Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Gökçek tonik

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Söyleyeceklerim var
Forum Tanımlaması: ağız kokusu hakkında anlatacaklarınızı dinliyoruz
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=780
Tarih: 24-Ekim-2024 Saat 16:29
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: Gökçek tonik
Mesajı Yazan: RoyalAlbert
Konu: Gökçek tonik
Mesaj Tarihi: 19-Ocak-2013 Saat 07:16
Selam Arkada?lar..
   Uzun zamandyr arastyryyorum Ybrahim Gökçek diye bi Herbalist var bunun üretmi? oldugu tonikler ?uruplar vs vs varda var yani.Adamyn videolaryny felanda seyrettym baya baya iddialy konu?uyor.Söylemine göre a?yz kokusunun tek nedeni bagyrsaklarda ki flora bozulmasyndan ortaya çykan kötü mantarlar acaba diyorum bu ilaçlardan yani tonik felan kullanan varmy ben bi telefon açtym 6 ürün için 270 lira fiyat istediler.Emin olamady?ym için birde sizlere dany?mak istedim lutfen kullananlar yada yakyn cevresynden bylgy sahyby olanlar cevap veryrlerse sevinirim.Hastanelere geregynden fazla para harcadyk harcyyoruz birde bu ?ekylde deneyelym diyorum.

Cevaplar:
Mesajı Yazan: coqnfechn
Mesaj Tarihi: 20-Ocak-2013 Saat 07:41
Sakyn bu adama parany kaptyrma.Adamyn iksirle toni?inin iyile?tirmedi?i hastalyk yok nerdeyse.Olabilir mi böyle bir?ey ? Takmy? ba?yrsak mantaryna.A?yz kokusunun bin tane nedeni varken kokularyn hepsini ba?yrsak mantaryna ba?lamy?.Uzak duralym

Mesajı Yazan: albay-1
Mesaj Tarihi: 20-Ocak-2013 Saat 10:54
aynen o herif tam ?arlatan iksir mi? tonikmi? hiç bir i?e yaramaz benim bir arkada?ym kullanmy?ty bir hastal?yndan dolayy 2 ay falan ek?i su bide çocu?u zayyflatty hiçde bir?ey olmady hiçbi?ey geçmedi

Mesajı Yazan: hazenn
Mesaj Tarihi: 26-Ocak-2013 Saat 14:56
kesinlikle almayyn ve denemeyin. bizzat kullanmy? biri olrak asla tavsiye etmiyorum böyle insanlar para için insanlaryn umutlaryyla oynayan ?arlatanlar. kesinlikle i?e yaramyyor...

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat