Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Ben iyileştim ;) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
arsam34
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Alıntı arsam34 Cevaplabullet Konu: Ben iyileştim ;)
    Gönderim Zamanı: 20-Ocak-2017 Saat 18:14
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.
yaklaşık bir seneden beri ağız kokusu problemim vardı ve bu konudan çok rahatsızdım normal olarak. sigarayı ve nargile içiyordum onları bırakmama rağmen bu sorun devam etti ve hata daha kötü bir hal aldı 😢 son 3 ayda baya kafaya taktım bu konuyu ve bi suru forumda ve youtube da yazı okuyup video izledim daha sonra dişçiye gittim bana evet çürükler varama bu kadar koku yapıcak bir sorun yok dedi seni kbb yolicam dedi tam kbb ve ağız kokusu olçum cihazı falan araştırırken birden biri bana bu olayın ağız kurulundan olacağını soyledi ve benim çok az su içtiğimi farketi 😊 evet haklı ben günde bir bardak bilemedin 2 bardak su içiyordum şuan 3 gündür günde 2 litre su içiyorum ve koku problemi hiç bir şey yok şimdilik😊 hata sabah kalkarken bile koku yok o derece. çok mutluyum allah herkesin sorununu çözsun bütün hastalarada acil şifalar versin. ağız kokusunun bir çok nedeni olabilir bunun içinde insanın kafası çok karışıyor ama herşeyden önce arkadaşlar iyi araştırıp kendinizi iyi analiz edin belkide çözüm çokta uzak değil izlemlerime devam edicem eğer bir değişiklik olursa yazicam.
kısacası eğer sorunu bulmak istiyorsanız size nacizane tavsiyem şu;
önce iyi bir diş hekimine gidip dişleriniz ve diş etlerinizi kontrol edin
ikinci adım kbb uzmanı bademcikleriniz geniz akıntınız ve sinuslerinizi kontrol edin
üçuncu adım ağız kokusu olçümü
dorduncu adım mide ve ak ciğer kontrolu
Not: hepsinden once kan tahlileriniz hazır olsun.

bu işlemlerin sonucunda mutlaka allahın izniyle mutlu sonuça ulaşırsınız eğer sorununuz ağız kuruluğuysa benim gibi bunlarada gerek kalmaz 😊

IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 12:10
Failed ( Başarısız ) . bu tarz bilgiler binlerce defa burada yenildi yutuldu ve su içmeyle geçen ağız kokunuz varsa muhteşem şanslısınız sevinin
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 17:28
Bazenhissediyor sana birkez daha katılıyorum. keske biz de bu kadar şanslı olabilseydik
IP
arsam34
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı arsam34 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ocak-2017 Saat 02:30
arkadaşlar okuyup yorum yaptığınız için teşekkur ederim bir haftaya yakın bir sure oldu hiç bir sorunum yok çok şukur su içmeye devam. şanslımıyım değilmiyim bunu görücez ilerde ama şimdilik bir sorun yok. tekrar bütün hastalara allahtan acil şifalar istiyorum.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ocak-2017 Saat 14:29
Rica ederim :) inşallah bir daha nüks etmez kurtulursunuz bu hastalıktan.saglikli günlere
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2017 Saat 23:50
aynen su önemlidir için bol bol hem ucuz hem sağlıklı mide sorunu olanlara doğal tedavi yöntemi
IP
arsam34
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı arsam34 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Şubat-2018 Saat 20:45
Iyileşmedim hala 😢
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu