta
Lenfler sismis felan bide cok ilginc bisey daha yaziyor zungengrundada bisey varmis zungengrund dil zemini bilmiyorum.

Bakalim ne olcak benim tahminim ..

Gögüsdeki sorun ztn hepimizdeki sorun o galiba cünkü koku agizdan gelmiyor arkadaslar icten geliyor Kim ne derse desin ..
Sen bilgisayar Topographiesi Oldunmu gögüsten

Mesaj Tarihi: 29-Haziran-2024 Saat 18:26
Koku icten geldigi icin hHerkes mideden oldugunu düsünüyor ztn .

Konkurrenz midede degil yedigimizdede degil gögüs kafesinde intahap var cigerlerin arasinda olan bölüm Mediastinum mu ne ismi tam orda benim bulgulardada orda enfeksion oldugu yaziyor pazartesi 17de randevum var bakalim ne diycek Doktor kadin

Mesajı Yazan: filozof00
Mesaj Tarihi: 30-Haziran-2024 Saat 23:29
EvEt katılıyorum, lütfen geri dönüş sağlayın doktor kontrolü sonrası merakla bekliyorum

Mesaj Tarihi: 01-Temmuz-2024 Saat 18:34
Slm arkadaslar 40 dk konustum kadn doktorla .. Doktor yazisiyla yazanlari almanca anlatti .. herseyi anladim
Almanca ana dil gibi bende yanlis bisey anlamadim.

Diyecegim su kadin sadece ev Doktoru oldugu icin beni profösör Doktor schröckenfuchs a yolladi kbb uzmani ..

Tümör var findik Kader dedi o cikmali kesin diyor ..
Ve polyp varmis 2 tarafdada burunda Soldaki sagdakinden vahim diyor bunlarida cikarirlar tümörü cikartirlarken dedi ..

Kesin olarak tümör koku yapior diyor ..onuda anlatti nasil oldugunu tam olarak Ben bunlari bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum diyor iste ...

Dil tabaninda bitiminde elle ellenmeyen bademcikler var .. onlar herzaman Kalir cikarilmaz onlardada sorun var sismis veya enfeksion olmus ..

Thorax gögüs bölgesi icinse lenfler sismis koruma mekanizmasi gibt görev yapior onlar Eger enfeksion varsa vucutunda siser onlar diyor .. öteki yazanlar bana normal gibi geliyor ama tam olarak bisey söyleyemem diyor ..

Sindirim sistemim ve alerji testimede bakti herseyi sindirebiliyorsun fakat alerjim var en yüksek durumda .. bununda kesin yan etkileri olabilir laboratorium a Email atti tam hangi gidada diye alerjikmissim diye .

Theorim su diyor kadin burundaki sorunlar nefes almani güclendiriyor özellikle yatarken ona bagli tümör ya sag yada Sol burunu kapadiyor bide polyp var .. hepsi akinti ve koku yapior ..

Özellikle akinti Bakteriler önce dil zemine ulasiyor ordaki bademcikleri sisiriyor oda enfekte oluyor ve son olarak gögüsteki lenfleri sisiriyor onlarda enfekte oluyor yani bunlarin hepsi birbirine bagli seyler diyor ..sen kbb git o sana daha fazla yardimci olur Ben sadece ev doktoruyum dedi ..

Hepsini teurer düsününce cok mantikli geliyor ..
Diliminizin en arka tarafini dis fircasiyla fircalayinca koku azaliyor ..:)

Normal bademcikler sisince ve enfekte olunca agzi kokar insanin ayni sekil en arkadaki bademciklerde gözle görünmeyen olanlar dil zeminindeymis bu bademcikler dildeki pas olmasinin nedenide bu bence ..
Yarin kbb ye gitcem bakalim ne sonuc cikcak iyi geceler herkese insl yardimci olmusumdur

Mesaj Tarihi: 01-Temmuz-2024 Saat 19:00
Birazdaha arastirdim kadin doktorun kagitta isaretledigi yerleri ..

Arkadaslar linguan bademcik enfekte lenfler enfekte ve burunda tümör ve polyp var ve enfekte ..

Kadinin dedigi hersey dogru enfeksion sonuclarinda ztn cok yüksek dedi ..

Kadin doktorun yaptigi tespit cok dogru burundan akiyor ilk linguan bademcige ulasiyor oda enfekte oluyor sisiyor onunda enfeksionu lenflere vuruyor ve lenfleri sisiriyor onlarda nanayi yiyor ..

Tümör koku yapior linguan bademcik oda koku yapior bance .. bence Bundan sonra koku gitmis olcak

Mesaj Tarihi: 01-Temmuz-2024 Saat 22:35
Arkadaslar Ben sanki cözdüm bu hastaligi ..

Ilk bastan yaziyorum iyi okuyun hic birsey atlamadan

Bu hastalik nasil basladi bende ?

Bogaz enfeksionu ile Doktor gittim enfeksion Antibiotik enfeksion gecti koku gecmedi ,

Bademcikler ölmüsdü ve kücük dilim ayni sekilde isi bitmisdi amaleyat ettiler iki bademcik ve kücük dilimi aldilar , yine gecmedi koku

Mide baktirdim Helikopter cikti Antibiotika ilk defada gecmedi tekrar Antibiotika Aldim gecti bidahada gelmedi ondan sonra 4 kez daha baktirdim mideme bisey cikmadi ,
Bundada gecmedi ,

Sonra mide borunda mantar var dediler bu mantar genelde,HIV hastalarinda oluyor git cabuk baksinlar dediler .. baumgartnerhöhe diye HIV Station var viyanada oraya gittim 2 gün uyuyamadim HIV mu oldum diye bide sirada bekleben insanlari görünce moralim sifirlanmisti ,neyse oda cikmadi negativ

Sonra bilgisayar Topographiesi yaptirdim burundan yamulmus burun deligin dediler amaleyat ettiler oda gecti ,ama koku gecmedi ,

Sonra rüflü dediler mide haplari filan fisman Cebit Cebit doktorlar ic hastaliklar Kalb su bu biktim pes ettim ..

Elendig cocuklarim oldu bi firmaya girdim orasi beni maffetti daha daha kötü oldum gögüs agrisi su bu o ara hic hap kullanmadim 3 4 seine sifir bikmistim cünkü ,

Neyse bu defa özel doktorlara gitmeye karar verdim ,
Daha fazla dinliyorlar daha iyi diye makineleride yeni yeni olan yerlere gittim viyanadaki en iyi yerlere gittim arkadaslar .. neyse tehsis konuldu midem yukari kacmis ve girisi Doku degistirmis Konserven bir alt seviye dediler amaleyat sart yoksa kansere cevirir zamanlar dediler oldum neyse 15 bin Euro harcadim son 1 senede hic umrumda degil aslinda iylessem hic umrumda degil .. ama bundada gecmedi ..

Sonra ilk gittigim kbb doktoruna gittim reflü bittiyse gerisi kolay dedi .. iste örnek verdim bogazdan kan örnegi yine bakteri var strepoken Mi neydi tam bakmam lazim ilac yazdi yine gecmedi ..

Bu arada bu sayfayi buldum sibo denildi gittim yaptim pozitif cikti .. ikinci Antibiotik terapisin de gecti ..ama koku yine gecmedi ,

AMA bu defa gececek arkadaslar suan hersey kafamda netlesmis durumda bu defa tam 12 den vurdum
Sizde bakabilirsiniz bence kesin bu baska bir sey olamaz sizde bakin tospik sende bak bana hak vereceksiniz ,

Simdi bunlar yapilanlar ama bide suanki durum var herseyi cözdüm .

Suan cikan sonuca bak enfeksion kesin var cok yüksek kesin enfeksion dedi Doktor ok

Sonra bilgisayar Topographiesi sonuclari bak burunda iki deligindede sorun var ve tümör var sonra liguan bademcik enfeksionlu ve lenfler sisik ..

Arastirin liguan bademcik neden enfeksion olur diye ..
Cikacak sonuc ( Bakterie ) hangi bakteri tahmin edin ..
Bende cikan bakteri strepoken bidaha bisey vardi herkesde cikiyor demeyin hemen cikmiyor arkadaslar Karim ve cocuklarada yaptirdim onlarda bisey cikmadi ..

Hap aldim gecmedi neden gecmedi ?
Cok basit burundakide bakteri hep asagiya akiyor iylestirmiyor cok basit bence .. kesin bu yüzde yüz

Sizcede böyle degilmi arastirin hakliyim ..

Dilinizi fircalayin en arkasini okadar Balsam cikiyorki o aradan inanilmaz ne hikmetse o Balsam cikinca baya ferahliyor insan kokuda azaliyor

Sizcede öyle degilmu ?

Mesaj Tarihi: 03-Temmuz-2024 Saat 22:40
Benim devamlı geniz akıntım var dilimin arkası bem beyaz temizliyorum rahatlıyor ama yine akıyor yine aynı oluyor benim burnum çok nadir dışarı akar hep ağzımın içine akar küçüklüğümden beri, burun estetiği oldum geçmedi.

Alerjik rinit, sinüzit gibi hastalıklarım var ağzımın için yapış yapış dudaklarım falan ve sürekli boğazımda balgam var.

Göz altlarım simsiyah ben önce bi dişlerimde çürük var onları yaptırayım göz altım için cildiyeye gidicem burundan kaynaklı göz altımda sorun olabilir daha sonra ağzımda ki yapışkan his ve geniz akıntısı için doktora gidicem

Mesaj Tarihi: 04-Temmuz-2024 Saat 09:22
Bendeki bu iyi huylu tümör yapiormus bunu ..
Ve sinuslar gögüsdeki lenflerin sismeside bogazdaki enfeksion ve linguan bademcikdeki sisme ve enfeksionun sebebi yukardan sürekli akan bakteriel enfeksion ..

Suanki yapacagim isler sunlar gelecek cuma yeni bir kbb uzmaninda randevum var tümör ve sinuslari ve genel bir tedavi icin aldim randevuyu ..

Sonuca Göre yukariyi önce tedavi ettircem yani burnumda neues almamda sorun kalmayacak özellikle uyurken agzim acik oldugu icin koku daha yayginlasiyor agizdaki bakteri cogaliyor bogaz kuruyor vesayre iste bu tümör sürekli bir deligi kapadiyormus ya sol ya sag o yüzden ilk is bu nedor ne yapilacak doktora sorcam burunu hallettitimi geri kalani kolaymis ..

Lenfler siskinligi geri gidecekmis yukardan bisey akmadigi sürece bogazdaki tahris de ortadan kalkacak ..
Sorunum cözülecek gibi bu defa
Sorun sanki bu lenflerin sisik oldugu normal röntgen görmüyormus ..

Yukardan asagiya tahris edici balgam Mi neyse akmamasi lazim Nokta

Mesaj Tarihi: 04-Temmuz-2024 Saat 09:38
Hemd Ben sonuclarimi inceledigimde sorunun ne oldugunuda buldum .. bana katilir katilmazsiniz bilmiyorum beleidigt mirat hocam yardimci olur ..

Sonuclarda sorunlu yerler

Burunda sinus
Iyi huylu 6x4 tümör
Linguan bademcik
Gögüsdeki lenfleri sismesi
Kandaki enfeksion 2.73 cok yüksek dedi Doktor kadin

Söyle baktigimda burundan sinus tümör akinti yapior
Akintinin ilk bulustugu yer dilimizin en arka bölümü tirtirli yer onunda hemen altinda linguan bademcik var enfeksionlu ve sismis sonuclara Göre ..

Buda gögüsdeki lenflerin sismesine ve nefes darligina neden oluyor gögüs agrisi balgam geceleri kuruyan agiz kuruyan bogaz ses kisikligi vesayre hepsi bu yüzden galiba Benin fikrim bu bakalim ne olcak insl iylescem iyi Günter

Mesaj Tarihi: 08-Temmuz-2024 Saat 23:15
Lütfen bizi de bilgilendirin aynen size katılıyorum geniz akıntısı bencede koku yapıyor benim burnum çok nadir dışarı akar hep genzime akıyor

Mesaj Tarihi: 10-Temmuz-2024 Saat 18:32
Bendede geriye akiyor ve sümük yerine beyaz salya cikiyior burnum akinca hinkirinca iste cuma günü randevüm var haberdar etcem

Mesaj Tarihi: 11-Temmuz-2024 Saat 16:21
Benim de aynı ya bide ağız böyle sürekli yapış yapış bazen ağzım yanıyormuş gibi his geliyor dilin üstü beyaz sarı oluyor, bizim sorun bencede kronik sinüzit veya bişeye alerjimiz var ki geniz akıntısı oluyor.

randevunuz sonrası yanıtınızı bekliyor olacağım.

Mesaj Tarihi: 12-Temmuz-2024 Saat 11:10
Slm arkadaslar suan doktordayim bekliyorum ..

Gedanken alerji sonuclarimi tekrar labor yollamisti Doktor kadin ..onlarda geldi .. sonuclar söyle

Un 6.34

Yumurta beyZ protein 0.13

Ve süt proteini 0.54

Bu ücüne karsi alerjim var en yüksegi un son seviye 1 den 6 ya kadar da en yukarda ötekileride sorcam .

Ne oldugu cikar ortaya insl

Mesaj Tarihi: 12-Temmuz-2024 Saat 12:13
Evet ciktim doktordan .

Burundakiler normal dedi spray yazdi 2 ayligina poply ler
Siskinligi inmesi icin daha rahat nefes al diyor ..

Alerji icin bu Polen alerjisi diyor hersey yiyebilirsin bisey olmaz diyor sindirim sistemin iyi dedi ..

Bogazinda halt reflü var diyor kirmizi diyor ..

Ve sonuc arkadaslar
Gögüsümde bisey varmis onada sarkoidose diyor ..

Cok nadi4 felan dedi 80 li yillarda hastenede tedavi uyguluyorduk diyor simdi ic hastaliklar ve cigerciye yolladi

Kan tahlili istedi bide sadece o hastaligi tespit Eden kan tahlili ACE Allah sonumuzu hayir erlesen bakalim ne olcak

Mesaj Tarihi: 12-Temmuz-2024 Saat 15:47
Arkadaslar doktorun verdigi raporu ve havale kagidina bakiyorum suan yolladigi sebeb Sarkoidose ..Yüksek ihtimal SARKOIDOSE var bende oda tüm yan hastaliklarin sebebi vucutu öldürüyör resmen Nadine bir hastalik oldugu icin bir türlü bulunamadi ama simdi bulundu ana sebeb bu hastalik geri Kalani gitcek önemli olan bu hastalikla basa cikmak isl cok kötü bisey cikmaz .

Mesajı Yazan: kirmizi2
Mesaj Tarihi: 12-Temmuz-2024 Saat 17:44

Arkadaslar doktorun verdigi raporu ve havale kagidina bakiyorum suan yolladigi sebeb Sarkoidose ..Yüksek ihtimal SARKOIDOSE var bende oda tüm yan hastaliklarin sebebi vucutu öldürüyör resmen Nadine bir hastalik oldugu icin bir türlü bulunamadi ama simdi bulundu ana sebeb bu hastalik geri Kalani gitcek önemli olan bu hastalikla basa cikmak isl cok kötü bisey cikmaz .

Çok geçmiş olsun

Mesajı Yazan: aydinmur
Mesaj Tarihi: 13-Temmuz-2024 Saat 16:58

Arkadaslar doktorun verdigi raporu ve havale kagidina bakiyorum suan yolladigi sebeb Sarkoidose ..Yüksek ihtimal SARKOIDOSE var bende oda ....

Değerli kardeşim, bu önemli bir hastalıktır.
Sarkoidoz var ve siz ağız kokusunu mu problem ediyorsunuz? Böylesine önemli bir durum varken ağız kokusunu dert ediyorsanız üç ihtimal vardır:

1- Ya sarkoidoz teşhisiniz yanlış olmuş, siz sarkoidoz değilsiniz
2- Ya sarkoidozun ne olduğu konusunda yeterli bilginiz olmayabilir
3- Veya odalar dolusu ağız kokunuz var sarkoidozun önüne geçmiş

Mesaj Tarihi: 13-Temmuz-2024 Saat 20:57
Kbb Ben tam bilmiyorum dedi ztn ic hastaliklar ve ciger Spezialisten yolladi kagitta Diagnose sarkoidose yaziyor.

Ikinci ihtimalde enfeksion verliert yüksek cikmasi her kan tahlilinde c kreativ Mi ne tam bu hastalikta olan seymis neyse ace kan grubu tahlili Verdi onda yüksek cikarsa ne oldugu ortaya cikar ins

Mesaj Tarihi: 13-Temmuz-2024 Saat 20:59
Her Doktor baska bisey diyor ne inanacagimi bende bilmiyorum bendeki agiz kokusu degilki sadece gögsümde agri ve sürekli öksürük ve balgam var bu beni cok rahatsiz Editor o yüzdende agiz kokusu oluyor bütün gün öksürek ve balgam

Mesaj Tarihi: 13-Temmuz-2024 Saat 21:00
Vermehrter lymphatische gewebe perihilär und mediastinal.

Bunu ic hastaliklar biliyor Ben bilmiyorum diyor bu yaziyor bilgisayar Topographiesi sonucunda

Mesaj Tarihi: 13-Temmuz-2024 Saat 21:25
Benim gögsüm agriyor balgam var ve gicik ölsürük Session sesiz hep bir yer tikali gibi gögsümde ..Balsam sürekli deligi kapadiyor ve öksürük geliyor balgamli balgamsiz farketmiyor cogu balgamsiz ..

Gögsümün meden agridogini bilmiyorum gegen yüzmeye gittim 45 50 dk kurbaga yüzüsü yaptim nefes alirken hiriltiyor ve gögsümün tam ortasi 10 15 dk yüzdükten sonra agrimaya basliyor normal bir kas agrisi degil bu ikisi gitmesi lazim oda ortaya cikcak inkl mrt cektircem 17 augustosda randevum var ve ciger Artikel ic hastaliklara gitcem bakalim ne cikcak

Mesaj Tarihi: 22-Temmuz-2024 Saat 12:59
Slm arkadaslar Birgit güncelleme yaüayim bide hocam okusun

Bu ay 31 inde hastanede randevum var gögüsteki sey ne onu ögrencem insl..

Bir tahminim var arkadaslar.. oda solunum yollarinda intihap olabilcegi gögüs bölgesinde ..

Söyle oda dün yine farkina vardim
Yüzmeye gittim gölde 1 saate yaklasik kurba yüzdüm ..
Farkettigim su gögüste agri var kas agrisi gibim bisey

Bide 2 tur atiyorum gölde yüzerek 10 15 dk felan sürüyor iki tur kurba sekli iste neues neues kaliyorum sonra hisirti sesleri geliyor nefes aldikca bide öksürük oluyor iki 3 defa ...

Sonra bu gidiyor tamamen yok olyuor hisirti ve balgam sifirlaniyor kokuda gidiyor baska bir koku oluyor agiz kokusu degil icerden gelen intahap gibi böyle cok degisik kokuyor ..

Bi rahatlama geliyor insana baglam hic kalmiyor neues alisimda gögsüm felan cok iyi hissettiriyor ve o itici cok pis koran koku saatlerce gelmiyor ..

Amazon zamanlar balgam yogunlasinca öksürük ve baglam beraberindede agiz kokusu geri geliyor az agiz kokusu daha cok oluyor ist neben böyle oluyor hocam bir fikriniz varmi kasli iyi görünümlü fit bir insanim Ben saatlece yüzebilirim kosabilirim hic sorun degil

Mesaj Tarihi: 22-Temmuz-2024 Saat 13:04
Ilk 2 3 turdan sonra baglam hisirti kesiliyor yüzdükce daha iyi oluyor ve yüzdükten sonra 2 3 saate o tikaniklik geri gelior bogazdaki baglamda cogaliyor ve kokuda neben oluyor bu böyle

Mesaj Tarihi: 23-Temmuz-2024 Saat 10:23
Belkide geniz akıntısı olarak düşündüğümüz şey sizinde belirtmiş oldugunuz gibi iltihap olabilir mi acaba?
Benim de nefes almamda sıkımtı var astım başlangıcı var havuzda ve denizde uzun süre su içinde kalamıyorum ağzımın için çok havasız sürekli yapış yapış oluyor ve kuru oluyor.

Özellikle peynir yediğimde bir süre sonra peynirin kötü kokusu burnumdan veya ağzımdan dışarı geliyor farkediyorum.

Çoğu zaman yellenmediğim halde çevremden tepki alıyorum..

Bu ay dişlerden başlayacağım ve mideme bağırsaklara ve göğüs hastalıklarına gideceğim.

Mesaj Tarihi: 23-Temmuz-2024 Saat 14:18
Evet aynen yedikten hemen sonra basliyor koku ve siddetlenerek devam ediyor.. bazen keske disarda yemek yemeseydim daha kötü oldu felan fis iste ..

Suan Ben ACE kagitini aldim 48.9 ui . 16 ile 85 arasi normal cikti cok sükür kordision mu neydi yokmus ..

Bana burun Spray yazdi Doktor super bisey burun kitanikligi olmuyor bütün gün ..
Aksam yatmadan yarim Saat önce 2 kez sag Sol sIkIyorum super bence

Ben sanki buldum sorunu haftaya hastanedeyim ztn baktircam insl kurtulacam bu illetten ..

Hastalik bu türkcesine cevirin bakin kagitlarimdaki verliert ahnen Burda yazdigi gibi yüksek ve dalak baya büyük benim bisey varki dalagi büyütüyor ve kandaki beyaz seylerde aynen uyuyor

Bende Bakterie vardi hap aldim Doktor gecmedi dedi hastaneden sonra bidaha baktircam ..
Buda uyuyor !
Ve yüzerken cikan ses hisirtiyor 10 15 dk sonra maximum ulasiyorum ve balgam gidiyor sesde gidiyor 1 Saat felandaha konzentre yüzüyorum yavas yavas gölde turluyorum iste cok iyide geliyor .

Bunlarin hepsini toplayinca Burda bisey oldugunu kanitliyor hepsinide bakinca böyle bisey cikiyor

Belkide budur belkide baska bisey Morbus hastaligida olabilirmis her 40 50 binkiside olan bisey kisiden kisiye syptonlarida degisebiliyormus bakalim ne cikacak .

Meistens ist eine Vergrößerung der Milz ein Anzeichen für eine durch Viren, Bakterien oder Parasiten verursachte Infektion – beispielsweise Pfeiffersches Drüsenfieber (Epstein-Barr-Virus-Infektion), Tuberkulose oder Malaria. Eine vergrößerte Milz bedeutet meist auch eine Überfunktion des Organs (Hypersplenismus).16.03.2021

Mesaj Tarihi: 23-Temmuz-2024 Saat 16:14
Peki siz de karın bölgesinde sürekli bi şişkinlik, ağrı ve uzanırken karında kalp atması gibi bir his .
Dudak kenarları ve dudak çevresi sürekli yapış yapış.
Ayak altında devamlı bi yanma hissi de oluyor muydu?

Mesaj Tarihi: 24-Temmuz-2024 Saat 06:08
Siskinlik sibodan bagirsak bendede vardi gecti tamamen ve bagirsakda Problem cikmasida bu yukardaki Problem yüzünden ..

Dalagi büyüten sey Bakterien veya Infektion bilmiyorum ama bu sorun bagirsaklara zarar veriyor arastordinmi görürsün haftaya carsamba hastanede bakticam yazdim herseyi ne eski cikti ne arti cikti kafamda soru isareti yapan herseyi sorcam ..

Dudaklarimda agzimda hic problemim olmadi yara ucuk ne bilim böyle sosunlarim hic olmadi ..

Ayak altinda yanma yok bende .

Karin Sisiklik kesin bagirsakdan ayni sorun bende vardi

Mesaj Tarihi: 24-Temmuz-2024 Saat 12:40
Sendeki syptonlar nasil mesela karsilastirmak icin soruyorum o kokuyu yapan bir bölüm var nefes yolunda gögüs bölgesinde .

Ben yüzdükten sonra agiz kokusu tamamen gidiyor ve böyle garip bir koku geriye kaliyor ve intahab gibi tek bölümden geliyor bide tam hissediyorum agriyan bölgeden o koku geliyor ..

Mesaj Tarihi: 24-Temmuz-2024 Saat 13:10
Benim koku sanki geniz akıntısı kaynaklı gibi geliyor bana ama bunun sebebi sürekli geniz akıntım olması ve ağzımın yapış yapış olmasından kaynaklı da böyle düşünüyor olabilirim.

İlk fırsatta tüm doktorlara gidicem.

Bu sibo dediginiz testlerle çıkıyormu?

Mesaj Tarihi: 25-Temmuz-2024 Saat 12:26
Bende bilmiyorum carsamba cikcak ortaya insl gittigim son Doktor olur

Mesaj Tarihi: 31-Temmuz-2024 Saat 09:51
Slm arkadaslar stand hastanedeyim doktorla konustum ..
Bisky var kötü Bisky degil diyor simdi kan tahlili ve ciger yollarina bakcaklar mikineyle simdi buliruz dedi sorunu insl

Mesaj Tarihi: 31-Temmuz-2024 Saat 15:31
Slm arkadaslar doktorla konustum bisey var diyor kan tahlili verdim yine 9 sise ayin 14ünde randevu verdi ilk bakim icin yine kan vercekmissim bu defa biraz daha fazla sise dedi bide soluk borusundan iceri bakcak sarkodioso sadece ciger degil dedi super bir Doktor ve balgami laboratoriumda inceletecek Burda bise vor Lymphknoten laminiert cok sisirmis bakacaz bulucagiz merak etme dedi Burda cok umutluyum herseyi yapacak isl

Mesaj Tarihi: 01-Ağustos-2024 Saat 18:10
Bisky dediginiz nedir hocam “bişey” mi yazmak istediniz ?

Mesaj Tarihi: 03-Ağustos-2024 Saat 12:44
Kusura bakma klavye almanca ayqrli bazen oluyor

Doktora anlattim rahatsizligimi balgam var gögüs agrisi var yüzerken ses geliyor koku var herseyi söyledim bilgisayar Topographie Lymphknoten büyümüs normal degil dedi
Dalagin büyümüs sinirda dedi .
Dalak bilgisayar Topographie de yaziyor
Ve kanda beyaz olan sey
Öyle dedi Doktor bisey var bakip bulcagiz merak etme dedi
Devlet hastanesi cok kisi vardi acil gelen cok oldu . Fazla bisey konusmadi bide son 10 senede saglik sektöründe cok gerilediler isci yok Doktor yok yinede cok iyi ..

Bilmediginden bisey demedi kötü bisey degildir bakip bulacagiz diyor iste..
Bas hemseri kan alirken onunla konustum ..
Hic bisey olmasa bakamaz yasak dedi ..
Bide bilgisayar tomografisi fotolaini ve CD sind istedi
Kagittaki yazan sonuc beni ilggilendirmiyor Foto resimler lazim bana bakmam lazim dedi ..
Doktor cok iyi sanki bu defa bulunacak ne oldugu ..

Sarkoidosi icin Gitti bu sadece tek hastalik degil sadece ciger degil bütün gögüs icin yollamis dedi Doktor..
Sonja bakti etti biseyler vor evet kan taglili ver dedi Gitti verdammt 8 10 sise ve ayin 14 ümde baska seyler icin bi 10 Tane daha vercem ve balgam laboratorium gitcek
Ayin 19 unda ist ayni mide gibt kamare ile icime bakcam hemen hemen ayni System karina bakmakla ..

Kagit ivir zivir Verdi doldur 14 ünde getir diye
Bu iste gögüs böylesine bakcak uyutacagiz seni sonra bakcam dedi Narkose degilmis sadece uyutmak icinmis

Mesaj Tarihi: 03-Ağustos-2024 Saat 12:53
Bakin kücük kizim 4 gündür hasta öksürek felan var azaldi cok az bisey kaldi
Bakin simdi kizimin dili ayni benimki gibi oldu beyaz böyle ve kokuyor agzi simdi surubunu verlor angesichts düzeldi gibi bisey az birazöksürek var bukadar kizin dili normal suan o beyazlik gitti

Yani benim dilimin beyaz olmasi bi hastaligin oldugunun ispati yav ztn doktorlar ilk insanin dilene bakiyor ..

Ne oldugunu bulcam arkadaslar yemin ederimki bulcam

Ben kendimi biliyorum eskiden ne oldugumuda biliyorum piskolejik bi sorunda yasamadim bu basima geldiginde
Bu yokken ben eve girmiyordum gezmekten dolasmaktan discolar su bu birden bu geldi hayatimi maffetti benim

Ben ogünden berri bu durumu kabullenemiyorum zoruma gidiyor böyle yasamak kurtulcam kesinlikle kurtulcam bundan

Mesaj Tarihi: 03-Ağustos-2024 Saat 12:58
Doktorun yapacagi islem bronskopie soluk borusundan iceri gircek Sprung tamda Burda tikaniklik var nonstop öksürük yapior balgam yapior sürekli bisey soluk yolunda sorun bakalim ne cikcak

Mesaj Tarihi: 04-Ağustos-2024 Saat 16:08
Abi sorma ya hayat kalitemin içine sıç*ldı resmen eskiden ne güzel eğlenirdim gezerdim takılırdım şimdi hiç bir şey yapamıyorum.

Askere gidip gelince bende tüm doktorları gezicem seni takip ediyorum şimdilik

Mesaj Tarihi: 04-Ağustos-2024 Saat 18:47
Bu defa bu is bitecek gittigim hastanede 20 ye yakin bölüm var ztn cigerdeki basdoktor dedi Internist is hastaliklarda karsida orayada yolluycam bisey var bakacagiz bulcagiz merak etme dedi ztn kan tahlillerinden belli hepsine bakacak 9 10 sise Aldi ayin 14 ünde bi bu kadar daha alincak balgam laboratorium yollanack ic hastaliklara yollanicak kesin bulacaklar bekleyin ve görün..

Gittigim hastane googleden bakabilirsiniz inanmayanlar icin ..

Hietzing Kai Krankenhaus 20 tane bölüm ve bina var ..
Burdan cok ümütliyim ..

Ben ilk basima geldiginde hanusch Krankenhause gitmistim oda hemen yakininda .

Ordada bashekimler size yardimci olacagiz bisey var evtl demislerdi randevumu kacirdigim icin bidaha almamislardi ordada kan tahlili sis diski felan vermistim ama isten gücten gitmemisdim bu sayfada bunu bin defa yazdim ztn eskileri okursaniz görürsünüz ..

Kamarayla soluk borusuna bogaza gögüse bakcak Lymphknoten sismesine neden olan bisey varmis bulucagiz diyor

Ztn ben baktim kamarayla girip bakacagi yer tamda orasi sorun sanki soluk borusu ve yemek borusunun oldugu yer bogqzin asagisi ve balgamin oldugu yerde orasi ztn ordanda asagiya iniyor ve bronhelere bakiyor sanki burasi sorun sonucta koku icten geliyor mideden gelemeyecegi icin soluk borusundan geliyor ..

Messlatte yüzdükten sonra garip Birgit koku kaliyor balgam gidiyor o sürekli kapanan kapak balgam yüzünden ve öksürek yapan balgam gidiyor 1 Saat felan gelmiyor ..

Bu olunca kalan koku intahap gibi yara gibi böyle garip bi koku geriye kaliyor garip bir koku ve nefesim daha sicak oluyor ..

Iste benim tahminimde bu balgam soluk borusunda ve yüzdükce Infektion olan balgamli bölüm aciliyor ve balgam gidiyor geri kalan kirmizi zedelenmis Doku oda garip bir koku ve sicaklik saciyor iste ordaki enfeksion giderilirse balgamda kalmiycak kokuda kalmiycak nokta insl olcak yenecem bunu

Mesaj Tarihi: 15-Ağustos-2024 Saat 11:33
Slm arkadaslar slm hocam benim durumda yeni gelismeler var ...
Bisey bulundu hocam cpt diye bir Kandahar olan bisey positiv cikti 3 hafta felan önce 9 10 sise alinmisti dün ayin 14 de yine gittim yine aldilar yine positiv cikti o deger Doktoren dedigine Göre yüzde 75 sarkoidosi 25 de olmayabilir Vera bambaska biseyde olabilir dedi ..

Ayin 19 unda bronskopie yapacaklar iceri girip örnek felan alacaklar tam ne oldugunu beide bilmiyorum ama bisey var dediler yine ..

Eger biz bisey bulamazsak bu hastanede ..
Ozm Graz kendinde acusturyanin ikinci büyük kenti olan yere yolliycagiz en büyük laboratorium orda ve onlar sadece bütün gün bakteri viral ve bu Tür seyleri inceliyorlarmis ... oda olmadi fonumuz var hastanenin fonu europada en iyi neresi ise oraya yolluyoruz dedi ..

Orasi neresi diye sordugumda benim billigem Zürich var Amazon baska yerde olabilir dedi ..
Bu doktorlar ne oldugunu bulcak insl

Mesaj Tarihi: 15-Ağustos-2024 Saat 13:16

Slm arkadaslar slm hocam benim durumda yeni gelismeler var ...
Bisey bulundu hocam cpt diye bir Kandahar olan bisey positiv cikti 3 hafta felan önce 9 10 sise alinmisti dün ayin 14 de yine gittim yine aldilar yine positiv cikti o deger Doktoren dedigine Göre yüzde 75 sarkoidosi 25 de olmayabilir Vera bambaska biseyde olabilir dedi ..

Ayin 19 unda bronskopie yapacaklar iceri girip örnek felan alacaklar tam ne oldugunu beide bilmiyorum ama bisey var dediler yine ..

Eger biz bisey bulamazsak bu hastanede ..
Ozm Graz kendinde acusturyanin ikinci büyük kenti olan yere yolliycagiz en büyük laboratorium orda ve onlar sadece bütün gün bakteri viral ve bu Tür seyleri inceliyorlarmis ... oda olmadi fonumuz var hastanenin fonu europada en iyi neresi ise oraya yolluyoruz dedi ..

Orasi neresi diye sordugumda benim billigem Zürich var Amazon baska yerde olabilir dedi ..
Bu doktorlar ne oldugunu bulcak insl

Gececekinsl, yazıyı yazdıktan sonra hemen yollama, önce bir daha oku, yazım yanlışlarını düzelt sonra yolla, anlamakta zorlanıyoruz kardeşim. :)

Cpt dediğin Cpr mi? Kandahar dediğin şey kanda var olan mı demek Afganistan'daki Kandahar şehri mi? :D

Mesaj Tarihi: 16-Ağustos-2024 Saat 13:37
Özürdilerim klavye almanca oldugundan oluyor yanlis yazmalar ..
Yok ya ne Afghanistan Graz kenti avusturyq ikinci büyük sehri.. öyle bisey cpr ve kandaki beyazlar bir cikiyor bir iniyor 3 hafta önceki bi kez paylasmistim kacke ay oluyor bilmiyorum 2.73 dü 3 hafta önce hastanede 9 cikti ve iki gün önce 2 cikti ..
Bisey var diyor positiv diyor yüzde 75 sarkoidosi olabilir yüzde 25 baska biseyde olabilir dedi ..
Bakmadan diagnostizieren olmadan bisey demek istemiyorum
Diyor iste yapacaklari islemde bronskopie bogaz ses telleri girtlak herseye bakacaklar extra yazdirdim biraz zaman birakin iyi bakin dedim hahaha Tammam ztn bakacagiz merak etme dedi ..

Kesin bulucagiz diyor kokuyuda dedim evet geliyor diyor Doktor dilimi gösterdim hep üstünde böyle tabaka olusuyor dedim evet bisey yapior onu diyor normale olmamasi gerekirir dedi iste

Bütün doktorlarda bakacak 20 bölüm var hastene Eger bisey cikarsa .. o bölüme yolliycaklar oda olmadi Graz sehrine yollariz dedi .. bide hastanein fonu var europada bir yerede yollabilirz .. onlara gerek kalmiycak ayin 19 Nu bekle bakalim örnekler alalim sonuclarda görecegiz diyor

Mesaj Tarihi: 16-Ağustos-2024 Saat 20:27
Tospik bisey positiv cikti iste 9 10 11 sise Mi neydi kan almislardi 2 hafta sonra gittim o positiv sey nerden diye yine kan tahlili verdim yine sadece o yer positiv cikti simdi bakip örnek alip neben oldugunu neden Lymphknoten büyüyor sebebi ne ve kokuyuda dedim ..

Agzim kokuyor ne yersem yeyim yaramiyor dedim
Hep öksürek ve balgam var dedim
Koku var dedim evet diyorlar doktorlar ztn
Ztn özgüvenim yüksek buna Rahmen
Herseyi söyledim her doktora söylüyorum ztn
Onlar hepsi evet dogru bisey var diyordu
Eski yazdiklarima bak hanusch kranken Haus.
Ordada yardimci olacaklardi bir randevu gitmedigim icin   bidaha Kabul etmediler ..
O hastanr 14 üncü viyana böyledeydi bu ise 13 üncü viyana bölgesinde en eskilerden biri ..
Cok iyiler sagolsunlar bu ist halledecegim inkl
Benim piskolrjik bir sorunum yok
Kafamda yarattigim biseyde degil
Bundan kurtulcam
Kimseye yalan borcum yok hepsine gittim bir dosya doll kagit oldu insl gececek bunlarda
Hem hin bir sey olmasa bakmazdik bronchelere dediler
Cok az kaldi herseyi sirayla gectim bu pozitifde yok olursa gececek insl

Mesaj Tarihi: 17-Ağustos-2024 Saat 08:42
Stand kagitlara bakiyorum vaktim olmamisti gerci kan tahlili sadece ...

Yazan sey su
Yapilan islem iste

Autoimmundiahnostik
13 sonuc var
Hepsi negativ sadece biri positiv
Pm-scl-Ak ql.
Bu positiv ama kesin bisey söyleyemem diOr olabilirde olmayabilirde dedi bakalim

Sonra daha cok sey arastirilmis öteki kan tahlilimde arastirilan
Infektiondiagnostik
Hcv-ak. Negativ mesela
Vaskullitis Antikörper
Myositis Antikörper
Baya bir Antikörper arastirmislar
Yabanci cisimi diyorlar trde
Bir tanesi positiv iste
Allergiediagnostik var

Ve crp 9 cikmis hastanede ev doktorumda 2.73 cikmisti
Ikincikez hastanede 2.03 cikti
Söyle özetleyim

HÄMATOLOGIE. hepsi normal super hin kirmizi ile yazan yok

Gerinnung/Hämostaseoligie. Hepsi iyi bisey yok

Klinische Chemi/proteindiagnostik ..
Burda 3 sey lirimizu olarak yazilmis
1 cpr 9 da
2 Chlorid 108 de normali 98 107 bisey yok dedi
3 alpha-1-globulin rel 3.1 normalde 3.2 ile 5.7 boraz az bisey olmaz dedi

Hormone/vitamine/tumormarker

Bisey cikmadi bundada

Cikan sonuclar bunlar cpr yi söyledi 9 a cikmis 2.73 dü dedim oder yüksek 9 da yüksek sonra yine baktilar 2 de yüksek dedi 0.5 olmasi Vera asagi olmasi gerekiyor diyor bide positiv cikti bakalim ne olcak insl hep beraber iylesiiz

Mesaj Tarihi: 19-Ağustos-2024 Saat 09:59
Girdim stand heißen yollunda gecti

2 Saat sonra heißen belli olur stand kontroll altindayim
Emayeyattan baska Bir fakri yok ..
Sadece grob bakiyorlar kesoü yamalamak

Mesaj Tarihi: 19-Ağustos-2024 Saat 13:30
Slm arkadaslar ciktim suan Doktor hanim ve Oberarzt Doktor Chef onu bekliyom .. yemek getorcekler simdi ..

Coke garip bir sey bronskopie Mi neyse amaleyat ediyorlar sanki mide ye bakarmis gibt degil Tag amaleyat gibt Bisky Kola siringa atiliyor felan suan onu cikardacaklar

Ne sonst cikti cok merak Editorum

Mesaj Tarihi: 19-Ağustos-2024 Saat 15:14

Girdim stand heißen yollunda gecti

2 Saat sonra heißen belli olur stand kontroll altindayim
Emayeyattan baska Bir fakri yok ..
Sadece grob bakiyorlar kesoü yamalamak

Was ist das brüder? Was steht hier?*

*Bu nedir kardeşim? Burada ne yazıyor?

Çok geçmiş olsun.

Mesaj Tarihi: 19-Ağustos-2024 Saat 16:04
Hahahaha yav bu klavyeyi bir türlü degistiremedim ikinci dil almanca yaptim hala türkce yerine almanca otomatik ceviriyor ..

Neyse tospik tam net sonuc 10 gün sonra

Bronskopie yaüildi iyce bakin Doktor dedim tmm merak etme extra cok bakacam neresi süpheliyse ordan örnek alcam dedi yaptida saolsun ..

San örnekler viyanadan Graz sehrine yollandi avusturyanin ikinci büyük sehri orda sadece bunu iceleyen bölüm varmis 10 gün sonra tam sonuclar gelcek önce Bisky diyemem dedi Doktor..

Bide uyumadan önce yatakdayken dedim uyuyunca Antimaterie bakin ve dürüst olun bana karsi bir koku var dedim kokalayin Doktor dedim garip Bor koku dedim ..onuda onayladi Evet dogru söylüyorsun
Balgamda var o seffaf beyaz balgam var dedi dogru söylüyorsun cok balgam var neden bu var neyden var muhtemelen kokuyuda yapan sey bu dedi görecegiz dedi :)

Aldinmi balgamdan örnek dedim tabiki aldim dedi ahahhahahah bu is bitecek bak gör bitecek ..
Ses tellerime herseye baktim 10 gün sonra gel dedi

Super arkadaslar acayib bisey ilk defa bu kadar umutluyum

Mesaj Tarihi: 19-Ağustos-2024 Saat 16:25
Bakin arkadaslar bu koku bir yerden geliyor bir yer bozukki ..
Bozuk bozuk kokuyor benim önce böyle bir hastaligim yoktu
Ne oldugunu bilmiyorum ama bunu arastirirkende basta seylerimin oldugunu farkettim mesela

Böyle basladi
Bogaz infeksionu gecti
mide Bakterien olmustu bitti yok
burun yamuktu amaleyat Gitti
Bademcikler iflasdi cikti
Kücük dil kisatildi oda iflasdi .
Mide yukari kacmisti asagiya indirildi
Disler hep yapildi
Bide doktolar trde 3 defa gitmistim
Kan tahlilleri Koloskopie Gastroskopie bronskopie
Defalarca kbb filan fis ..
Sadece bu gün 25.60 Euro Park icin ödedim
Gecse keske hepsi feda olsun ..

Böyle iste yazinca bile yoruluyorum iycede biktim

Ama bu defa bitecek doktorda ztn benim kaldigim yerde kaliyor viyana ormanlarinin en zengin yerlerinden biri .. ben piskopat veya piskolejisi bozuk bir adam degilim öyle olsam doktorda söylerdi ztn temiz bir insanim giynimde öyle tipimde öyle bulunan pozitif bir seyde var
Bu kokuyu piskolejiye baglayanin aklini karislarim

baska yolu yok 20 tane bölüm var bu bölümde ztn bisey tespit edildi tam ne oldugunu bilmeden bisey söylemek istemiyorlar bakalim ne cikcak görecegiz hepimiz

Mesaj Tarihi: 24-Ağustos-2024 Saat 03:38
İnşallah bulursun abi sorunu bizde ona yöneliriz..
Benim redbull falan içtigimde deli gibi balgamım oluyor ve koku bazen ben gaz çıkarmasam bile kendiliginden cıkıyor ama ben gaz cıkarmıyorum bildigin dışkı kokusu gibi bi anda beliriyor. Ağzımın çevresi ve ağzımın içi yapış yapış oluyor.

Kbb ye gidip bademciklere baktırıcam her ne kadar ondan oldugunu düşünmesemde.
Yine aynı sekilde mide ve bağırsaklara ve geniz akıntısına baktırıcam..

Mesaj Tarihi: 24-Ağustos-2024 Saat 20:10
Ac agzini bak bademciklerine görürsün intahaplimi yoksa degilmi diye.. evet energy iceceklerinde öyle oluyor dogru diyorsun alkol özellikle bira 2 biradan sonra ..

Is zivanadan cikiyor öyle bir kokuyor öyle bir agiz oluyorki inanilmaz bisey bide neyde oluyor cbd icince

Avusturyada satiliyor yasal olarak Ben o seyi [ot ] [ cbt ] bir kac kez alip ictim 4 5 sene önce yasallastirdiklarinda ..

Biraz aksamlari relax yapmak icin satiliyor ztn reklamlarindada söylüyorlar...

Iste neyse o seyi icince bu koku birden 10 dan 100 cikiyor .. bu cbt ot yani kafa yapmiyor hic sinirleri yumusatiyormus ..ztn Kanada yapmadi ama o koku birden cogaliyor kac kez daha denedim ayni sonuc ..

Ztn doktora söyledim cbt icince balgam sertlesiyor ve koku tavan yapior diye ve gögsüm bir yeri daha agrimaya basliyor daha kuvvetli agriyor deneyin ..

Aynisi olmassa görüsürüz türkiyede Varmi bu cbt otu bilmiyorum sigaralik bitmis sekilde satiliyor
Automatlari var her yerde bakin internette görürsünüz

Austria cbt Automaten
Bu seyi icince daha iyi anliycaksiniz tam yerinide bulabilirsiniz balgamin benim tam öksürdügüm yer icince daha sert öksürek ve balgam oluyor

O yüzden soluk borusu gögüs olabilir insl biseyler cikcak bakalim az kaldi gün sayiyorum

Mesaj Tarihi: 25-Ağustos-2024 Saat 19:44

.....
Aynisi olmassa görüsürüz türkiyede Varmi bu cbt otu bilmiyorum sigaralik bitmis sekilde satiliyor
Automatlari var her yerde bakin internette görürsünüz

Sn Gececekinsl2
Narkotik otlar bulunduğunuz yerde satılıyor olabilir ama bu yasa dışı otlar sağlığa aykırıdır. Kullanmayınız, terk ediniz ve forumda gündeme getirmeyiniz
-M

Mesaj Tarihi: 30-Ağustos-2024 Saat 01:05
Slm arkadarlar yazdiklarimi Doktor silmis olsun
Birine darilip yazmamak olmaz olsun herkes kendi gördügü acidan haklidir ..

Yeni gelismeler var benim durumumda

Gecen yapilan Islem ist yaramamis daha dogrusu uyku gazi ist yaramamis bende yeniden ayni islem uynulanacak bude defa narkozla yapilcak ..

Yari uyku haline gelmisim islem olmamis ..

Yarin Ultraschall var hastanede 13ünde kan tahlili haftaya bilgisayar tomografisi var ve 17sinde yeniden bakacaklar ..

Bu defa baska bir kadin Doktor bakti .. vucutumu taradi topak Lymphknoten olan yerlere bakti 4 yer tespit etti Sol kolumda Sol meme altinda belimin sag ve Sol yaninda ..
Yag bezesi dediler bana bunca sene dedim Kim dedi diyor doktorlar dedim basindan savmaya calisan doktorlar dedim ..
Hayir Lymphknoten onlar vucutun biseyle savasiyor diyor
Kultur altlarimada bakti elledi bisey cikmadi iyiki Kultur altinda yok oralari cok tehlikeli dedi ..
..
Pozitif cikan seyi dedi bisey var diyor bogazimi dedim baglamin oldugu yeri bütün bogazimida elledi bakti Allah razi olsun cok yardimci oldu ..

Sonra heben hemsire cagirdi bilgisayar komografisi icin randevu alin hastaneden ariyoruz cabuk versinler randevuyu dediler heben carsambaya verdiler .. Ultraschall da yapalim dediler .. yarin 11 de Ultraschall gitcem bogaz gögüs bütün vucut ..

Hemen hastanede ayin 17sine bronskopie icin randevu Verdi
Normale 3 ay bekleben lazim diyor dogruda söylüyor kadin

Izin zamani Doktor bulunmaz Burda ztn cok geriledi Personal yok yari hastanenin yataklarini kapamak zorundayiz personelimiz yok diyor ama senin isini halledecegiz dedi ..

Dilimide gösterdim iyce bakti hemen Event dedi dogru dedi ..
Cok cok iyi bir Doktor kadindi ..
O sey yine pozitif cikti

bu bölümde ( Myositis Antikörper )

PM-SCL-AK OL buda pozitif bisey var iste arastiracagiz bulacagiz hic sorun etme dedi

Imkani olan arkadaslara sesleniyorum Labor gidip bu bende pozitif cikan seyi sizde yapabilirmisin belkide aynisi cikcak karsilastiririz cabuk biter bu illet..

Ses kisikligimi dedim ztn Sarah oldugu icin sesim kisikti ..
3 gün önce kaldigim kasabada Festival vardi 2 tane Jägermeister intim bogazim yandi resmen dedim ve ertesi gün full balgam cikti dedim iste yanan bölgeyi gösterdim bogazimda balgamin toplandigi yeride gösterdim .. bakti etti cok iyi muaine etti harbiden Allah razi olsun ..

Kandaki beyaz seylerde hala duruyor

Balgamin toplandigi bende tam bogazin bittigi yer cukur olan yer .. Eger visky Vera Jägermeister yüksek Alkohol iceren icecekler olunca yanma olan yerde orasi bende aci yedigimdede ayni sekilde bilmiyorum sizdede öylemi ..mesela yemekten sonrada balgam oraya toplaniyor

Iste böyle bende bekliyorum ne olcak yeni gelismeler olunca mutlaka yazacam bu isi bitirecem göreceksiniz sorasiyla bitecek insl herseyin bir sonu var ..

Normal bisey degil piskolejimde bozuk degil kafadanda uydurmuyorum kadina dedim kokuyorum Evet kokuyor ama neresi diyor bana bulacagiz bozuk yeri diyor insl bunlar bulcak

Mesaj Tarihi: 06-Eylül-2024 Saat 13:37
Slm arkadaslar bugun Saat 17 de EU saati ile sonuclarimi Almanach gitcem bilgisayar komografisi bogaz gögüs Karin.
Mrt bogaz kafa gögüs Karin sonuclarini paylasirim iyi günler

Mesaj Tarihi: 13-Eylül-2024 Saat 23:10
Slm arkadaslar ct mrt yaptirdim bisey cikmadi hersey yolunda cok sükür ..
Sorun bogazda ses Telleri girtlak balgamdan örnek verdim haftaya cuma son görüsm3 olcak kbb ye yönlendirdiler ..

Infeksion kan tahlilinde haben var oda bogazindaki infeksion dediler reflüyü durdurmussun yakmiyor bogazini dediler ..
Dogru tedaviyle iylesirsin sorun yok diyorlar ..

Ztn bu sey basima bogaz enfeksionunile geldi ses telleride chronik dnfeksiona dönmüs bakteriel infeksion ..
Ztn Bakterien bulunmustu gecmemisdi demisti Doktor bogazda baska Bor sorunum yok ztn gögüs agrisida durmadan mksürdügünden agriyordur dediler bakalim cuma Hanoi Bakterien cikacak buraya kadar arkadaslar benden bukadar

Koku eskisi gibi yok ztn mide amaleyati sonrasi baya gecmisti ..
Bu bogazdaki enfeksionda gectimi sorun tamamen kalkacak umarim bu enfeksiona Konsantre olcam .. iyivgeceler

Mesaj Tarihi: 14-Eylül-2024 Saat 12:00
Nedeni virüs olan boğaz iltihapları genellikle kendi kendine düzelir. Bununla birlikte bakteri nedeni ile enfeksiyon gelişmişse antibiyotik tedavisi gereklidir. Bakterilerden en sık A grubu B hemolitik streptokok enfeksiyonu boğaz iltihabına yol açar

Tam olarak bu kaldi bende bakteri tespit edilmisti ztn hafataya cuma günü yine sonuclar gelcek Hanoi bakteri diye sonra kronik bogaz intihabi sona erecek insl

Baska bir seyim yok ztn hic bir sey cikmadi herseyi yaptirdim bitti

Mesaj Tarihi: 15-Eylül-2024 Saat 03:28

Nedeni virüs olan boğaz iltihapları genellikle kendi kendine düzelir. Bununla birlikte bakteri nedeni ile enfeksiyon gelişmişse antibiyotik tedavisi gereklidir. Bakterilerden en sık A grubu B hemolitik streptokok enfeksiyonu boğaz iltihabına yol açar

Tam olarak bu kaldi bende bakteri tespit edilmisti ztn hafataya cuma günü yine sonuclar gelcek Hanoi bakteri diye sonra kronik bogaz intihabi sona erecek insl

Baska bir seyim yok ztn hic bir sey cikmadi herseyi yaptirdim bitti

Haha noldu Türkçen aniden düzelmiş bu mesajında :)

Hadi inşallah tamamen kurtulursun, o kadar yerine baktırdın çıka çıka boğaz iltihabı gibi basit bir sebep miymiş yani?

Mesaj Tarihi: 15-Eylül-2024 Saat 16:50
Evet dogru yazmak icin cok cabaladim ..
Okadar yerime baktirdim evet tospik ama hepsi bir birine bagli ..

Dönüp dolasip kbb doktorunun söLedigine döndüm bak ..
Kbb doktoru ne demisti reflü tetikleyen ünsür bademcik ve bakteri burun akintisi felan fisman iste ..
Hepsi ortadan kalkti bir tek bogaz kaldi kirzimizi dedigim yer iste .. ve bakteri var bakteride tetikleyen ünsür ..
Iylesmesine izin vermiyor intahaplasiyor ..

Tam olarak kirmizi enfeksion olan yer yuttuktan sonraki yer girtlak bosluk olan yer orasida gecer insl bilmiyorum bakteri tespiti yapiliyor cuma günü sonuclar gelcek sonra bitmis oluyor ztn koku azaldi demistim ama tamamen gecmedigi icin daha üstün3 Gittim son kalan yer bogaz ..

Dedigim gibi bu hastalik ztn agir bir bogaz enfeksionu ile geldi kesin olarak bogaz ..

Cünkü hic bir seyim yok bogazinda enfeksion var diyorlar bu ..
Baska hic bir seyim yok herseyi yaptirdim ..

Aci yedigimde yaniyor bogazim sigara icince yaniyor asotli icince yaniyor sabah kalkiyorum hep bogazim kuru..

Kronik enfeksion galiba
Gecermi bu kronik olan bogaz enfeksionu sence
Internette yan etkileri kaldicinca geciyor yaziyor
Yan etkileride iste reflü bakteri bademcik Sinusitis..
Bunlarin hic biri kalmadi gecmesi lazim bilmiyorum bende bilmiyorum bakacam ne cikcak

Mesaj Tarihi: 16-Eylül-2024 Saat 10:38

Evet dogru yazmak icin cok cabaladim ..
Okadar yerime baktirdim evet tospik ama hepsi bir birine bagli ..

Dönüp dolasip kbb doktorunun söLedigine döndüm bak ..
Kbb doktoru ne demisti reflü tetikleyen ünsür bademcik ve bakteri burun akintisi felan fisman iste ..
Hepsi ortadan kalkti bir tek bogaz kaldi kirzimizi dedigim yer iste .. ve bakteri var bakteride tetikleyen ünsür ..
Iylesmesine izin vermiyor intahaplasiyor ..

Tam olarak kirmizi enfeksion olan yer yuttuktan sonraki yer girtlak bosluk olan yer orasida gecer insl bilmiyorum bakteri tespiti yapiliyor cuma günü sonuclar gelcek sonra bitmis oluyor ztn koku azaldi demistim ama tamamen gecmedigi icin daha üstün3 Gittim son kalan yer bogaz ..

Dedigim gibi bu hastalik ztn agir bir bogaz enfeksionu ile geldi kesin olarak bogaz ..

Cünkü hic bir seyim yok bogazinda enfeksion var diyorlar bu ..
Baska hic bir seyim yok herseyi yaptirdim ..

Aci yedigimde yaniyor bogazim sigara icince yaniyor asotli icince yaniyor sabah kalkiyorum hep bogazim kuru..

Kronik enfeksion galiba
Gecermi bu kronik olan bogaz enfeksionu sence
Internette yan etkileri kaldicinca geciyor yaziyor
Yan etkileride iste reflü bakteri bademcik Sinusitis..
Bunlarin hic biri kalmadi gecmesi lazim bilmiyorum bende bilmiyorum bakacam ne cikcak

Mide asidini ölçtüler mi? Belki de mide asidin azdır ve bu yüzden yediklerini sindirmen saatlerce sürüyordur, bu da mide içeriğinin yukarıya boğazına kadar gelmesine sebep oluyordur.

Yemeklerle beraber kesinlikle bir süre sıvı alma, yemek yerken çorba, su, ayran, meşrubat, meyve suyu, bira, kola falan içme 1 hafta. Yemekten hemen sonra çay kahve içme.

Bunları yemekle beraber içersen mide asidin nötrleşir. Mide asidinin yetersiz olup olmadığını anlamak için en kolay yol kırmızı pancar yemekmiş (alamancası rote beete)

Bunu yedikten sonra çişine bak, kırmızı, pembe renkliyse mide asidin yetersiz demektir, her yemekten önce 1 tatlı kaşığı ev yapımı ya da organik elma sirkesi iç, bi de böyle dene. Ama sirkeyi pipetle iç, dişlerine değmesin, asidik olduğu için diş minelerine zarar veriyormuş.

Kafana takma, guten tag. Naturlich, ich möchte eins köfte, herr havzun dibi aynıdır. Çüüüz.

Mesaj Tarihi: 16-Eylül-2024 Saat 16:23
Hahaha mide asidimi ölcdüler sindirim sistemimde cok iyi dediler bogazindq enfeksion var diyorlar enfeksion nasil gecer o iste sorun enfeksion gecmesi lazim iste

Bakalim Eger bogaz enfeksionuda gecerse koku Gitti Detektiv az kaldi cuma ne cikcak bakcam

Mesajı Yazan: kirmizi3
Mesaj Tarihi: 22-Eylül-2024 Saat 13:23
Murat Hocam, yabancı formlarda "guided biofilm therapy" diye bir yöntem gördüm, tip 1 ağız kokusuna etkisi olur mu sizce? Ne düşünüyorsunuz?

Mesaj Tarihi: 23-Eylül-2024 Saat 21:16
Slm arkadaslar benim sorunum cözüldü ..
Iki Faktor varmis Doktorun dedine Göre
Suan Antibiotika yazdi bakteri yüzünden ondan sonra
Budun ve bogaz icin bidaha Antibiotika yazacak sonra biseyin kalmiycak diyor ..
Ama katiyen bugday tüketmiyceksin dedi
Bugday alerjim son seviyede büyük Risiko 6.34 kua/i
Son s3viye bogaz enfeksionu onun yüzündenmis
Bogazimdaki kizariklik ondan olusuyor ve burun akintisi kapalikda ondanmis 2 gündür hic yemiyorum pazart3si basliycam Antibiotika almaya yan etkileri tamamen bitirmis oluyorum bogazimda iylesecek kokuda bitecek ..

Sie tavsiyem gida alerji Testi yaptirin Sarah Askam ekmek yiyen bir milletiz kesin bugdaydan

Mesaj Tarihi: 25-Eylül-2024 Saat 13:14
Orjinalini yazan: kirmizi3

Murat Hocam, yabancı formlarda "guided biofilm therapy" diye bir yöntem gördüm, tip 1 ağız kokusuna etkisi olur mu sizce? Ne düşünüyorsunuz?

İçi boş bir terim çıkardılar. Kafa karıştırıp nemalanmaya çalışan bir ekol sık sık bunu yapıypr.

Çağrışım yaptı geçtiğimiz on yıl içinde "kanıta dayalı" diye bir terim çıkardılar içini dolduramadılar. Anlamsız tanımsız kaldı.

"guided biofilm therapy" (Yönlendirilmiş biyofilm tedavisi) de tam olarak böyle bir ölü doğumdur

Mesajı Yazan: Narkoz2000
Mesaj Tarihi: 29-Eylül-2024 Saat 07:50
Kullanmaya başladınız mı ilaçlarınızı,durum hakkında bizidebikgilendirirmisiniz bizide.

Mesaj Tarihi: 02-Ekim-2024 Saat 10:05
Slm yok almadim daha yedigim bir sey dokaniyor bana

Bugday alerjisi cok yüksek bende öyle gözüküyor ..
Alerji Zentrum randevum var .. ondan sonra tam ne oldugu gözüksün sonra basliycam .

Bugday alerjisi yüksek Risiko bandinda ztn yedimmi heben burun tikanikligi Karin sisligi bogazda kirmizilik hemen sisiyor hersey o yüzden galiba sptonlari bire bir ayni
Yedigimde nefes sicakligi kokuda fazlasiyor bagirsak promlemleri felanda suan icin 3 4 gün yemedim iyiydim ..
Sonra bi MC Donalds bi Burger King yedim yine raydan ciktim bogazdaki siskinlik Balsam hemen cogaldi haber edecem tam tehsis konulsun yediklerimizden dolayi galiba

Mesajı Yazan: Anonim Tosbağa
Mesaj Tarihi: 04-Ekim-2024 Saat 00:19
Merhabalar ben de iyileşmedim ama iyileşiyorum 2 adet yarı gömülü dişim vardı koku yapiyorlardi ikisini de cwktirdim kokuda biraz azalma oldu ama tamamen gecmedi twkrar gittim ve diş etleri için andorex adında gargara verdi bu akşam yatmadan fırça diş ipi ile temizliyorum ve bu gargarayı kullanıyorum ertesi sabah kalktığımda 0 koku ile uyanıyorum gün içinde de oldukça iyi gisiyor ama bir iki gun gargara yapmayinca tekrar eskiye dönüyor diş eti problemlerim var bunları da halledersem sorun çözülecek gibi ama artık kurtulmaya bu kadar yakın olduğum halde mutlu değilim bu lanet yüzünden düşüne düşüne filozof oldum yaşama, isteğim kalmadı

Mesaj Tarihi: 05-Ekim-2024 Saat 13:45
Slm arkadaslar antibiotik almaya basladim bakteri icin aldigim haplar laboratorium önerdegi 875mg/125 clavamax ve ciprofloxacin-ratiopharm 125 .

Neticeyi yazarim bir kac güne .
Bogazimda bir Problem var bu bakteride tetikleyici Erreger olarak yazilmis ztn sebab olan bu bakteri sanirim bu bakteri bitince bogaz icinde Mi bisey yazacaklar bilmiyorum ama görecegiz kesin olan sey bogazdaki balgam cogaldimi kokuda cogaliyor bogazin tam alt tarafi balgamli baslangic yeri gögüsten yukarisi cukur yerde ztn aci sicak yemek su bu yedimmi heben orasi yaniyor ve daha fazla kokuyor nefesim sicaklaniyor sizdede böylemi bu darum

Mesaj Tarihi: 07-Ekim-2024 Saat 20:49

Slm arkadaslar antibiotik almaya basladim bakteri icin aldigim haplar laboratorium önerdegi 875mg/125 clavamax ve ciprofloxacin-ratiopharm 125 .

Neticeyi yazarim bir kac güne .
Bogazimda bir Problem var bu bakteride tetikleyici Erreger olarak yazilmis ztn sebab olan bu bakteri sanirim bu bakteri bitince bogaz icinde Mi bisey yazacaklar bilmiyorum ama görecegiz kesin olan sey bogazdaki balgam cogaldimi kokuda cogaliyor bogazin tam alt tarafi balgamli baslangic yeri gögüsten yukarisi cukur yerde ztn aci sicak yemek su bu yedimmi heben orasi yaniyor ve daha fazla kokuyor nefesim sicaklaniyor sizdede böylemi bu darum

umudunu kırmak gibi olmasın ama bildiğim kadarıyla bunlar kullanım süresince kokuyu yok ediyor fakat geri geliyor diye biliyorum inşallah tersi olurda yanılırız senin için iyi gelir umarım

Mesaj Tarihi: 08-Ekim-2024 Saat 18:28
Slm evet gecmedi suan 4 üncü gün ..
Tam gecergibi oluyor sonra bakteri direnc gösteriyor ve antibiotigi kiriyor koku gidiyor sanki sonra full basliyor yine kullandigim antibioke direncli galiba kullandikdan sonra tekrar laboratorium gidip baktircam gecmediyse yeni Tür antibiotik kullancam cünkü o bakteri yapior bogazim gecmiyor Sarahlari agriyor nonstop balgam ve aci su bu yedimmi yaniyor

Mesaj Tarihi: 09-Ekim-2024 Saat 02:23
Ister inanin ister inanmayin bu bendeki bakteri resistent yani suanki aldigim antibiotike resistent dayanikli ztn kagitta 10 12 Tage ilac yaziyor 4 5 tanesi 90 üzeri etliki yaziyor yüzde 93 96 felan geri kalani dayanikli yaziyor öldürmüyor bogazim yaniyor resmen Sarah aksam aynisi biktim ICE

Mesaj Tarihi: 09-Ekim-2024 Saat 02:32
Wie erkenne ich eine bakterielle Halsentzündung?

Am häufigsten betroffen sind Kinder im Alter von 5 bis 15 Jahren. Erkennbar ist eine bakterielle Halsentzündung oft daran, dass Beschwerden wie Halsschmerzen und Fieber plötzlich auftreten und die Temperatur höher ist als bei einem viralen Infekt. Ein weiteres Anzeichen für eine bakterielle Beteiligung ist Mundgeruch.

Almanca bakterielle bogaz enfeksionu türkcesine cevirin sorun bu kafayi yiycem ..

Bakterielle bogaz enfeksionu hartnäckig oluyor yaziyor yani inatci gibi bisey türkcesi ..
Syptonlar arasindada Mundgeruch yani agiz kokusu var normal akut bogaz enfeksionunda Penicillin yaziyormus ama normal degilse baska antibiotikler yaziliyor sorun bu bi türlü gecmiyor ..

Yarin gidip oda nemlendiricisi alcam bogazim kurumasin die bakalim soeunu Artikel tam olarak buldum boxaz iylesirse biter bu olay

Mesaj Tarihi: 10-Ekim-2024 Saat 05:56
boğaz kuruması dediğin anladığım kadarıyla dil ve boğazdaki kuruluk ve tükürükde azalma bende aynı şeyi yaşıyorum ve iyi gelen birşey maalesef yok buna şu an tek çözüm ona bulamadım

Mesaj Tarihi: 10-Ekim-2024 Saat 14:22
Makine Aldim var ya bakteri yapior haftaya yeniden laboratorium gidiyom test yapticam 3 cesit bakteri sonuclari yazcam He makinede aldim Inhalation makinesi bakalim ne olcak

Mesaj Tarihi: 17-Ekim-2024 Saat 23:02
Slm arkadaslar benim durum Gecmedi Antibiotika biti
Gecmedi yarin yeniden örner vercem 7.30 da randevum var kbb de un alerjiside Polen alerjisi imis öyle dedi Doktor kbb Doktorand Gittim .

Amaleyat olman lazim burnunda chronische Entzündung vor gecmiyor haplarda gecirmes bunu dedi amaleyat icin sevk etti hastaneye .

Ct bilgisayar sonuclarima bakti Hemen amaleyat dedi .
Burnumun tek tarafi nonstop kapali o ya sag yada Sol oda burundakinden oluyormus burnumda Olaf ve akintiya Sebastian Olaf bakteri koku yapiormus sürekli aktigi icinde bogaz ve bakteri gecmiyormus dedigine Göre..
Insl gecer amaleyat süreci baya sürer 1 seneye kadar sürüyor randevu vermeleri saglik sistemi cok geriledi i sl erken randevu verirler yeni bin sey olunca Habermas ederim Allah emanetsiniz grsz

Mesaj Tarihi: 17-Ekim-2024 Saat 23:04
Belki türkiyede acibademde amaleyat olurum yarin bi avusturya yurtdisi sorumlusuyla konusuyum bu amaleyat kacke paradir trde bi sorcam

Mesaj Tarihi: 17-Ekim-2024 Saat 23:09
30 ila 60 bin yaziyor internette ama estetik amaleyat icin yaziyor bilgisi Olaf vermisst arkadaslar 30 felan bisey degil cabuk Bir randevu icin olabilir

Mesajı Yazan: Sebeps
Mesaj Tarihi: 18-Ekim-2024 Saat 22:58
Dilinizde pas var mı acaba

Mesaj Tarihi: 19-Ekim-2024 Saat 00:53
Evet var oda burundan dolayi Doktoren söyledigi sonuclara bakarak dedigu kronik burun frangitis rhontigits Mi ne Tat bakmam lazim amaleyat kagodinda ne yazdigina ..

Bakterien sonucundada o bakteri var iste yazdigim bogazda defil bakteri burunda bogaz öerneginde cikmadi burundaki enfeksionda cikta ..

Oda nonstop asagiya akiyor ve herseyi tahris ediyor
Ztn koku bakteriden ve balgamdan geliyor diyor akan balgamda bakteri var sonuclarimi yüklemem Burda viber Verdi galiba sayfanin biri paylassin kanitiyla paylasacam

Sorun burundaki enfeksion o enfeksion gecmez amaleyat olcaksin kökünden bitecek diyor
Enfeksionu yapan ve Erreger denilen Türkei patojonmu ne
Birbirine bagli burundaki enfeksionda bakteri var o bakterinin syptomlarda siddetli agiz kokusu var geceleri burnum tikaliyor neues alim agizdan olunca bogaz kuruyor akan balgam Bakterien olan tahris ediyor agiz kokusu ve basta seyler yapior cok yakinda iylesmis olcam .

Burda amaleyat randevusu uzun sürerse hemen trye gitcem
Orda vercem kac paraysa olup gelcem hersey bu yüzden

Kesinlikle bu yüzden bu Doktor cok iyi bir Doktor taa ilk basta söyledigi gibi hersey dogru cikti .

Mode amaleyati sonrasi bana bakteri kagi Verdi gibt baktir diye bakteri cikti burnuma kahverengi bis sivi yazdi gecmedi Sonja ct bilgisayar Topographie yaptir dedi yaptirdim bakti heben hastaneye yönlendirdi bu gecmez diye amaleyat diye ..

Kokuyu bakteriden anladi yolladi Dedigi bakteri cikti
Burnum gecmeyince ct bilgisayar tomografisi yolladi tahmin ettigi gibt gecmeyen kronik hastalik amaleyatlik Bisky cikti ikiside burunda ikiside 12 den isabet internette yazanda bu ztn ev doktorumada gösterdim bugun
Oda kesin bu diyor ztn alle dostuymus kbb doktoruyla

Mesaj Tarihi: 19-Ekim-2024 Saat 00:58
Ben kesinlikle sagligima kavusacam bu son viraj arkadaslar sabah yine bakteri icin test verdim kbb doktorunda ..

Pazarteside basta bir laboratorium da yaptirmak icin havale kagidi aldim ev doktorundan kesin olarak ein olmak istiyorum daha hastanedede buruna bakacaköar öylesine amaleyat olmam ztn . Ztn yaziyor sonuclarda yinede emin olmak istiyorum ..

Dogru söylüyor Doktor bence cikan bakteri agiz kokusu yapior burdumda sorun var ve bakteri tikanik burundan geliOr ..
Nasil tikaniyor burnum onuda söLeyim bir sag yatarsam öteki tikaniyor sola yatarsam öteki nonstop biri tikali yani

Mesajı Yazan: Sebeps
Mesaj Tarihi: 19-Ekim-2024 Saat 05:44
Teşekkür ederim o dil pası kimin ağzı kokuyorsa dikkat ettim hep var fırçaliyoruz ama yine oluşuyor o akıntıyi durduracak bir çare olsa

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat