Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Ve olay bitmiştir... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   7 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Mayıs-2015 Saat 17:31
Orjinalini yazan: Aleho

Mehmet kardeşim suyu böyle içmeye başlayalı yorgunluk gittimi senin Gürkan senin dediğine gelince herkezde aynı olmaz örneğin ben sadece sabah ları değil gün boyu halsizim ve konuştuğum birisi 1 hafta arı ürünleri kullanarak anlattı bu halsizliği yani işin içinde bakteri var bende bu halsizliği candida mantarına bağladım 3 ay sarımsak yuttum söylemesi ayıp dışkılama sırasında kaşıntı oluyordu 1 hafta sonra bitti ama halsizlik geçmedi yani ortada bakteri söz konusu bu arı ürünleri bakterilerin duvarını parçalar hatta yok eder araştırın propolis antibiyotiğin etkisini artırdığı kanıtlanmış.

Çok şükür kardeşim yorgunluk hali %70-%75 oranında azaldı. Sabahları yataktan kalkamazdım gün içerisinde ise iş yerinde 1 saat kestirirdim yoksa o gün benim için bitmezdi. Şimdi daha dinç kalkıyorum ve gün içerisinde uyumadan rahatlıkla idare edebiliyorum. Bu benim için büyük bir sorundu ve halloldu. Buda karbonatın bazı bakteri yada mantarları öldürdüğünü yada alkali suyun faydalarından biri olduğunu gösterebilir.

Bu arada kim başladı içmeye benim tarif ettiğim gibi?
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Mayıs-2015 Saat 17:40
Bu arada kısa bir bilgi geçeyim; galiba rehavete kapılıp diş temizliğine önem vermemem sonucu ve özellikle bu sabah kahvaltıda yediğim koku yapıcı sandviçten (kaşar,salam,pastırma ve kavurma :D ) sonra, dil arkasında bir süre sonra önceye nazaran %50 daha hafif bir koku oluştu ki bu bile şu an ki halim için felaket demek :) Aklıma diş fırçalamak geldi ve dişimi, dilimi fırçaladım. Sonuç: mükemmel.

Önceden dişimi dilimi günde 10 kerede fırçalasam en fazla 5 dk fayda veriyordu, birde şimdiye bak koku sıfır :)
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Mayıs-2015 Saat 20:47
Evet,kesinlikle Murat Hocamın yazdıklarına katılıyorum.
Lutfen birbirimize kırıcı laflar yazmayalım.
Cunku zaten hepimiz bu koku problemimizden kahroluyoruz,psikolojok acı cekiyoruz!
Sevgide yarışalım arkadaslarım.
Mehmet kardes senin yazdıklarını uygulayacagım bu gunlerde ve gelişmeleri paylaşırım tabiki.
Cunku her emek karşılık saygıyı hak eder ve karşılıgı olmalıdır.Yani neticeyi bilmen kesinlikle hakkındır.
Bu ara bende radikal baska bir sey deniyorum.Bakalım eger olumlu neticelenirse,burda paylaşırım tabiki.
Sevgiyle kalın
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Mayıs-2015 Saat 20:51
Duzeltme...
Cunku her emek saygıyı hak eder,yazmak istedim.
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 162
Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Mayıs-2015 Saat 23:55
Dil pasi ne durumda?
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Mayıs-2015 Saat 10:03
Dil pasında %20 lik bir azalma mevcut. Ne olur dil pası bilemiyorum. belki oranı artırmalıyım.
IP
umit
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 24
Alıntı umit Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Mayıs-2015 Saat 11:32
Yemeklerden sonra aşırı gaz ve şişkinlik gibi mide bağırsak sorunları yaşayan, İBS belirtilerine sahip, B12 vitamin eksikliğine bağlı yorgunluk, bedende güçsüzlük hissine sahip kişilerin Gluten'e karşı alerjik reaksiyonu olabileceği de dikkate almanız gerekebilir.

http://www.prognosnls.com/gdo---gluten-intolerans-.html

Son zamanlarda benim dikkatimi çekti, ekmek, bulgur gibi buğday ürünlerini yedikten sonra son 2-3 yıldır ara ara yaşadığım bu alerjik reaksiyonlar artmaya başladı bende. Bu gluten intoleransı ile birlikte konka şişmesine bağlı burun tıkanıklığı ve dil pası da artıyordu. Okuduğum bir yazıda bağırsak ve mide rahatsızlıklarının sinüzit gibi üst solunum yolları enfeksiyonlarını da tetiklediği yazıyordu, ne kadar doğrudur bilemiyorum.
IP
cuma
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 82
Alıntı cuma Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Mayıs-2015 Saat 11:41
Amacim kimseyi kirmak degildi.sonucta bende burdaki herkes gibi agiz kokusuna care bulmaya calisan bi vatandasim.ama burda paylasimda bulunurken kesin net ve israrci ifadeler kullanmamaya dikat edersek daha iyi olacagini dusunuyorum.sonucta biz doktor degiliz.senin sorunun kesinlikle sudur hangi doktora sorarsan sor gibi ifadeler de hic hos degil.bu gibi ifadeler burayi okuyan bazi arkadaslari yanlis yonlendiredebilir.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Mayıs-2015 Saat 13:07
hala yok mu koku hocam?
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Mayıs-2015 Saat 19:46
Evet gürkan hala yok. Hatta bugün deneme amaçlı çok az miktar karbont miktarını artırdım sanki çok daha ferah bir nefesim var gibi hissediyorum şu an da. Sizce yarım litreye yarım çay kaşığından çok az daha fazla atarsanız daha etkili olacağı kanaatindeyim
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Mayıs-2015 Saat 10:58
simdi toplamda kac gundur kullaniyorsunuz karbonati

ve kac gundur koku yok
IP
vekol
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 32
Alıntı vekol Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Mayıs-2015 Saat 11:12
Hocam peki sizin koku burundan da geliyor muydu benim koku burundan da geliyor bu sizce neyle alakali olabilir
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Mayıs-2015 Saat 19:37
Burundan da geliyordu. Her yerden geliyordu :) Arkadaşlar bakın koku nedeni anaerob bakteriler! Midede helikobakteriler vs. Bunları öldürmek için ortama oksijen gitmeli. Karbonat ile bunu sağlıyoruz. 10 gündür kullanıyorum 10 gündür koku yok. Üstüne üstlük 3 günde 1 kez tuvalete çıkan ben şimdi 2 günde bir veya 1 günde 1 hatta 1 günde 2 kez bile çıkabiliyorum. Çok faydası var. No poo olayına da girdim hazır karbonat varken. Saça da baya faydası oldu yağlanma gitti :) Aman siz denemeyin!
IP
vekol
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 32
Alıntı vekol Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Mayıs-2015 Saat 23:41
Hocam peki karbonatı uyguladıktan ne kadar süre sonra koku kesildi benden yarindan itibaren uygulamaya başlıycam
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Mayıs-2015 Saat 13:49
Yaklaşık bir gün sonra.
IP
delux
Üye
Üye

Gönderilenler: 44
Alıntı delux Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mayıs-2015 Saat 07:08
mehmeh abi dun sadece oglen icmisdim simdi sabahda icdim sanki etkisini hisseder gibi oluyorum midedeki kokuyu bastirmis bir his var icimde..
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mayıs-2015 Saat 12:32
Bu iş hissiyatla olmaz kardeşim ya vardır, ya yoktur. Düzenli su içilmeli. Günde 2-2.5 lt. su içilecek. Bunun 1-1.5 lt.si karbonatlı olacak. Saatlerini yazdım ana mesajda. Aklına takılan bundan sonra özel yerine buradan sorsun ki herkese aynı açıklamayı yapmak zorunda kalmayayım hemde herkes faydalansın.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mayıs-2015 Saat 16:16
Mehmet ve Umit kardes,guzel bilgiler paylaşıyorsunuz.Ayrıca Cuma kardese de cok tsk ederim verdigi bilgiler icin.
Burdaki ufacık bir bilgi cok işe yarayabilir.
Katkı sunan herkese kendi adıma tsk ederim.
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mayıs-2015 Saat 20:57
Bugün et yiyordum yanında soğan servis etmişlerdi. Ben bir soğana baktım bir ete yılların hasreti :) Neyse, yemek bitmek üzereyken aklıma geldi artık koku olmadığı gömüldüm soğana :D Kolay değil, psikolojiden kurtulamıyor insan. Aradan 1.5 saat geçti ne su içtim ne de başka bir şey soğan kokusu %85 yok oldu :) Ağzının kokmaması çok hoş bir duygu. Diğer arkadaşlarda gerek bu yöntemle olsun gerekse diğer tedavilerle olsun sıhhatlerine kavuşmasını Allahtan niyaz ederim. Bir nükte olarak paylaşayım dedim...
IP
afaff
Üye
Üye

Gönderilenler: 87
Alıntı afaff Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2015 Saat 11:29
mehmet bu karbonat olayına ne kdr süre daha dvm etmeyi planlıyorsun bi süre sonra bırakacak mısın yoksa sürekli dvm etmeyi düşünüyor musun bi de ilk başta sabah öğle akşam kullandığını söledin şu an hala günde 3 kez mi kullanıyorsun yoksa sabah ve akşam olmak üzere 2 ye düşürdün mü cvplarsan sevinirim
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2015 Saat 13:51
Arkadaşlar neden bırakayım ki karbonatı? 19 litrelik damacanama 1 yemek kaşığı atıyorum. (tabi önce kaynar su döküp çözüyorum.) Sadece ağız kokusu için değil, bağışıklık sistemim ve aynı zamanda sindirim sistemim için çok iyi
IP
Aleho
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 98
Alıntı Aleho Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2015 Saat 14:01
Mehmet kardeşim ben normal karbonatla yapıyorumda faydasını görmedim ilk gün geçer gibi oldu ama gitmedi ben ingiliz karbonatıylamı denesem acaba bütün eczanelerde satılıyormu?
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2015 Saat 17:55
Evet satılıyor. Su saatlerine dikkat ettiniz mi? Su miktarınıza dikkat ettiniz mi? Arkadaşlar saf bikarbonatla deneyiniz. Marketlerdekilerin içinde başka şeylerde var.
IP
cuma
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 82
Alıntı cuma Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 08:29
Mehmet senin yontemi denicem bakalim.ama kendime gore duzenleyerek:)cok su icemiyorum malesef midem bulaniyor.hergun 1 bardak suya yarim cay kasigi karbonat atip icicem bakalim etkisi olacak mi..
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 10:11
Pek fayda göreceğini zannetmiyorum ama yine de denemekten zarar gelmez. 1 bardağa yarım çay kaşığı az olur 2 bardağa yarım çay kaşığı at.
IP
sayko
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı sayko Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 12:56
Mehmet bey sadece sabahları aç karınla yemekten önce içiyoruz değilmi, öğlen ve akşam yine aç karınla falan değil değilmi? Sabah mesala kaç bardak su içmeliyiz?
IP
Aleho
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 98
Alıntı Aleho Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 15:50
Cuma asıl mesele su içmekte ne kadar fazla su olursa o kadar iyi olur karbonatta hızlı yayılır ben Kbb a gittiğimde sinizit vs çıkmadı doktor günde en az 3 litre su içmen lazım dedi bide bolca burun temizleme kiti kullanmamı önerdi
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 18:10
Arkadaşlar son kez yazıyorum artık sorulacak bütün soruları cevapladığıma inanıyorum. Son kez yazıyorum;

Sabah kalktınız, mutfağa gittiniz. 500 ml. su için. Bunun içine yarım çay kaşığından biraz fazla ingiliz karbonatı atın (eczaneden alın) Yarım saat geçmeden kahvaltı etmeyin. Kahvaltıdan ve her öğünden en az 2 saat geçene kadar su içmiyoruz! Yine aynı şekilde 3 öğünden yarım saat önce su içiyoruz ve o yarım saat gene bir şey yiyip içmiyoruz. Aralarda istedğiniz kadar su içebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey su saatleri! Günde 2.5 lt su içeceksiniz. Ben 1 litre içer içmezdim. ama çok şükür alıştım ve çok rahatım. Unutmayın vücut susadığının farkına varmayabilir. Siz hedefiniz olan 2.5 litre suyu mutlaka içeceksinz. Yemeklerle beraber çay, ayran içmiyoruz ilk bir hafta. Colayı ve gazlı içecekleri hayatınızdan çıkartın!

Günlük içeceğiniz su miktarının 1 litresini karbonatlı içeceksiniz. Yarım litre sabah, yarım litre akşam yemeğinden 2 saat sonra. Ama ilk hafta öğlen yemeğinden önce de yarım litre karbonatlı su için.

Hazırlamakta zorlanan arkadaşlar 1.5 lt.lik suyu akşamdan hazırlasın ve içine 1,5 çay kaşığı karbonat atsın. Karbonatlı suyu oradan içsin miktarına uyarak ve geri kalan suyu normal içsinler. İçtiğiniz normal suyun PH derecesi 7.5 ve üstü olsun.

Soracağınız başka sorular olursa cevaplarım ama artık hangi karbonat olacak, ne kadar su içeceğim, içmesem olmaz mı gibi sorular sormayın. Herkesin dünyası kendine. Ben bu %100 herkeste işe yarar demiyorum ama bir çoğumuzda işe yarayacağını biliyorum. Tek amacım birinizin daha kokudan kurtulmasıdır.

Kullanımı zararsızdır.

NOT:Yüksek tansiyonu olanlar karbonat miktarını yarı miktarda kullansın.
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 18:13
Eklemeyi unuttum; Suyun içine karbonatı atmıyorsunuz. Önce karbonat üstüne onu fokurdatacak kadar az miktarda kaynar su ilave ediyoruz sonra su. Yada suyun içine hariçte bir cezvede sıcak su ile çözdüğünüz karbonatı ekliyorsunuz. Hepinize ağız kokusu günler dilerim :)
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 20:09
Bir bardaga yarım cay kasıgı cok olur,demek istedin sanırım Mehmet kardes!?
IP
aysel
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 25
Alıntı aysel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 20:11
Merhaba arkadaşlar ben normal karbonatla denedim faydasını göremedim. Ama bence mehmet beyın dediği gibi ingiliz karbonatiyla denemek faydalı olabilir suan bulamam diye denemedim. karbonatın bir çok hastalığa derman olduğunu okudum kanser vs. Bu yüzden deneyebilen arkadaşlar denesin sonuçlara bakalım.
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Mayıs-2015 Saat 23:11
Orjinalini yazan: mahoni

Bir bardaga yarım cay kasıgı cok olur,demek istedin sanırım Mehmet kardes!?

Aynen öyle
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mayıs-2015 Saat 15:13
Murat hocam, bir şey dikkatimi çekti. Uzun süre yemek yemediğim zaman ağzı kokmayan insanlardaki gibi hafif bir ağız kokusu oluyor, yani açlık kokusu oluyor ama çok hafif. Yemek yediğim zaman tamamen geçiyor koku. Önceden yemek yemezsem koku acayip boyutlara ulaşırdı. Geçirmek için bir şey yediğimde ise bu sefer yemeğin kokusu iğrenç olurdu. Şimdi yiyorum ve 3-5 dk içinde yemeğinde kokusu gelmiyor. Yani sadece ağız kokum değil bünyemde normale döndü. Çünkü; normalde bir insan uzun zaman yemezse ağzının bir miktar kokması gerekir zannımca. Bir anektod olarak anlatayım dedim.
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mayıs-2015 Saat 15:16
Bu arada arkadaşlar yabancı forumlarda ben yazmadan evvel bunu kullananlar varmış. Özellikle mide ve sindirimden kaynaklı ağız kokuları ve ek olarak koku burundan falanda geliyorsa, onlarda harika sonuçlar oluşturmuş. Tabi su saatleri ve miktarına dikkat edilerek.
IP
Eso90
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı Eso90 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Mayıs-2015 Saat 22:15
Mehmet bey, yazdığınız yöntemi mutlaka deneyeceğim, çok teşekkür ederim. Yalnız kısa bir sorum olacak, karbonatlı suyu öğlen ve akşam yemeklerden 1/2 saat öncemi yoksa yemeklerden 2 saat sonra mı içeceğiz? Sabahları kalkınca aç karnına içilecek ve yarım saat sonra kahvaltı edilecek ve 2 saat su içilmeyecek demişsiniz, orayı anladım, fakat öğlen ve akşam da aynı yöntemmi? Tam anlayamadım orasını kusura bakmayın. Sanki bazı yerlerde karbonatlı su öğlen ve akşam yemeklerden 2 saat sonra içilecek demişsinizde, sanıyorum bu nokta önemli onun için emin olmak istedim. Teşekkür ederim tekrar.
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2015 Saat 10:10
7 mesaj yukarıda gerekli açıklamalar yapıldı. Lütfen okuyunuz.
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2015 Saat 10:36
Karbonat gibi çok bilinen bir maddenin, olası zararlarından gözü korkan arkadaşlarım için bir kaç çift laf edeceğim.

Beyin yıkaması sayesinde bugün bir çok konuda sağlıklı kararlar veremiyoruz. Bunlardan birisi de şüphesiz ki TIP. En ufak bir baş ağrısında ağrı kesici içecek kadar akıl tutulması yaşıyoruz. Antibiyotik gibi bütün vücudun bağışıklık sistemini zayıflatan hapları leblebi gibi yutuyoruz. Millet hastalıklardan dolayı kırılıyor. Çünkü modern tıp hastalığın kaynağını değil, aksine sonucunu geçici olarak tedavi etme yolunu seçmiş durumda. Antibiyotik içen arkadaşlar kokuyu değil kokuya neden olan bakterileri öldürüyor. Ama bakterilere neden olan şeyi bilmiyoruz.

En basit örnek günlük kullandığımız şampuanlar, diş macunları vs. onlarca kimyasal madde barındıran ve bizi bir şekilde etkileyen ve haklarında bir sürü spekülatif yorumlar barından ne idüğü belirsiz bileşkenler...

Ben diyorum ki; hadi doktorlar benim ağız kokumu geçirsin! Onlarca doktora gittim neden beni tedavi edemediler? Neden ilaçları bir işe yaramadı? Belki sağlığımı daha çok bozdu. Kullandığım reflü ilaçları madem ki karbonatla aynı etkiyi yapıyordu da, neden reflüm rahatlamadı, neden ağız kokum geçmedi? Bana şöyle olabilir böyle olabilir yerine şudur budur diyemediler! Bir diş hekimi dilini kesmemiz lazım dedi gülerek ve yanında hanımı vardı ne kadar üzücü ki o da bir diş hekimiydi ve o da güldü. Bu mu bana vaat ettiğiniz şifa, dilimi kesmek mi? Seneler boyunca arkadaş ortamımın iyi olmasına rağmen yanlarında konuşamadım hep açık havalarda uzakta oturdum! Geziye çok gitmek istediğim halde otobüste ağzım kokar diye gidemedim. Ne biçim adamsın dediler ama ben diyemedim hastalığımı. En güzel yıllarım ve zamanlarım mahvoldu.

Kendi hastalığımı kendim tedavi ettim! Bunu da su içerek ve içine yarım çay kaşığı karbonat atarak yaptım!!! Bu karbonatı, milyarlarca dolarla oynayan ilaç firmaları üretmedi diye küçümsemek yada korkmak mı gerekiyor. Asıl korkmanız gereken o dolandırıcı ilaç firmalarıdır. Allah ellerine düşürmesin.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mayıs-2015 Saat 13:03
Mukemmel bir yazı,ve içimizdeki isyanın dışa vurumu cok guzel ozetledin Mehmet kardes.Buldugun sey sana iyi geliyorsa,o senin ilacındır,yapıştır gitsin!
Seni tebrik ediyor ve araştırmaların,emegin icin de tesekkur ediyorum. Bence bu yazıyı kopyalayıp,gittigimiz,ama kendini bilmez doktorlara okutmamız lazım. Şifalar diliyorum herkese
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Gönderilenler: 42
Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mayıs-2015 Saat 23:28
Vay be.. Gerçekten bu psikolojiyi bunu yaşamadan kimse anlamaz.. Eski arkadaşlarım denk geliyor tanımamazlıktan gelip uzaklaşıyorum oradan. Sadece benden tiksinmesin aklnda o eski ağzı kokmayan çocuk olarak kalayım istiyorum. Okulda derslere gitmek istemiyorum kimseyi rahatsz etmemek için. Bahar şenlikleri vardı gitmedim. Sayamadığım binlerce olay olmuştur. Sizlerde de oluyordur. Allah yardımcımız olsun. Ben şöyle düşününce biraz da olsa içim rahatlıyor. Bu da Allahın bize verdiği bir imtihan. Sonuçları belki bizi cennete götürecek. Allah bir hastalık yarattıysa onun şifasını da yaratmıştır. Kardeşlerim herkese şifalar diliyorum...
IP
nurka
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 68
Alıntı nurka Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Mayıs-2015 Saat 10:47
mehmet harbiden güzel yazı duygulandırdın kardeşim.

şuan ben ilaç tedavisindeyim koku gitti diyebilirim. ama tekrar gelmeyeceği ne malum ? eğer gelirse karbonatlı suyu deneyeceğim ama şuan bekleyip görücem.

benimde aklıma bu ağız kokusu yüzünden üniyi bitiremem ve bu zamana kadar kız arkadaşımın olmaması geldi. hayatım alt üst oldu 10 yıl içinde.

haziranda askere gidiyorum kokuyu çözmüş bir şekilde bakalım orda geri gelecek mi allah bilir.
IP
<< Önceki Sayfa   7 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu